soscredit

První půjčka maximálně do výše 5 000 Kč. Pokud chcete půjčit víc, než 5 000 Kč musíte být naším registrovaným klientem a poslat žádost přes Klientskou sekci .

Více informaci v sekci věrnostní program. Pokud‘ máte nějaké otázky, kontaktujte naši zákaznickou linku: 228 226 759

Kolik si chcete půjčit?

Na jak dlouho?

Splatnost - RPSN 0%

Částka 0 Kč

Poplatek 0 Kč 0 Kč

Celkem 0 Kč

Zadejte slevový kód Půjčit si

Malá půjčka na cokoliv

Když se řekne malá půjčka na cokoliv, máte skutečně spoustu různých možností.

Nemuset uvádět důvod a půjčit si peníze, na co jen chcete. Vysvětlování nechme tentokrát stranou, nezáleží na tom, kvůli čemu si vlastně hodláte sjednávat ten či onen mikroúvěr. Celá transakce trvá jen krátkou chvíli, bude vyžadováno minimum osobních dat, vše se odehraje jednoduše online formou. Tak co si ještě přát více? Snad jen dobrou kávu na pracovní stůl…


Když se řekne drobná půjčka…


Dnešní malá půjčka se dá sjednat už v řádu pár stokorun, rozhodně není nutné si půjčovat okamžitě deset tisíc, když je vlastně teď hned nepotřebujete. Značná variabilita možností, to se prostě hodí každému žadateli, že? Mikro půjčka může posloužit nejen na složenky, na něž jste tak trochu zapomněli, ale i na spoustu dalších věcí. A kromě jiného, nabízí se tu i možnost, která se odmítá jen velmi těžko, je to totiž první půjčka zdarma! Jednoduše, splatíte včas a budou vám zcela odpuštěny úroky nebo další poplatky, žádný háček v tom nehledejte!

malá půjčka na cokoliv


Mikro půjčka pro každého

Když se rozhodnete, kolik peněz byste chtěli a máte jasno i v tom, jak budete celou částku splácet, drobné půjčce už vůbec nic nebrání. Vždyť malá půjčka může zařídit hodně věcí, zaplatit měsíční paušál za telefon, když se výplata opozdila, ale také posloužit na nákup základních potravin do zásoby. Jaké jsou další výhody mikro půjček?


  • Diskrétnost. Nikdo z okolí se nedozví, že si vyřizujete půjčku a získali jste finanční prostředky právě takto. Ani zvědavá paní z vedlejší ulice, která se moc ráda dívá z okna, ani sousedé.
  • Rychlost. Nebudete na nic čekat, malá půjčka je vždy otázkou minut – a nikoliv hodin či dokonce celých dlouhých dnů. Vyřízení z pohodlí domova potěší i ty, kteří neradi čekají.
  • Transparentnost. Všechny náležitosti půjčky budete znát dopředu. Nic vás nepřekvapí, žádné skryté poplatky tu nejsou. Ve svém osobním profilu si můžete vše kdykoliv zkontrolovat.


Půjčka na cokoliv má prostě svá specifika a jde vstříc potenciálním klientům v maximální možné míře. Sami si můžete navolit, jestli tato drobná půjčka bude „jen“ tisícovka nebo se rozhodnete pro větší finanční injekci pro rodinný rozpočet. Je to jednoduché, využít tuto nabídku navíc můžete, kdykoliv si jen vzpomenete. V sobotu večer, ve středu ráno, ale klidně i během státního svátku. Počítačový automat, který zpracovává data, je totiž k dispozici doslova nonstop, takže finální verdikt bude otázkou krátké chvilky čekání.


Rychlý úvěr přijde vhod vlastně vždycky

Potřebujete peníze? Malá půjčka je tu, aby vám pomohla. Bez diskuzí o tom, na co bude určena, bez nekonečné administrativní zátěže, která každého jen hodně obtěžuje a jinak je spíše nesmyslná. Nikdo se nebude vyptávat, kolik metrů čtverečních obytné plochy má váš rodinný domek, zda chováte psa, kočku nebo morče, případně kolik máte dětí ve vlastní péči. To jsou až příliš osobní údaje, které netřeba zmiňovat. Raději se zaměřme na fakta, která jsou důležitá, že?
ZDE VYPLŇTE ŽÁDOST


5.0

Co říkají naši klienti

Naše reference

Kontaktujte nás

Sídlo společnosti

Orange finance s.r.o.
Karlínské náměstí 238/6, Karlín
PSČ: 186 00, Praha 8
IČ: 04488237
DIČ: CZ04488237

Kontaktní informace

Linka pro klienty: + 420 228 226 751
info@soscredit.cz
Linka pro dlužníky: +420 228 226 170
pohledavky@soscredit.cz

Pracovní doba

Po – Pá od 8 do 19 hod.
So – Ne zavřeno