soscredit

O nás

     Jsme mladá a dynamicky se rozvíjející firma na českém trhu od roku 2015. Společnost poskytuje krátkodobé nebankovní úvěry a nabízí možnost získat až 15 000 Kč na dobu do 28 dnů. Za dobu působení na českém trhu společnost získala mnoho spokojených klientů a jejich počet neustále narůstá každý den.

 

     Získat krátkodobý nebankovní  úvěr od naší společnosti je opravdu velmi jednoduché. Postačí Vám k tomu několik minut času, přístup k internetu, mobilní telefon a vlastní účet vedený u kterékoliv banky v České republice. Žádná návštěva poboček, vyčkávání ve frontách. Vyplnění žádosti Vám zabere nejvíc 10 minut. Naše společnost má automatizovaný systém obchodních procesů, který nám umožňuje provádět kvalitativní posouzení klienta pomocí scoringového systému vyvinutého IT oddělením společnosti. To nám umožňuje posoudit úvěruschopnost klienta a poskytovat úvěry pouze těm zákazníkům, kteří jsou schopni je včas vrátit.

 

     Orgánem dohledu nad poskytováním spotřebitelských úvěrů je Česká národní banka. K poskytování spotřebitelských úvěrů je v České republice třeba mít speciální licenci od České národní banky. Naše společnost je držitelem této licence. Návod, jak nahlédnout do registru a ověřit, že naše společnost je držitelem této licence, naleznete zde.

 

     Každý den rosteme, rozvíjíme se a krok za krokem zlepšujeme naše služby! Vážíme si svých zákazníků, staráme se o ně a pomáháme jim!

 

 

Kolik si chcete půjčit?

Na jak dlouho?

Částka 0 Kč
Poplatek 0 Kč
Celkem 0 Kč
Splatnost -
RPSN 0%

Zadejte slevový kód Půjčit si

Kontaktujte nás

Sídlo společnosti

Orange finance s.r.o.
Karlínské náměstí 238/6, Karlín
PSČ: 186 00, Praha 8
IČ: 04488237
DIČ: CZ04488237

Kontaktní informace

Linka pro klienty: + 420 228 226 751
info@soscredit.cz
Linka pro dlužníky: +420 228 226 170
pohledavky@soscredit.cz

Pracovní doba

Po – Pá od 8 do 19 hod.
So – Ne zavřeno