soscredit

První půjčka maximálně do výše 5 000 Kč. Pokud chcete půjčit víc, než 5 000 Kč musíte být naším registrovaným klientem a poslat žádost přes Klientskou sekci .

Více informaci v sekci věrnostní program. Pokud‘ máte nějaké otázky, kontaktujte naši zákaznickou linku: 228 226 759

Kolik si chcete půjčit?

Na jak dlouho?

Splatnost - RPSN 0%

Částka 0 Kč

Poplatek 0 Kč 0 Kč

Celkem 0 Kč

Zadejte slevový kód Půjčit si

SOScredit.cz nabízí až 100% slevu na první půjčku

Půjčit si za zajímavých podmínek, o nic jiného tu vlastně ani nejde. Mnoho rodin nebo i single žijících lidí si půjčuje každý den tisíce, vždy je k tomu vede nějaký konkrétní důvod. Dovolená, koupě ojetého auta, zajištění vlastního bydlení do budoucna, ale například i provozní náklady domácnosti, které jsou rok od roku stále vyšší.


Sjednat si úvěr je často otázkou pouhých několika málo minut


Máte spoustu možností, kam se obrátit. Desítky alternativ napříč celým nebankovním trhem, jen si vybrat tu pravou. A podle čeho si vybírat? Dívejte se hlavně na úrokovou sazbu, která je alfou a omegou tohoto světa, velký vliv má samozřejmě i RPSN (roční procentní sazba nákladů), díky které si vmžiku ověříte, zda budete platit zbytečné poplatky navíc nebo ne.


Úvěr zcela bez rizika, ke kterému se zavážete u prověřené nebankovní společnosti. Vybírejte z takových, které působí na českém trhu už delší dobu. Proč si dělat zbytečné starosti s nějakým pochybným nováčkem? Nepotřebujete přeci riskovat, pokud zvažujete půjčku u firmy, kterou ani podle jména neznáte, najděte si co nejvíce informací – je to totiž velmi důležité. Musíte zkrátka dobře vědět, s kým máte tu čest, v opačném případě raději zvolte léty prověřenou variantu, o které něco vědí z minulosti například i vaši blízcí a přátelé.


Nemusíte stát potupnou frontu, sjednání po internetu je dnes samozřejmostí


První půjčka se 100% slevou je otázkou pár okamžiků, nic více a nic méně! Vyplnění krátkého kontaktního formuláře, do kterého vypíšete základní osobní údaje. Poté odeslání tohoto formuláře k okamžitému zpracování. Skutečně, vůbec nic složitého, obejdete se bez úmorných front, potu a vrásek, nic z toho už v dnešní digitální epoše není zapotřebí. Stačí jen potvrdit totožnost a požádat o půjčku. Jestli chcete pětistovku, dva tisíce korun nebo naopak třeba několik desítek tisíc, už je vlastně vedlejší – na rychlé vyřízení žádosti se totiž můžete zcela spolehnout. Všechny žádosti totiž posuzuje počítačový automat. Nepotřebuje dovolenou, nepotřebuje pauzu na kávu a pracuje ve dne i v noci, je tedy vlastně naprosto dokonalý.


Pokud máte již vybráno, stačí požádat – a peníze budou vaše dříve než za hodinu


Čekání, čekání, čekání. Podle vědeckých výzkumů dokonce až pět let života strávíme čekáním. Možná, pokud budete někde na úřadu nebo třeba v supermarketu, budete čekat i nadále. U nebankovních společností poskytujících půjčky to ale bude něco úplně jiného, žádost samotná totiž zabere jen několik minut vašeho drahocenného času, bez naštvání a nekonečného vyčkávání na autorizaci. Vše t funguje zrychleně a maximálně férově, nemusíte se obávat, že se nedočkáte odpovědi včas. Dokonce, i když podáte oficiální žádost o půjčku během sobotního večera nebo svátečního poledne, dočkáte se potvrzení během příštích pár okamžiků. A kdo by vlastně o podobně rychlý proces nestál, když potřebuje peníze co možná nejdříve, že?


Nebankovně znamená skutečně rychle, ale v neposlední řadě také výhodně


Klasika na českém trhu s nebankovními úvěry, aneb jedna z prvních půjček se 100% slevou! Račte se seznámit, je to vlastně velmi snadné, podobný proces zvládne úplně každý, stačí jen mít při ruce mobilní telefon, počítač a přístup na internet. Jednoduché a účinné řešení, když potřebujete co nejdříve zaplatit složenky, vyrovnat dluh u přátel nebo prostě zaplatit provozní náklady na domácnost v době, kdy se zaměstnavatel výrazně zpozdil s platbou. Nepotřebujete k tomu nic než pár základních osobních údajů, které se nedostanou k žádné třetí straně – absolutní diskrétnost je zde samozřejmostí, na níž je naprostý spoleh. Zašifrovaná data, ke kterým se nikdo další nedostane, budou pečlivě uložena.


Vlastní bankovní účet, plnoletost, trvalé bydliště na území ČR


A jaké jsou podmínky k tomu, aby byla půjčka schválena? Tak za prvé – mnoho jich tu opravdu není, to si buďte zcela jisti! Potřebujete být jen plnoletí, a tedy způsobilí k právním úkonům. V opačném případě nemůžete kvůli aktuálně platným zákonům půjčku vůbec dostat. Důležité také je české občanství a trvalé bydliště hlášené kdekoliv na území ČR, což jistě pro žádného žadatele o půjčku nebude nejmenším problémem. A samozřejmě – kam jinam by se daly peníze jen tak poslat, než na bankovní účet? Ten byste měli mít veden u libovolné české banky, na výběr jich tu je nejméně dvacet! Pokud tyto základní podmínky splňujete, měli byste také být schopni dokázat pravidelný příjem. Nezáleží na tom, jestli je to osm, patnáct nebo čtyřicet tisíc, důležitá je zde pravidelnost.


První půjčka se 100% slevou je velmi diskrétní a rychlá, není proto důvod o ni nepřemýšlet, když se zrovna dostanete do krátkodobých finančních potíží. Jednoduché sjednání, bezproblémové splácení, které si můžete rozložit nejméně do jednoměsíčního období (a v případě větších úvěrů se splácí řádově několik let).


Půjčka vhodná pro každého, kdo zrovna řeší nějaké finanční trable


Stěhování, změna zaměstnání, finanční vyrovnání se s bývalým partnerem, ale také například koupě nového elektrospotřebiče do domácnosti. Těch možností, kvůli kterým si můžeme půjčovat dnes a denně peníze, je určitě dostatek. Tomu samozřejmě odpovídá nabídka na trhu, musíte ale volit s rozmyslem. Pokud dáte svou důvěru nebankovní společnosti s dlouhodobou tradicí, která má za sebou tisíce spokojených klientů, vlastně ani nemůžete udělat chybu. Je to skutečně velmi snadná záležitost, vhodné řešení úplně pro každého!

5.0

Co říkají naši klienti

Naše reference