Důsledky nesplacení půjčky

Naše společnost Orange finance s.r.o.  jako zodpovědný poskytovatel nebankovních půjček a snaží se o maximální úroveň transparentnosti vůči svým klientům.

 

Prodloužení termínu splatností půjčky

 

Chápeme, že mohou nastat situace, kdy bude ovlivněna Vaše schopnost půjčku včas splatit. Nabízíme, našim klientům, který, nejsou schopny dodržet řádný termín smlouvy, prodloužit termín splatnosti půjčky na 7, 14, 21 čí 28 dnů, a to i opakovaně. Půjčka bude automaticky prodloužena po připsání poplatku za prodloužení na náš bankovní účet.

 

Následky nesplacení

 

V případě, že nebudete schopni dodržet termín splacení, spojte se s naším zákaznickým centrem a domluvte se s námi na individuálním  postupu k úhradě Váších pohledávek. Jsme Vám k dispozici v pracovní dny v čase od 8 : 00 do 17: 00 na telefonním čísle 727 990 286 nebo napište nám na e-mail pohledavky@soscredit.cz

Za pozdní nebo úplné neplacení dluhů jsou klientovi účtovány sankce z prodlení, které je ujednaný podle smlouvy o úvěru zde.

Pokud dlužna částka nebude uhrazena do 31 dne v prodlení, Vaše pohledávka bude, předaná inkasní agentuře a nahlášena do úvěrových registrů, což má negativní dopad na Vaše kreditní hodnocení. Všechny naše procesy vymáhání jsou v plném souladu s požadavky příslušných právních předpisů.

Kolik si chcete půjčit?
1000 Kč
15000 Kč
Na jak dlouho?
7 dní
28 dní
Částka
-
Celkem
Poplatek:
2211 Kč -
Splatnost:
-
RPSN:
-
RÚS:
0%