Kolik si chcete půjčit?
1000 Kč
15000 Kč
Na jak dlouho?
7 dní
28 dní
Částka
-
Celkem
Poplatek:
2211 Kč -
Splatnost:
-
RPSN:
-
RÚS:
0%

Půjčka přes internet ihned

Půjčit si lze snadno online, nebudete neřešit fronty ani nekonečné papírové formuláře. Jednoduchá transakce, při které se skutečně ani trochu nezapotíte. Bude totiž vyřízená doslova instantně, během pouhých pár minut, žádné čekání navíc. Bez zbytečných průtahů a administrativy, co všechny jen nadmíru obtěžuje. Dnes to prostě jde jinak, proto si vychutnejte současné možnosti, která nám každý den nabízí nejen superrychlý internet!


Do dvou minut vyplníte kontaktní formulář a brzy už bude vše vyřízeno


Půjčky přes internet, to je snadná věc! A není to žádné okřídlené úsloví, nýbrž běžná realita všedního dne. Bez potupných front, v nichž vás navíc může někdo zahlédnout a rozšíří po celé ulici, že si berete půjčku. Samozřejmě, na tom není vůbec nic špatného, ale mnoho lidí raději uvítá, když bude jejich soukromí v maximální možné míře zachováno. Nulové riziko, stačí se obrátit na opravdu prověřeného nebankovního poskytovatele. Zní to vážně velmi jednoduše, že?


Půjčit si lze až patnáct tisíc korun, což jistě hravě pokryje náklady domácnosti


Zdržel se zaměstnavatel opět s výplatou? Pak není důvod si nějak zoufat, protože půjčka od nás může být na vašem bankovním účtu ještě dnes! Nemusíte na nic čekat, není nutné si půjčovat peníze třeba u příbuzných nebo přátel, kde je výsledek vlastně dost nejistý. Spolehněte se na online možnost a jistě se nemůžete zklamat! Rychlá půjčka, jednoduše na cokoliv a bez nutnosti platby předem nebo shánění ručitele. Proč si dělat starosti s podobnými věcmi, které na trhu s nebankovními půjčkami dnes již opravdu nemají co pohledávat?


půjčka přes internet


Jen minimum dokladů, okamžitá finanční injekce pro rodinný rozpočet


Čekáte jen pár minut a dostat můžete i pěkných pár tisíc. A vůbec nezáleží, kvůli čemu si hodláte sjednat půjčku, to je zcela ve vaší kompetenci. Nebankovního poskytovatele to obecně vůbec nezajímá, pár tisíc korun přeci není nějaká hypotéka, která by vyžadovala mnohem větší administrativu. Stačí mít jen vlastní příjem a bankovní účet, také trvalou adresu kdekoliv v ČR. Opíšete číslo občanského průkazu a vše se už opravdu brzy vyřídí…


Spokojení klienti jsou zárukou úspěchu, informujte se o minulosti poskytovatele


Obecně, když si chcete vzít půjčku, musíte si zjistit maximum informací o poskytovateli. Jinak se totiž můžete snadno dostat do problémů s podvodníkem. Více dat je žádoucích, musíte vědět mimo jiné, kde firma sídlí a jakou má pověst. Není nutné sdělovat, proč si vlastně půjčujete, vaše soukromí bude netknuto. Vy byste ale měli o poskytovateli znát víc, přečtěte si proto oficiální recenze někdejších klientů, ať opravdu dobře víte, na čem jste…ZDE VYPLŇTE ŽÁDOST
FAQ – často kladené otázky k půjčkám:

Jak získat první půjčku zdarma?

Využijte slevový kód „faq“ nebo klikněte na tento odkaz k získání půjčky zdarma.

Kolik si mohu půjčit?

Maximální částka, kterou Vám můžeme půjčit je 30 000 Kč se splatností max. 28 dnů.

Jaké podmínky musím splňovat pro získání půjčky?

  • být občanem ČR nebo mít v ČR povolení k trvalému pobytu
  • být svéprávný a starší 18 let
  • mít vlastní bankovní účet nebo prokázat dispoziční právo k bankovnímu účtu zletilé třetí osoby
  • mít pravidelný měsíčný příjem

Jak probíhá registrace a žádost o půjčku nového klienta?

1. vyplnit jednoduchý formulář
2. potvrdit přečtení a odsouhlasit Smlouvu o úvěru
3. během 15 minut Vás budeme informovat, zda jsme Váši půjčku schválili, případně zamítli

Jak se dozvím že, půjčka byla schválena?

Během několika minut Vám zašleme odpověď formou SMS zprávy na Vámi uvedené číslo mobilního telefonu o poskytnutí či neposkytnutí půjčky.

Co říkají naši klienti

Dnes mě potkal nečekaný finanční problém, SOS Credit jej pomohl snadno a rychle vyřešit! Opravdu jsem spokojená, výborná komunikace, bez skrytých poplatků. Co slibují, to také splní. Teď je budu doporučovat všem, kteří naléhavě potřebují finance a nevědí, kde si půjčit.
Lucie M., Slavkov u Brna
SOS Credit – rychlá finanční pomoc v neočekávaných zatáčkách života, využila jsem vašich služeb už několikrát! Potěšilo mě i několik vašich slev s promo kódem, díky němuž jsou pak úroky ještě níž. Profesionální, ale především individuální a lidský přístup spolu s pochopením - což vždycky potěší… Doporučila jsem vás i pár svým známým a je pravdou, že i oni jsou velmi spokojeni!
Monika S., Brno
Díky www.soscredit.cz jsme snadno dokoupili po Vánocích ve slevách věci, které jsme v domácnosti dlouho potřebovali. Líbil se nám jednoduchý proces a peníze na účtu za pár minut po schválení. Zároveň jsem nemusel nikam chodit a vše vyřídil online z domova. A také nesmíme zapomenout na 30% slevu na poplatky, která nás vřele potěšila. Děkujeme Vám za tak nápomocnou službu a někdy zase na viděnou. :)
Petr K., Olomouc
Jako matka samoživitelka jsem se za poslední rok dostala dvakrát do situace, kdy jsem potřebovala dětem včas zaplatit tábory a koupit školní potřeby. Jelikož mám dvě práce, neměla jsem čas obíhat banky, kde mi půjčí rychle peníze do výplaty. SOS Credit mi však dvakrát rychle a efektivně pomohl. Vřele doporučuji. Méně papírování, rychlé schválení, vše proběhlo přes mobil a počítač. Děkuji!
Lucie N., Brno
Jsem naprosto spokojen se službami SOS Creditu. Vrátil jsem se z dovolené a čekala mě doma pohroma v podobě nefunkčního plynového kotle. Protože jsem po dovolené neměl dostatek financí, ihned jsem si zažádal o rychlou půjčku na adrese soscredit.cz. Vše jsem vyřídil na mobilním telefonu. Peníze jsem dostal během několika minut a tak jsem mohl okamžitě zavolat opraváře. Děkuji Vám, že tu jste a zachránili jste mě při návratu z dovolené.
Rudolf H., Ostrava
Před třemi lety jsme si pořídili dům, na který padly všechny naše úspory. Vše, co se na něm teď pokazí nebo je nutné zrekonstruovat, musíme poplatit z našich skromných příjmů. Několikrát jsme se dostali do situace, kdy jsme museli nechat něco opravit ihned a chyběly nám finance. Lidé z SOS Creditu nám vždy obratem pomohli a my jim za to moc děkujeme.
Lída V., Kladno
Hledala jsem nějakou rychlou a spolehlivou půjčku, u níž nebudu muset vyplňovat dlouhé formuláře, předkládat různé dokumenty apod. Po krátkém hledání jsem narazila na půjčky SOS Credit a rovnou jsem si podala žádost. Vše pak proběhlo velmi rychle, úvěr mi byl schválen a ještě ten stejný den jsem měla peníze na účtu. Prakticky není nic, na co bych si mohla stěžovat, takže půjčky SOS Credit určitě doporučuji
Jana M., Nový Bydžov
Já jsem s půjčkou opravdu spokojený - potřeboval jsem získat peníze rychle a bez zdlouhavého vyřizování a obojí mi nebankovní půjčka SOS Credit splnila. Sice jsou u ní trochu vyšší poplatky, ale s tím jsem dopředu počítal a hlavně jsem dostal 30% slevu. Důležité pro mě bylo, že jsem úvěr dostal skutečně rychle a nebylo k tomu třeba zastavovat majetek nebo mít ručitele. Myslím si, že jako rychlá půjčka do výplaty je tato nabídka dobrá a tak ji doporučuji i ostatním lidem.
Zdeněk T., Znojmo

Kontaktujte nás

Sídlo společnosti

Orange finance s.r.o.
Karlínské náměstí 238/6, Karlín
PSČ: 186 00, Praha 8
IČ: 04488237
DIČ: CZ04488237

Kontaktní informace

Zákaznická podpora: + 420 228 226 751
info@soscredit.cz

Správa pohledávek: +420 228 226 170
pohledavky@soscredit.cz

Pracovní doba

Po – Pá od 8 do 18 hod.
So – Ne zavřeno