Kolik si chcete půjčit?
1000 Kč
15000 Kč
Na jak dlouho?
7 dní
28 dní
Částka
-
Celkem
Poplatek:
2211 Kč -
Splatnost:
-
RPSN:
-
RÚS:
0%

Rychlá nebankovní půjčka až do 30 000 Kč online

Získat peníze skutečně ještě dnes? To rozhodně nemusí být sen, který se Vám zdál v noci, ba právě naopak! Mikroúvěry tak prostě fungují, vyžádané finanční prostředky můžete mít na svém bankovním účtu prakticky obratem. Není to nic složitého a díky vysokému procentu schváleným žádostí se dostane jistě bez problémů i na Vás!


Nevycházíte s penězi? Snadná pomoc, zkuste nebankovní půjčku


Dnešní doba má zkrátka neomezené možnosti. Pokud je Vám jasné, že nevyjdete do výplaty nebo se zaměstnavatel opět zpozdil s termínem výplaty (tentokrát i bez oficiální omluvy), je tu možnost krátkodobé půjčky přesně na míru, která všechno s úspěchem vyřeší. Rychlá nebankovní půjčka je určena vlastně všem, kteří splní základní požadavky – vlastní příjem, plnoletost a trvalé bydliště na území ČR. Skutečně, většina nebankovních společností nepožaduje více, vlastně by to bylo i kontraproduktivní – klienti by se ve velkém obraceli na jiné subjekty, které mají podmínek naprosté minimum a nebudou vyzvídat další dodatečné (velmi) osobní informace. Nic takového totiž není pro půjčku zapotřebí! Už jen proto, že nebankovní půjčka je hlavně o diskrétnosti.


Dejte prostor recenzím, na každou firmu dnes najdete řadu referencí


Pokud nejde o nějakého pochybného nováčka v oboru, vlastně každá společnost poskytující nebankovní mikroúvěry má na internetu dohledatelnou pestrou řádku referencí a odkazů dřívějších klientů. Z těchto informací si pak snadno uděláte obrázek o tom, jestli jde o dobrého partnera pro budoucí úvěr nebo se porozhlédnete raději ještě někde jinde. Možností je přeci několik desítek, takže proč se omezovat jen na to, co znáte od přátel nebo rodiny? Prozkoumejte internet, projděte si výsledky od nezávislého srovnávače a rázem budete mít mnohem jasněji o aktuální situaci. Nebankovní poskytovatel musí mít pozitivní historii, nezapomeňte na to!


Bez nutnosti hmotné záruky, bez ručitele, stačí jen splnit pár podmínek


Skutečně, nepotřebujete kvůli pár tisícovkám shánět ručitele ani zastavovat svůj byt 1+1 v osobním vlastnictví. Podmínek je tu zcela minimum, stačí jen prokázat svou identitu pomocí základních osobních údajů a čísla občanského průkazu. Nikdo se nebude zajímat o to, jestli žijete na předměstí nebo v centru, na venkově nebo dokonce na samotě, podobná informace není pro přidělení půjčky vůbec důležitou. Podstatné není ani to, kolik máte dětí nebo jestli jste ženatí/vdané, rozvedení či stále svobodní. Nebankovní poskytovatel se o natolik důvěrné věci prostě nestará…


nebankovní půjčka


Jednoduchá smlouva, která se v naprosté většině případů vejde na jediný arch papíru formátu A4. Krátká a výstižná, co chtít ještě více? Dohodu navíc můžete uskutečnit odkudkoliv, nebankovní poskytovatel funguje klasicky online. Není nutné, abyste navštěvovali přímo Prahu, zvláště pokud to máte opravdu daleko. Nemusíte ani vážit cestu do nejbližšího krajského města. Dokonce ani není zapotřebí, abyste vstávali od počítače, maximem je dojít si pro mobilní telefon do vedlejšího pokoje, protože právě ten je nutné mít při podobné žádosti poblíž. Půjčku jako takovou však můžete sjednat naprosto odkudkoliv budete chtít.


Peníze jsou potřeba? Tak o ně jednoduše požádejte, a to bez skrytých poplatků


Pokud se někdy setkáte s tím, že nebankovní poskytovatel půjček chce nějakou platbu předem, okamžitě se zařekněte, že podobné firmě už nikdy na nic neodpovíte a budete si pečlivě pamatovat její jméno. Totiž, žádný férový poskytovatel peníze předem nechce, tak to platí už dlouhou dobu. Ostatně, první poplatek, o kterém lze uvažovat, je přeci až vrácení původní jistiny a úroků, tak nakonec hovoří i logika věci. Pokud se setkáte s něčím jiným, patrně to nebude rychlá nebankovní půjčka, ale spíš problém, kterému bude lepší se obloukem vyhnout. Možností na českém trhu s půjčkami je přeci spoustu, není důvod, proč se zaobírat donekonečna firmou, která Vám za to absolutně nestojí.


Přehledná tabulka určitě napoví víc, pojďme si projít pár modelových příkladů

Výše půjčky

Splatnost

Poplatek

Celkem

1 000 Kč

7 dní

164 Kč

1 164 Kč

3 000 Kč

7 dní

448 Kč

3 448 Kč

5 000 Kč

14 dní

1 113 Kč

6 113 Kč

7 000 Kč

14 dní

1 578 Kč

8 578 Kč

10 000 Kč

21 dní

3 019 Kč

13 019 Kč

12 000 Kč

21 dní

3 698 Kč

15 698 Kč

15 000 Kč

28 dní

4 551 Kč

19 551 KčVyplníte žádost, registrujete se a potvrdíte autorizační kód z SMS zprávy


Myslíte si, že půjčování peněz online je nějak složité nebo představuje neúměrné riziko, jaké si nemůžete ani v nejmenším dovolit? To je potom chyba, protože takto celá věc vůbec nefunguje, spíše naopak. Stačí jen vyplnit krátkou žádost, provést tím vlastně registraci na webu nebankovní společnosti a poté jen čekat, až přijde autorizační SMS kód a vložit jej poté do příslušného políčka. Ano, to je v zásadě skoro vše, co je potřeba – ve většině případů je tu pak ještě jedna drobná formalita, a sice odeslání kontrolní jednorázové platby. Je nutné dokázat, že Váš účet existuje, platba ve výši jedné koruny české je skutečnou drobností. Účet bude poté neprodleně aktivován, zpracování podobné platby se počítá řádově na sekundy. Nebankovní poskytovatel půjčky jedná vážně rychle…


V uživatelském profilu si budete moci vše podstatné vždycky zkontrolovat


Chcete mít skvělý přehled? Tak to není žádný problém! Moderní doba Vám prostě přeje. Uživatelský profil na webu nebankovního poskytovatele půjček je záruka, že nepřijdete o nic důležitého. Nebankovní půjčka totiž přináší přehlednost a transparentnost. Budete zde mít uvedeny termíny splatnosti, aktuální dlužnou částku a další potřebné informace. Rychlá nebankovní půjčka je totiž záležitostí maximálně transparentní, nepodstupujete ani to nejmenší riziko. Vše se vyřídí během pár minut, po přihlášení do osobního profilu si budete moci vše pečlivě zkontrolovat. Detaily půjčky Vám proto nikdy neuniknou!
Samozřejmě, o nebankovní půjčku můžete požádat i jinak. Dnes existují i půjčky hotovostní, navštíví Vás osobně kurýr nebankovní společnosti, podepíšete smlouvu a vše bude v pořádku, vyplacení peněz takzvaně „na ruku“ je otázkou okamžiku. Další možností je krátký telefonický hovor, ve kterém budete požádáni o základní osobní informace. A ihned poté může být platba provedena.

ZDE VYPLŇTE ŽÁDOST
FAQ – často kladené otázky k půjčkám:

Jak získat první půjčku zdarma?

Využijte slevový kód „faq“ nebo klikněte na tento odkaz k získání půjčky zdarma.

Kolik si mohu půjčit?

Maximální částka, kterou Vám můžeme půjčit je 30 000 Kč se splatností max. 28 dnů.

Jaké podmínky musím splňovat pro získání půjčky?

  • být občanem ČR nebo mít v ČR povolení k trvalému pobytu
  • být svéprávný a starší 18 let
  • mít vlastní bankovní účet nebo prokázat dispoziční právo k bankovnímu účtu zletilé třetí osoby
  • mít pravidelný měsíčný příjem

Jak probíhá registrace a žádost o půjčku nového klienta?

1. vyplnit jednoduchý formulář
2. potvrdit přečtení a odsouhlasit Smlouvu o úvěru
3. během 15 minut Vás budeme informovat, zda jsme Váši půjčku schválili, případně zamítli

Jak se dozvím že, půjčka byla schválena?

Během několika minut Vám zašleme odpověď formou SMS zprávy na Vámi uvedené číslo mobilního telefonu o poskytnutí či neposkytnutí půjčky.

Co říkají naši klienti

Dnes mě potkal nečekaný finanční problém, SOS Credit jej pomohl snadno a rychle vyřešit! Opravdu jsem spokojená, výborná komunikace, bez skrytých poplatků. Co slibují, to také splní. Teď je budu doporučovat všem, kteří naléhavě potřebují finance a nevědí, kde si půjčit.
Lucie M., Slavkov u Brna
SOS Credit – rychlá finanční pomoc v neočekávaných zatáčkách života, využila jsem vašich služeb už několikrát! Potěšilo mě i několik vašich slev s promo kódem, díky němuž jsou pak úroky ještě níž. Profesionální, ale především individuální a lidský přístup spolu s pochopením - což vždycky potěší… Doporučila jsem vás i pár svým známým a je pravdou, že i oni jsou velmi spokojeni!
Monika S., Brno
Díky www.soscredit.cz jsme snadno dokoupili po Vánocích ve slevách věci, které jsme v domácnosti dlouho potřebovali. Líbil se nám jednoduchý proces a peníze na účtu za pár minut po schválení. Zároveň jsem nemusel nikam chodit a vše vyřídil online z domova. A také nesmíme zapomenout na 30% slevu na poplatky, která nás vřele potěšila. Děkujeme Vám za tak nápomocnou službu a někdy zase na viděnou. :)
Petr K., Olomouc
Jako matka samoživitelka jsem se za poslední rok dostala dvakrát do situace, kdy jsem potřebovala dětem včas zaplatit tábory a koupit školní potřeby. Jelikož mám dvě práce, neměla jsem čas obíhat banky, kde mi půjčí rychle peníze do výplaty. SOS Credit mi však dvakrát rychle a efektivně pomohl. Vřele doporučuji. Méně papírování, rychlé schválení, vše proběhlo přes mobil a počítač. Děkuji!
Lucie N., Brno
Jsem naprosto spokojen se službami SOS Creditu. Vrátil jsem se z dovolené a čekala mě doma pohroma v podobě nefunkčního plynového kotle. Protože jsem po dovolené neměl dostatek financí, ihned jsem si zažádal o rychlou půjčku na adrese soscredit.cz. Vše jsem vyřídil na mobilním telefonu. Peníze jsem dostal během několika minut a tak jsem mohl okamžitě zavolat opraváře. Děkuji Vám, že tu jste a zachránili jste mě při návratu z dovolené.
Rudolf H., Ostrava
Před třemi lety jsme si pořídili dům, na který padly všechny naše úspory. Vše, co se na něm teď pokazí nebo je nutné zrekonstruovat, musíme poplatit z našich skromných příjmů. Několikrát jsme se dostali do situace, kdy jsme museli nechat něco opravit ihned a chyběly nám finance. Lidé z SOS Creditu nám vždy obratem pomohli a my jim za to moc děkujeme.
Lída V., Kladno
Hledala jsem nějakou rychlou a spolehlivou půjčku, u níž nebudu muset vyplňovat dlouhé formuláře, předkládat různé dokumenty apod. Po krátkém hledání jsem narazila na půjčky SOS Credit a rovnou jsem si podala žádost. Vše pak proběhlo velmi rychle, úvěr mi byl schválen a ještě ten stejný den jsem měla peníze na účtu. Prakticky není nic, na co bych si mohla stěžovat, takže půjčky SOS Credit určitě doporučuji
Jana M., Nový Bydžov
Já jsem s půjčkou opravdu spokojený - potřeboval jsem získat peníze rychle a bez zdlouhavého vyřizování a obojí mi nebankovní půjčka SOS Credit splnila. Sice jsou u ní trochu vyšší poplatky, ale s tím jsem dopředu počítal a hlavně jsem dostal 30% slevu. Důležité pro mě bylo, že jsem úvěr dostal skutečně rychle a nebylo k tomu třeba zastavovat majetek nebo mít ručitele. Myslím si, že jako rychlá půjčka do výplaty je tato nabídka dobrá a tak ji doporučuji i ostatním lidem.
Zdeněk T., Znojmo

Kontaktujte nás

Sídlo společnosti

Orange finance s.r.o.
Karlínské náměstí 238/6, Karlín
PSČ: 186 00, Praha 8
IČ: 04488237
DIČ: CZ04488237

Kontaktní informace

Zákaznická podpora: + 420 228 226 751
info@soscredit.cz

Správa pohledávek: +420 228 226 170
pohledavky@soscredit.cz

Pracovní doba

Po – Pá od 8 do 18 hod.
So – Ne zavřeno