Je to prosté
peníze do 10 minut
Kolik si chcete půjčit?
1000 Kč
15000 Kč
Na jak dlouho?
dní
7 dní
28 dní
Částka
-
Celkem
Poplatek:
2211 Kč -
Splatnost:
-
RPSN:
-

SOScredit.cz nabízí až 100% slevu na první půjčku

Půjčit si za zajímavých podmínek, o nic jiného tu vlastně ani nejde. Mnoho rodin nebo i single žijících lidí si půjčuje každý den tisíce, vždy je k tomu vede nějaký konkrétní důvod. Dovolená, koupě ojetého auta, zajištění vlastního bydlení do budoucna, ale například i provozní náklady domácnosti, které jsou rok od roku stále vyšší.


Sjednat si úvěr je často otázkou pouhých několika málo minut


Máte spoustu možností, kam se obrátit. Desítky alternativ napříč celým nebankovním trhem, jen si vybrat tu pravou. A podle čeho si vybírat? Dívejte se hlavně na úrokovou sazbu, která je alfou a omegou tohoto světa, velký vliv má samozřejmě i RPSN (roční procentní sazba nákladů), díky které si vmžiku ověříte, zda budete platit zbytečné poplatky navíc nebo ne.


Úvěr zcela bez rizika, ke kterému se zavážete u prověřené nebankovní společnosti. Vybírejte z takových, které působí na českém trhu už delší dobu. Proč si dělat zbytečné starosti s nějakým pochybným nováčkem? Nepotřebujete přeci riskovat, pokud zvažujete půjčku u firmy, kterou ani podle jména neznáte, najděte si co nejvíce informací – je to totiž velmi důležité. Musíte zkrátka dobře vědět, s kým máte tu čest, v opačném případě raději zvolte léty prověřenou variantu, o které něco vědí z minulosti například i vaši blízcí a přátelé. Navíc je k dispozici sleva na první půjčku!


Nemusíte stát potupnou frontu, sjednání po internetu je dnes samozřejmostí


První půjčka se 100% slevou je otázkou pár okamžiků, nic více a nic méně! Vyplnění krátkého kontaktního formuláře, do kterého vypíšete základní osobní údaje. Poté odeslání tohoto formuláře k okamžitému zpracování. Skutečně, vůbec nic složitého, obejdete se bez úmorných front, potu a vrásek, nic z toho už v dnešní digitální epoše není zapotřebí. Stačí jen potvrdit totožnost a požádat o půjčku. Jestli chcete pětistovku, dva tisíce korun nebo naopak třeba několik desítek tisíc, už je vlastně vedlejší – na rychlé vyřízení žádosti se totiž můžete zcela spolehnout. Všechny žádosti totiž posuzuje počítačový automat. Nepotřebuje dovolenou nebo pauzu na kávu a pracuje ve dne i v noci, je tedy vlastně naprosto dokonalý. První půjčka zdarma je tu vlastně pro každého, kdo splní pár základních podmínek. Stačí vyžit slevový kód ba1 na našé webové strance.


Pokud máte již vybráno, stačí požádat – a peníze budou vaše dříve než za hodinu


Čekání, čekání, čekání. Podle vědeckých výzkumů dokonce až pět let života strávíme čekáním. Možná, pokud budete někde na úřadu nebo třeba v supermarketu, budete čekat i nadále. U nebankovních společností poskytujících půjčky to ale bude něco úplně jiného, žádost samotná totiž zabere jen několik minut vašeho drahocenného času, bez naštvání a nekonečného vyčkávání na autorizaci. Vše funguje zrychleně a maximálně férově, nemusíte se obávat, že se nedočkáte odpovědi včas. Sleva na první půjčku, která neodoláte! Dokonce, i když podáte oficiální žádost o půjčku během sobotního večera nebo svátečního poledne, dočkáte se potvrzení během příštích pár okamžiků. A kdo by vlastně o podobně rychlý proces nestál, když potřebuje peníze co možná nejdříve, že? První půjčka zdarma umí být diskrétní i velice rychlá!


první půjčka zdarma


Nebankovně znamená skutečně rychle, ale v neposlední řadě také výhodně


Klasika na českém trhu s nebankovními úvěry, aneb jedna z prvních půjček se 100% slevou! Račte se seznámit, je to vlastně velmi snadné, podobný proces zvládne úplně každý, stačí jen mít při ruce mobilní telefon, počítač a přístup na internet. Jednoduché a účinné řešení, když potřebujete co nejdříve zaplatit složenky, vyrovnat dluh u přátel nebo prostě zaplatit provozní náklady na domácnost v době, kdy se zaměstnavatel výrazně zpozdil s platbou. Nepotřebujete k tomu nic než pár základních osobních údajů, které se nedostanou k žádné třetí straně – absolutní diskrétnost je zde samozřejmostí, na níž je naprostý spoleh. Zašifrovaná data, ke kterým se nikdo další nedostane, budou pečlivě uložena.


Vlastní bankovní účet, plnoletost, trvalé bydliště na území ČR


A jaké jsou podmínky k tomu, aby byla půjčka schválena? Tak za prvé – mnoho jich tu opravdu není, to si buďte zcela jisti! Potřebujete být jen plnoletí, a tedy způsobilí k právním úkonům. V opačném případě nemůžete kvůli aktuálně platným zákonům půjčku vůbec dostat. Důležité také je české občanství a trvalé bydliště hlášené kdekoliv na území ČR, což jistě pro žádného žadatele o půjčku nebude nejmenším problémem. A samozřejmě – kam jinam by se daly peníze jen tak poslat, než na bankovní účet? Ten byste měli mít veden u libovolné české banky, na výběr jich tu je nejméně dvacet! Pokud tyto základní podmínky splňujete, měli byste také být schopni dokázat pravidelný příjem. Nezáleží na tom, jestli je to osm, patnáct nebo čtyřicet tisíc, důležitá je zde pravidelnost. První půjčka zdarma je pak hned k dispozici!


První půjčka se 100% slevou je velmi diskrétní a rychlá, není proto důvod o ni nepřemýšlet, když se zrovna dostanete do krátkodobých finančních potíží. Jednoduché sjednání, bezproblémové splácení, které si můžete rozložit nejméně do jednoměsíčního období (a v případě větších úvěrů se splácí řádově několik let). Sleva na první půjčku zní opravdu zajímavě, že?


Půjčka vhodná pro každého, kdo zrovna řeší nějaké finanční trable


Stěhování, změna zaměstnání, finanční vyrovnání se s bývalým partnerem, ale také například koupě nového elektrospotřebiče do domácnosti. Těch možností, kvůli kterým si můžeme půjčovat dnes a denně peníze, je určitě dostatek. Tomu samozřejmě odpovídá nabídka na trhu, musíte ale volit s rozmyslem. Pokud dáte svou důvěru nebankovní společnosti s dlouhodobou tradicí, která má za sebou tisíce spokojených klientů, vlastně ani nemůžete udělat chybu. Je to skutečně velmi snadná záležitost, vhodné řešení úplně pro každého!


Přehledná tabulka určitě napoví víc, pojďme si projít pár modelových příkladů

Výše půjčky

Splatnost

Poplatek

Celkem

1 000 Kč

7 dní

164 Kč

1 164 Kč

3 000 Kč

7 dní

448 Kč

3 448 Kč

5 000 Kč

14 dní

1 113 Kč

6 113 Kč

7 000 Kč

14 dní

1 578 Kč

8 578 Kč

10 000 Kč

21 dní

3 019 Kč

13 019 Kč

12 000 Kč

21 dní

3 698 Kč

15 698 Kč

15 000 Kč

28 dní

4 551 Kč

19 551 Kč

ZDE VYPLŇTE ŽÁDOSTCo říkají naši klienti

Díky www.soscredit.cz jsme snadno dokoupili po Vánocích ve slevách věci, které jsme v domácnosti dlouho potřebovali. Líbil se nám jednoduchý proces a peníze na účtu za pár minut po schválení. Zároveň jsem nemusel nikam chodit a vše vyřídil online z domova. A také nesmíme zapomenout na 30% slevu na poplatky, která nás vřele potěšila. Děkujeme Vám za tak nápomocnou službu a někdy zase na viděnou. :)
Petr K., Olomouc
Jako matka samoživitelka jsem se za poslední rok dostala dvakrát do situace, kdy jsem potřebovala dětem včas zaplatit tábory a koupit školní potřeby. Jelikož mám dvě práce, neměla jsem čas obíhat banky, kde mi půjčí rychle peníze do výplaty. SOS Credit mi však dvakrát rychle a efektivně pomohl. Vřele doporučuji. Méně papírování, rychlé schválení, vše proběhlo přes mobil a počítač. Děkuji!
Lucie N., Brno
Jsem naprosto spokojen se službami SOS Creditu. Vrátil jsem se z dovolené a čekala mě doma pohroma v podobě nefunkčního plynového kotle. Protože jsem po dovolené neměl dostatek financí, ihned jsem si zažádal o rychlou půjčku na adrese soscredit.cz. Vše jsem vyříl na mobilním telefonu. Peníze jsem dostal během několika minut a tak jsem mohl okamžitě zavolat opraváře. Děkuji Vám, že tu jste a zachránili jste mě při návratu z dovolené.
Rudolf H., Ostrava
Před třemi lety jsme si pořídili dům, na který padly všechny naše úspory. Vše, co se na něm teď pokazí nebo je nutné zrekonstruovat, musíme poplatit z našich skromných příjmů. Několikrát jsme se dostali do situace, kdy jsme museli nechat něco opravit ihned a chyběly nám finance. Lidé z SOS Creditu nám vždy obratem pomohli a my jim za to moc děkujeme.
Lída V., Kladno
Hledala jsem nějakou rychlou a spolehlivou půjčku, u níž nebudu muset vyplňovat dlouhé formuláře, předkládat různé dokumenty apod. Po krátkém hledání jsem narazila na půjčky SOS Credit a rovnou jsem si podala žádost. Vše pak proběhlo velmi rychle, úvěr mi byl schválen a ještě ten stejný den jsem měla peníze na účtu. Prakticky není nic, na co bych si mohla stěžovat, takže půjčky SOS Credit určitě doporučuji
Jana M., Nový Bydžov
Já jsem s půjčkou opravdu spokojený - potřeboval jsem získat peníze rychle a bez zdlouhavého vyřizování a obojí mi nebankovní půjčka SOS Credit splnila. Sice jsou u ní trochu vyšší poplatky, ale s tím jsem dopředu počítal a hlavně jsem dostal 30% lsevu. Důležité pro mě bylo, že jsem úvěr dostal skutečně rychle a nebylo k tomu třeba zastavovat majetek nebo mít ručitele. Myslím si, že jako rychlá půjčka do výplaty je tato nabídka dobrá a tak ji doporučuji i ostatním lidem.
Zdeněk T., Znojmo

Kontaktujte nás

Sídlo společnosti

Orange finance s.r.o.
Karlínské náměstí 238/6, Karlín
PSČ: 186 00, Praha 8
IČ: 04488237
DIČ: CZ04488237

Kontaktní informace

Linka pro klienty: + 420 228 226 751
info@soscredit.cz

Linka pro dlužníky: +420 228 226 170
pohledavky@soscredit.cz

Pracovní doba

Po – Pá od 8 do 18 hod.
So – Ne zavřeno