Kolik si chcete půjčit?
1000 Kč
15000 Kč
Na jak dlouho?
7 dní
28 dní
Částka
-
Celkem
Poplatek:
2211 Kč -
Splatnost:
-
RPSN:
-
RÚS:
0%

Rychlá půjčka od nás je to, co hledáte!

Částka

Půjčujeme od 1 000
do 30 000 Kč

Termín

Splatnost je od 7
do 28 dnů

Rychlost

Peníze odesíláme
do 15 minut

Sleva

Slevové akce pro
naše klienty

Rychlá půjčka do výplaty – pohodlná finanční pomoc za 15 minut

Půjčka do výplaty je často jedinou možností jak potřebné peníze získáte včas. Rozumíme, že se každému může stát nepříjemné překvapení – poškodí se auto, objeví se neočekávaná návštěva, ztratí se peněženka – dnes se může stát cokoli. Ale co se dá dělat s finančními komplikacemi, když výplata je nejdříve za týden? Nemáte žádný důvod k nepokoji – půjčka do výplaty Vám ihned nabídne vhodné řešení, ať se nemusíte obávat o svůj rozpočet.


Mezí hlavní výhody půjčky do výplaty od SOScredit.cz patří:


 • Rychlost sjednání – půjčku si můžete zařídit za pouhých 15 minut.
 • Jednoduchost – nabízíme půjčku bez ručitele nebo zástavy.
 • Srozumitelný postup – stačí si zvolit částku a vyplnit formulář.
 • Dostupnost – o peníze do výplaty můžete kdykoli požádat online.
 • Flexibilita – zvolte si jakoukoli částku půjčky a termín splatnosti, který se dle potřeby dá snadno prodloužit.
 • Bezpečnost – ke zpracování a uchovávaní osobních údajů klienta používáme technologie nejvyšších standardů.
 • Poctivost – při podepsání smlouvy s námi se nemusíte bát jakýchkoliv dalších registračních nebo skrytých poplatků
 • Bonusové programy – nabízíme věrnostní program a pravidelné slevy, s jakými dostanete půjčku do výplaty dokonce i bez poplatků.


V SOScredit.cz Vám rádi pomůžeme. Nabízíme nebankovní úvěry, a proto Vám garantujeme řešení efektivní a zároveň rychlé. Vážíme si Vašeho soukromí a rozumíme, že se o financích těžko mluví, a proto se nebudeme ptát na zbytečné detaily. Nepotřebujeme, aby se do toho jako Váš ručitel zapojoval někdo další. Abyste dostali půjčku do výplaty, stačí mít osobní bankovní účet a stabilní příjem. Ke sjednání úvěru budete potřebovat jen internet, počítač a mobilní telefon. Zvolíte si částku a termín splatnosti, vyplníte jednoduchý formulář – a máte smlouvu hotovou. Až bude žádost posouzena, rychle Vás budeme ohledně stavu půjčky do výplaty kontaktovat prostřednictvím SMS, popř. telefonickým kontaktem.


půjčka do výplaty


Hlavní výhodou rychlé nebankovní půjčky je její dostupnost. Nemusíte stát dlouhé fronty a dokládat detailní popis vlastního rozpočtu. Takový úvěr je snadným řešením krátkodobých finančních potíží. Půjčujeme na 7 až 35 dnů, a nejste žádným způsobem omezení v množství dostupných úvěrů. Právě naopak, vracejícím se klientům jsme vděční za její důvěru a nabízíme jím bonusy při dalších půjčkách.  Peníze do výplaty jsou občas opravdovou záchranou od trapných situací, a jsme tu pro Vás, abychom Vám tuto záchranu nabídli.


Jednoduchá práce, vše zcela bezpečně a bez rizika. I o tom je půjčka do výplaty, kterou vyřídíte už během pouhých pár minut! Ještě lepší je, že klienti, kteří se vracejí, budou mít stále výhodnější podmínky – takže nemusíte našich služeb využít jen jednorázově, ale klidně kdykoliv, kdy nastanou nějaké ekonomické potíže v domácnosti.


Rychlá půjčka před výplatou je potřeba velmi často

Zná to jistě každý, zaměstnavatel se trochu opozdil s platbou, OSVČ zase nejsou propláceny včas některé faktury. V každém případě to ale znamená finanční problémy, protože jde o prostředky, se kterými se původně počítalo. A podobný problém je třeba okamžitě řešit, nákup potravin do zásoby nebo zaplacení složenek jsou věci, co jednoduše vůbec nepočkají – někdy ani jediný den! Peníze do výplaty jsou pak jedinou záchranou.

SOSCredit.cz nabízí rychlou půjčku před výplatou jako pomocnou ruku v každé podobné situaci, a to i třeba během svátků nebo víkendů. Nezáleží, kdy se vlastně ozvete, v každém případě se můžete spolehnout na rychlou odpověď. Jednoduchý úvěr bez ručitele nebo nutnosti hmotné zástavy, maximálně dostupný, s minimem požadavků kladených na žadatele. Co si více přát? Rychlé půjčky před výplatou ​přijdou vhod nejméně polovině českých domácností, nejste v tom sami, nebojte se blíže informovat a třeba se i rozhodnout pro krátkodobý úvěr – který splatíte zase z další výplaty!


Peníze před výplatou potěší jednoduše všechny

Nezáleží, na jakém místě pracujete, zda je to v kanceláři nebo továrně, půjčku v každém případě dostane vždy ten, kdo doloží trvalý příjem a splní pár základních podmínek. A je jasné, že vlastní bankovní účet, emailovou adresu nebo mobilní telefon má přeci úplně každý, že?
ZDE VYPLŇTE ŽÁDOST
FAQ – často kladené otázky k půjčkám:

Jak získat první půjčku zdarma?

Využijte slevový kód „faq“ nebo klikněte na tento odkaz k získání půjčky zdarma.

Kolik si mohu půjčit?

Maximální částka, kterou Vám můžeme půjčit je 30 000 Kč se splatností max. 28 dní.

Jaké podmínky musím splňovat pro získání půjčky?

 • být občanem ČR nebo mít v ČR povolení k trvalému pobytu
 • být svéprávný a starší 18 let
 • mít vlastní bankovní účet nebo prokázat dispoziční právo k bankovnímu účtu zletilé třetí osoby
 • mít pravidelný měsíčný příjem

Jak probíhá registrace a žádost o půjčku nového klienta?

1. vyplnit jednoduchý formulář
2. potvrdit přečtení a odsouhlasit Smlouvu o úvěru
3. během 15 minut Vás budeme informovat, zda jsme Váši půjčku schválili, případně zamítli

Jak se dozvím že, půjčka byla schválena?

Během několika minut Vám zašleme odpověď formou SMS zprávy na Vámi uvedené číslo mobilního telefonu o poskytnutí či neposkytnutí půjčky.

Co říkají naši klienti

Dnes mě potkal nečekaný finanční problém, SOS Credit jej pomohl snadno a rychle vyřešit! Opravdu jsem spokojená, výborná komunikace, bez skrytých poplatků. Co slibují, to také splní. Teď je budu doporučovat všem, kteří naléhavě potřebují finance a nevědí, kde si půjčit.
Lucie M., Slavkov u Brna
SOS Credit – rychlá finanční pomoc v neočekávaných zatáčkách života, využila jsem vašich služeb už několikrát! Potěšilo mě i několik vašich slev s promo kódem, díky němuž jsou pak úroky ještě níž. Profesionální, ale především individuální a lidský přístup spolu s pochopením - což vždycky potěší… Doporučila jsem vás i pár svým známým a je pravdou, že i oni jsou velmi spokojeni!
Monika S., Brno
Díky www.soscredit.cz jsme snadno dokoupili po Vánocích ve slevách věci, které jsme v domácnosti dlouho potřebovali. Líbil se nám jednoduchý proces a peníze na účtu za pár minut po schválení. Zároveň jsem nemusel nikam chodit a vše vyřídil online z domova. A také nesmíme zapomenout na 30% slevu na poplatky, která nás vřele potěšila. Děkujeme Vám za tak nápomocnou službu a někdy zase na viděnou. :)
Petr K., Olomouc
Jako matka samoživitelka jsem se za poslední rok dostala dvakrát do situace, kdy jsem potřebovala dětem včas zaplatit tábory a koupit školní potřeby. Jelikož mám dvě práce, neměla jsem čas obíhat banky, kde mi půjčí rychle peníze do výplaty. SOS Credit mi však dvakrát rychle a efektivně pomohl. Vřele doporučuji. Méně papírování, rychlé schválení, vše proběhlo přes mobil a počítač. Děkuji!
Lucie N., Brno
Jsem naprosto spokojen se službami SOS Creditu. Vrátil jsem se z dovolené a čekala mě doma pohroma v podobě nefunkčního plynového kotle. Protože jsem po dovolené neměl dostatek financí, ihned jsem si zažádal o rychlou půjčku na adrese soscredit.cz. Vše jsem vyřídil na mobilním telefonu. Peníze jsem dostal během několika minut a tak jsem mohl okamžitě zavolat opraváře. Děkuji Vám, že tu jste a zachránili jste mě při návratu z dovolené.
Rudolf H., Ostrava
Před třemi lety jsme si pořídili dům, na který padly všechny naše úspory. Vše, co se na něm teď pokazí nebo je nutné zrekonstruovat, musíme poplatit z našich skromných příjmů. Několikrát jsme se dostali do situace, kdy jsme museli nechat něco opravit ihned a chyběly nám finance. Lidé z SOS Creditu nám vždy obratem pomohli a my jim za to moc děkujeme.
Lída V., Kladno
Hledala jsem nějakou rychlou a spolehlivou půjčku, u níž nebudu muset vyplňovat dlouhé formuláře, předkládat různé dokumenty apod. Po krátkém hledání jsem narazila na půjčky SOS Credit a rovnou jsem si podala žádost. Vše pak proběhlo velmi rychle, úvěr mi byl schválen a ještě ten stejný den jsem měla peníze na účtu. Prakticky není nic, na co bych si mohla stěžovat, takže půjčky SOS Credit určitě doporučuji
Jana M., Nový Bydžov
Já jsem s půjčkou opravdu spokojený - potřeboval jsem získat peníze rychle a bez zdlouhavého vyřizování a obojí mi nebankovní půjčka SOS Credit splnila. Sice jsou u ní trochu vyšší poplatky, ale s tím jsem dopředu počítal a hlavně jsem dostal 30% slevu. Důležité pro mě bylo, že jsem úvěr dostal skutečně rychle a nebylo k tomu třeba zastavovat majetek nebo mít ručitele. Myslím si, že jako rychlá půjčka do výplaty je tato nabídka dobrá a tak ji doporučuji i ostatním lidem.
Zdeněk T., Znojmo

Kontaktujte nás

Sídlo společnosti

Orange finance s.r.o.
Karlínské náměstí 238/6, Karlín
PSČ: 186 00, Praha 8
IČ: 04488237
DIČ: CZ04488237

Kontaktní informace

Zákaznická podpora: + 420 228 226 751
info@soscredit.cz

Správa pohledávek: +420 228 226 170
pohledavky@soscredit.cz

Pracovní doba

Po – Pá od 8 do 18 hod.
So – Ne zavřeno