Půjčka na podnikání

Rčení o tom, že každý začátek je těžký, platí v podnikatelském světě hned dvojnásob. Na startu se mnohdy nedostává peněz, což znamená určité zpoždění. Kde sehnat prostředky, které jsou nutné pro rozjezd, jak potvrdí každý zkušený obchodník nebo řemeslník? Řešením může být třeba i malá půjčka na podnikání, s níž nakoupíte vybavení, software, notebook, vybavení pro dílnu nebo vrtačku a samozřejmě také cokoliv jiného potřebného pro budoucí práci. 

Minimum podmínek, až dvacet tisíc na cokoliv

Stačí jen pár minut a všechno podstatné bude vyřízeno, jde o internetový formulář, který je možné vyplnit brzy ráno, pozdě odpoledne, ale například také během nočních hodin a svátečních dnů, bez nutnosti dodržet otevírací hodiny kamenných poboček nebo dobu, kdy je k dispozici nějaké oficiální call centrum. Podnikatelská půjčka je připravena kdykoliv, stačí jen požádat – a uvést základní náležitosti. Žadatel se musí představit, ověřit svou totožnost a také dodat, jak velkou částku potřebuje. Kolik peněz je tedy vlastně k dispozici? Na úvod je zapotřebí dodat, že mantinely jsou nastaveny poměrně velkoryse.

Bez otázek aneb důvod si nechte pro sebe

Nikdo se nebude na nic ptát, proč také? Dotazy, na které je jen obtížná odpověď, nemají žádný smysl, zvláště u malých půjček. Dokladování bonity by jinak mohlo být časově značně náročné a v době, která neustále spěchá a finanční prostředky jsou zapotřebí takřka okamžitě, by přeci šlo o značné mínus, že? Pokud je žádost co možná nejjednodušší, je garantován velký zájem, to je přeci nad slunce jasné. Komu by se chtělo vyplňovat obsáhlé formuláře, když je tu možnost získat úvěr velice snadno a rychle? Jaké bonusy tedy přináší podobná půjčka na podnikání? Pojďme si nastínit ty největší, které určitě udělají radost nejen začínajícím OSVČ…

•    Diskrétnost. Také si nepřejete, aby o vaší půjčce věděli sousedé nebo známí? Nebojte se!
•    Jednoduchost. Jen několik málo náležitostí, které zvládnete, i když vám počítač neříká pane!
•    Transparentnost. Ihned víte, kolik zaplatíte – jistina, úroky, poplatky – vše bude vyčísleno!

S malou půjčkou si nedělejte žádné starosti

Vyřízení trvá skutečně krátce, půjde jen o minuty – do deseti minut od schválení vaší žádosti mohou být peníze na bankovním účtu. Jak s nimi naložíte, je už věcí svobodné vůle, do které vám nesmí nikdo a nic promlouvat.  Snad jedině určitý podnikatelský záměr. Chcete nakoupit vybavení, musíte splatit fakturu nebo pojistné, to vše do určitého data, jinak hrozí tučné penále? Potom je právě půjčka na podnikání zajímavým řešením, při kterém se prakticky vůbec nezapotíte! 

Řešení určené i pro začátečníky

Na startu se nedostává peněz, je potřeba investovat do softwaru, vybavení provozovny nebo čehokoliv dalšího? Potom je tu krátkodobá půjčka, se kterou všechno hravě zvládnete. Parametry jsou nastaveny jasně, minimálně pět a maximálně pak dvacet tisíc korun, a to úplně na cokoliv, co je zrovna zapotřebí uhradit – bez dalších otázek nebo dokladů, které by byly vyžadovány zpětně po investici. Lhůta splatnosti je nastavitelná mezi 7 a 30 kalendářními dny, tudíž budete mít dost času na to, abyste v naprostém pořádku dostáli svým závazkům.

Transparentní přístup ke každému klientovi

Nemusíte na nic čekat a všechna data budou přehledně k dispozici. Víte, kolik zaplatíte a jaký termín je nutné dodržet. Transparentnost je dnes totiž ctnost, klienti vyžadují férové jednání a potom se rádi znovu a znovu vracejí. Je proto důležité, když poskytovatel půjčky dodrží do puntíku vše, co dopředu sliboval, už kvůli své dlouhodobé pověsti. Jen spokojený klient pak bude šířit dál pozitivní reference a je jasné, že pak na sebe nenechá čekat ani větší poptávka ze strany dalších zájemců…


ZDE VYPLŇTE ŽÁDOST


FAQ – často kladené otázky k půjčkám:

Jak rychle obdržím peníze na svůj účet?

Peníze budou poukázány na Váš účet za 10 minut od schválení za předpokladu, že:
- žádost byla řádně dokončena,
- nemáte žádné nesplacené dluhy u jiných úvěrových institucí,
- máte účet v některé z bank, se kterými spolupracujeme.

Kolik si mohu půjčit?

Maximální částka, kterou Vám můžeme půjčit je 20 000 Kč se splatností max. 30 dní.

Jaké podmínky musím splňovat pro získání půjčky?

  • být občanem ČR nebo mít v ČR povolení k trvalému pobytu
  • být svéprávný a starší 18 let
  • mít vlastní bankovní účet nebo prokázat dispoziční právo k bankovnímu účtu zletilé třetí osoby
  • mít pravidelný měsíčný příjem

Jak probíhá registrace a žádost o půjčku nového klienta?

1. vyplnit jednoduchý formulář
2. potvrdit přečtení a odsouhlasit Smlouvu o úvěru
3. během 15 minut Vás budeme informovat, zda jsme Váši půjčku schválili, případně zamítli

Jak se dozvím že, půjčka byla schválena?

Během několika minut Vám zašleme odpověď formou SMS zprávy na Vámi uvedené číslo mobilního telefonu o poskytnutí či neposkytnutí půjčky.