Kolik si chcete půjčit?
1000 Kč
15000 Kč
Na jak dlouho?
7 dní
28 dní
Částka
-
Celkem
Poplatek:
2211 Kč -
Splatnost:
-
RPSN:
-
RÚS:
0%

Nejvýhodnější půjčka - Kalkulačka

Nejvýhodnější půjčka – kalkulačka, jak si opravdu dobře vybrat za pár minut?

Když je předmětem Vašeho hledání nejvýhodnější půjčka na trhu, můžete si být jistí, že na vlastní pěst byste možná ztratili spoustu času. Vybírání přitom opravdu není nijak složité, stačí třeba porovnat úrokové sazby, respektive RPSN (roční procentní sazbu nákladů). Důležité také je zhodnotit nabídku doplňkových služeb, které se mohou v budoucnu hodit. Dejte také na pověst poskytovatele, ta by měla být skutečně bez poskvrnky.


Kalkulačka půjčky online


Pomocník, se kterým ušetříte spoustu času. Něco jako kuchyňský robot a rychlovarná konvice v jednom balení. Kalkulačka půjčky Vám pomůže nastavit půjčku přesně tak, jak si zrovna žádá Vaše rodinná ekonomická situace. Budete mít okamžitě jasno, o kolik úvěr přeplatíte – jistina je pevně daná, úroková sazba také. A poplatky vůbec neřešte, protože slušný poskytovatel si žádné účtovat ani nebude. Nejvýhodnější půjčka totiž na nikoho nečeká, ale vyhledat si ji musíme sami, kalkulačka Vám může hodně pomoci.


Kolik si chcete půjčit?
1000 Kč
15000 Kč
Na jak dlouho?
7 dní
28 dní
Částka
-
Celkem
Poplatek:
2211 Kč -
Splatnost:
-
RPSN:
-
RÚS:
0%


Všechno se dozvíte dopředu, žádná překvapení nehrozí


Každý detail půjčky budete díky kalkulačce znát již předem, není proto důvod se bát nějakých nepříjemností, které odhalíte až při samotném splácení. Půjčka ihned na účet je k dispozici během příští čtvrthodinky po schválení oficiální žádosti, o to více času byste ale měli věnovat jejímu konkrétnímu výběru. Když si vyberete dobrého poskytovatele, pak ušetříte pár stokorun i na menším úvěru, což se rozhodně cení, že? Na kalkulačce na konkrétním webu poskytovatele navíc nastavíte jen dvě základní věci – a sice – kolik si chcete půjčit a na jak dlouhé období by to mělo ideálně být. Samozřejmě pak můžete ještě zadat v mnoha případech i slevový kód a mít opravdu tu nejvýhodnější půjčku široko daleko.


Nejvýhodnější bezúčelová půjčka je bezesporu lákadlem


Kalkulačka půjčky poradí za pár minut. Nejvýhodnější bezúčelová půjčka je pak doslova na dosah, stačí si ji už jen vypočítat. Okamžitě vidíte údaj o splatnosti, stejně jako o tom, kolik bude činit RPSN. Určitě není třeba žádná panika, protože zvláště u krátkodobých půjček bude tato cifra relativně vysoká. Mnohem vyšší vypovídací hodnotu má zejména tam, kde se úvěr počítá spíše na několik dalších let.

nejvýhodnější půjčka

Díky kalkulačce je online vyřízení vážně snadné


Klasická kalkulačka může hodně napomoci, během několika okamžiků si stanovíte limit půjčky a vypíšete žádost. Kontaktní formulář je poměrně krátký, stačí doložit příjem, uvést základní osobní údaje a nejvýhodnější půjčka může být ještě dnes Vaše! Nemusíte nikam na výlet, už vůbec ne do krajského města, abyste osobně vyjednali výhodný úvěr. Podobné časy už jsou dávno pryč, internet totiž vše automatizuje a není třeba jednat z očí do očí, maximálně snad jen přes telefon. Proč se potom omezovat? S jednoduchou kalkulačkou budete mít skvělý přehled o všech nabídkách, které u Vás postupují do užšího finále. Pak už stačí jen zvolit správně, tudíž Vám přejeme šťastnou ruku!
ZDE VYPLŇTE ŽÁDOSTFAQ – často kladené otázky k půjčkám:

Jak získat první půjčku zdarma?

Využijte slevový kód „faq“ nebo klikněte na tento odkaz k získání půjčky zdarma.

Kolik si mohu půjčit?

Maximální částka, kterou Vám můžeme půjčit je 30 000 Kč se splatností max. 28 dnů.

Jaké podmínky musím splňovat pro získání půjčky?

  • být občanem ČR nebo mít v ČR povolení k trvalému pobytu
  • být svéprávný a starší 18 let
  • mít vlastní bankovní účet nebo prokázat dispoziční právo k bankovnímu účtu zletilé třetí osoby
  • mít pravidelný měsíčný příjem

Jak probíhá registrace a žádost o půjčku nového klienta?

1. vyplnit jednoduchý formulář
2. potvrdit přečtení a odsouhlasit Smlouvu o úvěru
3. během 15 minut Vás budeme informovat, zda jsme Váši půjčku schválili, případně zamítli

Jak se dozvím že, půjčka byla schválena?

Během několika minut Vám zašleme odpověď formou SMS zprávy na Vámi uvedené číslo mobilního telefonu o poskytnutí či neposkytnutí půjčky.

Co říkají naši klienti

Dnes mě potkal nečekaný finanční problém, SOS Credit jej pomohl snadno a rychle vyřešit! Opravdu jsem spokojená, výborná komunikace, bez skrytých poplatků. Co slibují, to také splní. Teď je budu doporučovat všem, kteří naléhavě potřebují finance a nevědí, kde si půjčit.
Lucie M., Slavkov u Brna
SOS Credit – rychlá finanční pomoc v neočekávaných zatáčkách života, využila jsem vašich služeb už několikrát! Potěšilo mě i několik vašich slev s promo kódem, díky němuž jsou pak úroky ještě níž. Profesionální, ale především individuální a lidský přístup spolu s pochopením - což vždycky potěší… Doporučila jsem vás i pár svým známým a je pravdou, že i oni jsou velmi spokojeni!
Monika S., Brno
Díky www.soscredit.cz jsme snadno dokoupili po Vánocích ve slevách věci, které jsme v domácnosti dlouho potřebovali. Líbil se nám jednoduchý proces a peníze na účtu za pár minut po schválení. Zároveň jsem nemusel nikam chodit a vše vyřídil online z domova. A také nesmíme zapomenout na 30% slevu na poplatky, která nás vřele potěšila. Děkujeme Vám za tak nápomocnou službu a někdy zase na viděnou. :)
Petr K., Olomouc
Jako matka samoživitelka jsem se za poslední rok dostala dvakrát do situace, kdy jsem potřebovala dětem včas zaplatit tábory a koupit školní potřeby. Jelikož mám dvě práce, neměla jsem čas obíhat banky, kde mi půjčí rychle peníze do výplaty. SOS Credit mi však dvakrát rychle a efektivně pomohl. Vřele doporučuji. Méně papírování, rychlé schválení, vše proběhlo přes mobil a počítač. Děkuji!
Lucie N., Brno
Jsem naprosto spokojen se službami SOS Creditu. Vrátil jsem se z dovolené a čekala mě doma pohroma v podobě nefunkčního plynového kotle. Protože jsem po dovolené neměl dostatek financí, ihned jsem si zažádal o rychlou půjčku na adrese soscredit.cz. Vše jsem vyřídil na mobilním telefonu. Peníze jsem dostal během několika minut a tak jsem mohl okamžitě zavolat opraváře. Děkuji Vám, že tu jste a zachránili jste mě při návratu z dovolené.
Rudolf H., Ostrava
Před třemi lety jsme si pořídili dům, na který padly všechny naše úspory. Vše, co se na něm teď pokazí nebo je nutné zrekonstruovat, musíme poplatit z našich skromných příjmů. Několikrát jsme se dostali do situace, kdy jsme museli nechat něco opravit ihned a chyběly nám finance. Lidé z SOS Creditu nám vždy obratem pomohli a my jim za to moc děkujeme.
Lída V., Kladno
Hledala jsem nějakou rychlou a spolehlivou půjčku, u níž nebudu muset vyplňovat dlouhé formuláře, předkládat různé dokumenty apod. Po krátkém hledání jsem narazila na půjčky SOS Credit a rovnou jsem si podala žádost. Vše pak proběhlo velmi rychle, úvěr mi byl schválen a ještě ten stejný den jsem měla peníze na účtu. Prakticky není nic, na co bych si mohla stěžovat, takže půjčky SOS Credit určitě doporučuji
Jana M., Nový Bydžov
Já jsem s půjčkou opravdu spokojený - potřeboval jsem získat peníze rychle a bez zdlouhavého vyřizování a obojí mi nebankovní půjčka SOS Credit splnila. Sice jsou u ní trochu vyšší poplatky, ale s tím jsem dopředu počítal a hlavně jsem dostal 30% slevu. Důležité pro mě bylo, že jsem úvěr dostal skutečně rychle a nebylo k tomu třeba zastavovat majetek nebo mít ručitele. Myslím si, že jako rychlá půjčka do výplaty je tato nabídka dobrá a tak ji doporučuji i ostatním lidem.
Zdeněk T., Znojmo

Kontaktujte nás

Sídlo společnosti

Orange finance s.r.o.
Karlínské náměstí 238/6, Karlín
PSČ: 186 00, Praha 8
IČ: 04488237
DIČ: CZ04488237

Kontaktní informace

Zákaznická podpora: + 420 228 226 751
info@soscredit.cz

Správa pohledávek: +420 228 226 170
pohledavky@soscredit.cz

Pracovní doba

Po – Pá od 8 do 18 hod.
So – Ne zavřeno