Kolik si chcete půjčit?
1000 Kč
15000 Kč
Na jak dlouho?
7 dní
28 dní
Částka
-
Celkem
Poplatek:
2211 Kč -
Splatnost:
-
RPSN:
-
RÚS:
0%

Krátkodobá půjčka

Když se řekne krátkodobá půjčka, každému se jistě vybaví zajímavé možnosti a rychlá platba.

Když si chcete půjčit co nejdříve a každá minuta je důležitá, určitě není třeba chodit do banky a čekat tu u přepážky klidně celé odpoledne, než se vyřeší všechny formality. Tomu je už dávno konec, protože je zde krátkodobá půjčka nebankovního střihu, díky níž si můžete potřebné peníze obstarat i během nočních hodin nebo svátečního rána. Prostě je vám plně k dispozici, kdykoliv to jen potřebujete…


Už během patnácti minut může být hotovo


Schválení půjčky je doslova instantní a během následující čtvrthodinky od této zprávy doputují peníze na vaše bankovní konto. Krátkodobá půjčka je tak vlastně dost jednoduchá, že? A to jste ještě možná neslyšeli o novince, kterou je první půjčka zdarma! Kvůli ní v každém případě nemusíte vycházet z domu a někde čekat, vyřeší se přes internet k vaší plné spokojenosti. Když ušetříte čas, je jasné, že ušetříte také peníze, jak praví okřídlené úsloví.


Jednoduché řešení pro každou domácnost

Pokud potřebujete peníze, je tu krátkodobá půjčka. Jednoduché řešení, které je přístupné doslova každému. Stačí splnit jen skutečné minimum podmínek, mezi které u nás například patří následující:


  • Věk. Žadatel musí být starší osmnácti let. Zákon pak vyžaduje minimálně plnoletost.
  • České státní občanství nebo povolení k pobytu v ČR. Také dva různé doklady totožnosti.
  • Potvrzení o příjmu. Nezáleží, zda podnikáte, pracujete v kanceláři nebo továrně za městem.


Bude to skutečně jen chvilka, vyplnit kontaktní formulář nepotrvá obvykle déle než pouhé dvě minuty. Nebankovní půjčka je připravena ve dne i v noci, kdykoliv ji jenom budete potřebovat. Podle čeho byste měli vybírat poskytovatele. Pojďme si zmínit pár dobrých doporučení, které se vám budou určitě skvěle hodit…


Krátkodobá půjčka


Nedávejte vždy jen na první dojem

První dojem možná někdy rozhoduje v mezilidských vztazích, ale měli byste brát v úvahu, že při výběru krátkodobé půjčky musíte být v každém případě hodně komplexní. Je prostě nutné si celou nabídku dobře prostudovat a také mít jasno o tom, s jakou firmou vlastně máte tu čest. Poskytovatel by měl mít v každém případě českou adresu, ideálně v našem hlavním městě. Pokud je naopak sídlo v zahraničí, je namístě trochu zbystřit, protože už jen to může vypadat poněkud problematicky. A na co dalšího se zaměřit?


  • Internetová prezentace poskytovatele by neměla působit odbytě. Je třeba, aby byly všechny informace o možné půjčce snadno dohledatelné, přehled je totiž na prvním místě…
  • Vše se musíte dozvědět předem. Kalkulace dopředu je tu tím hlavním, nenechte si proto předložit jednu nabídku, abyste pak měli úrokovou sazbu v poněkud jiné výši…
  • Reference jsou také hodně důležité. Měli byste jich najít poměrně dost, a to na různých serverech. V drtivé většině by mělo jít o kladné ohlasy, jinak je třeba mnohem víc opatrnosti.
ZDE VYPLŇTE ŽÁDOSTFAQ – často kladené otázky k půjčkám:

Jak získat první půjčku zdarma?

Využijte slevový kód „faq“ nebo klikněte na tento odkaz k získání půjčky zdarma.

Kolik si mohu půjčit?

Maximální částka, kterou Vám můžeme půjčit je 30 000 Kč se splatností max. 28 dnů.

Jaké podmínky musím splňovat pro získání půjčky?

  • být občanem ČR nebo mít v ČR povolení k trvalému pobytu
  • být svéprávný a starší 18 let
  • mít vlastní bankovní účet nebo prokázat dispoziční právo k bankovnímu účtu zletilé třetí osoby
  • mít pravidelný měsíčný příjem

Jak probíhá registrace a žádost o půjčku nového klienta?

1. vyplnit jednoduchý formulář
2. potvrdit přečtení a odsouhlasit Smlouvu o úvěru
3. během 15 minut Vás budeme informovat, zda jsme Váši půjčku schválili, případně zamítli

Jak se dozvím že, půjčka byla schválena?

Během několika minut Vám zašleme odpověď formou SMS zprávy na Vámi uvedené číslo mobilního telefonu o poskytnutí či neposkytnutí půjčky.

Co říkají naši klienti

Dnes mě potkal nečekaný finanční problém, SOS Credit jej pomohl snadno a rychle vyřešit! Opravdu jsem spokojená, výborná komunikace, bez skrytých poplatků. Co slibují, to také splní. Teď je budu doporučovat všem, kteří naléhavě potřebují finance a nevědí, kde si půjčit.
Lucie M., Slavkov u Brna
SOS Credit – rychlá finanční pomoc v neočekávaných zatáčkách života, využila jsem vašich služeb už několikrát! Potěšilo mě i několik vašich slev s promo kódem, díky němuž jsou pak úroky ještě níž. Profesionální, ale především individuální a lidský přístup spolu s pochopením - což vždycky potěší… Doporučila jsem vás i pár svým známým a je pravdou, že i oni jsou velmi spokojeni!
Monika S., Brno
Díky www.soscredit.cz jsme snadno dokoupili po Vánocích ve slevách věci, které jsme v domácnosti dlouho potřebovali. Líbil se nám jednoduchý proces a peníze na účtu za pár minut po schválení. Zároveň jsem nemusel nikam chodit a vše vyřídil online z domova. A také nesmíme zapomenout na 30% slevu na poplatky, která nás vřele potěšila. Děkujeme Vám za tak nápomocnou službu a někdy zase na viděnou. :)
Petr K., Olomouc
Jako matka samoživitelka jsem se za poslední rok dostala dvakrát do situace, kdy jsem potřebovala dětem včas zaplatit tábory a koupit školní potřeby. Jelikož mám dvě práce, neměla jsem čas obíhat banky, kde mi půjčí rychle peníze do výplaty. SOS Credit mi však dvakrát rychle a efektivně pomohl. Vřele doporučuji. Méně papírování, rychlé schválení, vše proběhlo přes mobil a počítač. Děkuji!
Lucie N., Brno
Jsem naprosto spokojen se službami SOS Creditu. Vrátil jsem se z dovolené a čekala mě doma pohroma v podobě nefunkčního plynového kotle. Protože jsem po dovolené neměl dostatek financí, ihned jsem si zažádal o rychlou půjčku na adrese soscredit.cz. Vše jsem vyřídil na mobilním telefonu. Peníze jsem dostal během několika minut a tak jsem mohl okamžitě zavolat opraváře. Děkuji Vám, že tu jste a zachránili jste mě při návratu z dovolené.
Rudolf H., Ostrava
Před třemi lety jsme si pořídili dům, na který padly všechny naše úspory. Vše, co se na něm teď pokazí nebo je nutné zrekonstruovat, musíme poplatit z našich skromných příjmů. Několikrát jsme se dostali do situace, kdy jsme museli nechat něco opravit ihned a chyběly nám finance. Lidé z SOS Creditu nám vždy obratem pomohli a my jim za to moc děkujeme.
Lída V., Kladno
Hledala jsem nějakou rychlou a spolehlivou půjčku, u níž nebudu muset vyplňovat dlouhé formuláře, předkládat různé dokumenty apod. Po krátkém hledání jsem narazila na půjčky SOS Credit a rovnou jsem si podala žádost. Vše pak proběhlo velmi rychle, úvěr mi byl schválen a ještě ten stejný den jsem měla peníze na účtu. Prakticky není nic, na co bych si mohla stěžovat, takže půjčky SOS Credit určitě doporučuji
Jana M., Nový Bydžov
Já jsem s půjčkou opravdu spokojený - potřeboval jsem získat peníze rychle a bez zdlouhavého vyřizování a obojí mi nebankovní půjčka SOS Credit splnila. Sice jsou u ní trochu vyšší poplatky, ale s tím jsem dopředu počítal a hlavně jsem dostal 30% slevu. Důležité pro mě bylo, že jsem úvěr dostal skutečně rychle a nebylo k tomu třeba zastavovat majetek nebo mít ručitele. Myslím si, že jako rychlá půjčka do výplaty je tato nabídka dobrá a tak ji doporučuji i ostatním lidem.
Zdeněk T., Znojmo

Kontaktujte nás

Sídlo společnosti

Orange finance s.r.o.
Karlínské náměstí 238/6, Karlín
PSČ: 186 00, Praha 8
IČ: 04488237
DIČ: CZ04488237

Kontaktní informace

Zákaznická podpora: + 420 228 226 751
info@soscredit.cz

Správa pohledávek: +420 228 226 170
pohledavky@soscredit.cz

Pracovní doba

Po – Pá od 8 do 18 hod.
So – Ne zavřeno