soscredit

První půjčka maximálně do výše 5 000 Kč. Pokud chcete půjčit víc, než 5 000 Kč musíte být naším registrovaným klientem a poslat žádost přes Klientskou sekci .

Více informaci v sekci věrnostní program. Pokud‘ máte nějaké otázky, kontaktujte naši zákaznickou linku: 228 226 759

Kolik si chcete půjčit?

Na jak dlouho?

Splatnost - RPSN 0%

Částka 0 Kč

Poplatek 0 Kč 0 Kč

Celkem 0 Kč

Zadejte slevový kód Půjčit si

Rychlá nebankovní půjčka až do 15 000 Kč online

Získat peníze skutečně ještě dnes? To rozhodně nemusí být sen, který se vám zdál v noci, ba právě naopak! Mikroúvěry tak prostě fungují, vyžádané finanční prostředky můžete mít na svém bankovním účtu prakticky obratem. Není to nic složitého a díky vysokému procentu schváleným žádostí se dostane jistě bez problémů i na vás!


Nevycházíte s penězi? Snadná pomoc, zkuste nebankovní půjčku


Dnešní doba má zkrátka neomezené možnosti. Pokud je vám jasné, že nevyjdete do výplaty nebo se zaměstnavatel opět zpozdil s termínem výplaty (tentokrát i bez oficiální omluvy), je tu možnost krátkodobé půjčky přesně na míru, která všechno s úspěchem vyřeší. Rychlá nebankovní půjčka je určena vlastně všem, kteří splní základní požadavky – vlastní příjem, plnoletost a trvalé bydliště na území ČR. Skutečně, většina nebankovních společností nepožaduje více, vlastně by to bylo i kontraproduktivní – klienti by se ve velkém obraceli na jiné subjekty, které mají podmínek naprosté minimum a nebudou vyzvídat další dodatečné (velmi) osobní informace. Nic takového totiž není pro půjčku zapotřebí! Už jen proto, že nebankovní půjčka je hlavně o diskrétnosti.


Dejte prostor recenzím, na každou firmu dnes najdete řadu referencí


Pokud nejde o nějakého pochybného nováčka v oboru, vlastně každá společnost poskytující nebankovní mikroúvěry má na internetu dohledatelnou pestrou řádku referencí a odkazů dřívějších klientů. Z těchto informací si pak snadno uděláte obrázek o tom, jestli jde o dobrého partnera pro budoucí úvěr nebo se porozhlédnete raději ještě někde jinde. Možností je přeci několik desítek, takže proč se omezovat jen na to, co znáte od přátel nebo rodiny? Prozkoumejte internet, projděte si výsledky od nezávislého srovnávače a rázem budete mít mnohem jasněji o aktuální situaci. Nebankovní poskytovatel musí mít pozitivní historii, nezapomeňte na to!


Bez nutnosti hmotné záruky, bez ručitele, stačí jen splnit pár podmínek


Skutečně, nepotřebujete kvůli pár tisícovkám shánět ručitele ani zastavovat svůj byt 1+1 v osobním vlastnictví. Podmínek je tu zcela minimum, stačí jen prokázat svou identitu pomocí základních osobních údajů a čísla občanského průkazu. Nikdo se nebude zajímat o to, jestli žijete na předměstí nebo v centru, na venkově nebo dokonce na samotě, podobná informace není pro přidělení půjčky vůbec důležitou. Podstatné není ani to, kolik máte dětí nebo jestli jste ženatí/vdané, rozvedení či stále svobodní. Nebankovní poskytovatel se o natolik důvěrné věci prostě nestará…


nebankovní půjčka


Jednoduchá smlouva, která se v naprosté většině případů vejde na jediný arch papíru formátu A4. Krátká a výstižná, co chtít ještě více? Dohodu navíc můžete uskutečnit odkudkoliv, nebankovní poskytovatel funguje klasicky online. Není nutné, abyste navštěvovali přímo Prahu, zvláště pokud to máte opravdu daleko. Nemusíte ani vážit cestu do nejbližšího krajského města. Dokonce ani není zapotřebí, abyste vstávali od počítače, maximem je dojít si pro mobilní telefon do vedlejšího pokoje, protože právě ten je nutné mít při podobné žádosti poblíž. Půjčku jako takovou však můžete sjednat naprosto odkudkoliv budete chtít.


Peníze jsou potřeba? Tak o ně jednoduše požádejte, a to bez skrytých poplatků


Pokud se někdy setkáte s tím, že nebankovní poskytovatel půjček chce nějakou platbu předem, okamžitě se zařekněte, že podobné firmě už nikdy na nic neodpovíte a budete si pečlivě pamatovat její jméno. Totiž, žádný férový poskytovatel peníze předem nechce, tak to platí už dlouhou dobu. Ostatně, první poplatek, o kterém lze uvažovat, je přeci až vrácení původní jistiny a úroků, tak nakonec hovoří i logika věci. Pokud se setkáte s něčím jiným, patrně to nebude rychlá nebankovní půjčka, ale spíš problém, kterému bude lepší se obloukem vyhnout. Možností na českém trhu s půjčkami je přeci spoustu, není důvod, proč se zaobírat donekonečna firmou, která vám za to absolutně nestojí.


Přehledná tabulka určitě napoví víc, pojďme si projít pár modelových příkladů

Výše půjčky

Splatnost

Poplatek

Celkem

1 000 Kč

7 dní

164 Kč

1 164 Kč

3 000 Kč

7 dní

448 Kč

3 448 Kč

5 000 Kč

14 dní

1 113 Kč

6 113 Kč

7 000 Kč

14 dní

1 578 Kč

8 578 Kč

10 000 Kč

21 dní

3 019 Kč

13 019 Kč

12 000 Kč

21 dní

3 698 Kč

15 698 Kč

15 000 Kč

28 dní

4 551 Kč

19 551 KčVyplníte žádost, registrujete se a potvrdíte autorizační kód z SMS zprávy


Myslíte si, že půjčování peněz online je nějak složité nebo představuje neúměrné riziko, jaké si nemůžete ani v nejmenším dovolit? To je potom chyba, protože takto celá věc vůbec nefunguje, spíše naopak. Stačí jen vyplnit krátkou žádost, provést tím vlastně registraci na webu nebankovní společnosti a poté jen čekat, až přijde autorizační SMS kód a vložit jej poté do příslušného políčka. Ano, to je v zásadě skoro vše, co je potřeba – ve většině případů je tu pak ještě jedna drobná formalita, a sice odeslání kontrolní jednorázové platby. Je nutné dokázat, že váš účet existuje, platba ve výši jedné koruny české je skutečnou drobností. Účet bude poté neprodleně aktivován, zpracování podobné platby se počítá řádově na sekundy. Nebankovní poskytovatel půjčky jedná vážně rychle…


V uživatelském profilu si budete moci vše podstatné vždycky zkontrolovat


Chcete mít skvělý přehled? Tak to není žádný problém! Moderní doba vám prostě přeje. Uživatelský profil na webu nebankovního poskytovatele půjček je záruka, že nepřijdete o nic důležitého. Nebankovní půjčka totiž přináší přehlednost a transparentnost. Budete zde mít uvedeny termíny splatnosti, aktuální dlužnou částku a další potřebné informace. Rychlá nebankovní půjčka je totiž záležitostí maximálně transparentní, nepodstupujete ani to nejmenší riziko. Vše se vyřídí během pár minut, po přihlášení do osobního profilu si budete moci vše pečlivě zkontrolovat. Detaily půjčky vám proto nikdy neuniknou!
Samozřejmě, o nebankovní půjčku můžete požádat i jinak. Dnes existují i půjčky hotovostní, navštíví vás osobně kurýr nebankovní společnosti, podepíšete smlouvu a vše bude v pořádku, vyplacení peněz takzvaně „na ruku“ je otázkou okamžiku. Další možností je krátký telefonický hovor, ve kterém budete požádáni o základní osobní informace. A ihned poté může být platba provedena.

ZDE VYPLŇTE ŽÁDOST5.0

Co říkají naši klienti

Naše reference

Kontaktujte nás

Sídlo společnosti

Orange finance s.r.o.
Karlínské náměstí 238/6, Karlín
PSČ: 186 00, Praha 8
IČ: 04488237
DIČ: CZ04488237

Kontaktní informace

Linka pro klienty: + 420 228 226 751
info@soscredit.cz
Linka pro dlužníky: +420 228 226 170
pohledavky@soscredit.cz

Pracovní doba

Po – Pá od 8 do 19 hod.
So – Ne zavřeno