Kolik si chcete půjčit?
1000 Kč
15000 Kč
Na jak dlouho?
7 dní
28 dní
Částka
-
Celkem
Poplatek:
2211 Kč -
Splatnost:
-
RPSN:
-
RÚS:
0%

Malá půjčka na cokoliv

Když se řekne malá půjčka na cokoliv, máte skutečně spoustu různých možností.

Nemuset uvádět důvod a půjčit si peníze, na co jen chcete. Vysvětlování nechme tentokrát stranou, nezáleží na tom, kvůli čemu si vlastně hodláte sjednávat ten či onen mikroúvěr. Celá transakce trvá jen krátkou chvíli, bude vyžadováno minimum osobních dat, vše se odehraje jednoduše online formou. Tak co si ještě přát více? Snad jen dobrou kávu na pracovní stůl…


Když se řekne drobná půjčka…


Dnešní malá půjčka se dá sjednat už v řádu pár stokorun, rozhodně není nutné si půjčovat okamžitě deset tisíc, když je vlastně teď hned nepotřebujete. Značná variabilita možností, to se prostě hodí každému žadateli, že? Mikro půjčka může posloužit nejen na složenky, na něž jste tak trochu zapomněli, ale i na spoustu dalších věcí. A kromě jiného, nabízí se tu i možnost, která se odmítá jen velmi těžko, je to totiž první půjčka zdarma! Jednoduše, splatíte včas a budou Vám zcela odpuštěny úroky nebo další poplatky, žádný háček v tom nehledejte!

malá půjčka na cokoliv


Mikro půjčka pro každého

Když se rozhodnete, kolik peněz byste chtěli a máte jasno i v tom, jak budete celou částku splácet, drobné půjčce už vůbec nic nebrání. Vždyť malá půjčka může zařídit hodně věcí, zaplatit měsíční paušál za telefon, když se výplata opozdila, ale také posloužit na nákup základních potravin do zásoby. Jaké jsou další výhody mikro půjček?


  • Diskrétnost. Nikdo z okolí se nedozví, že si vyřizujete půjčku a získali jste finanční prostředky právě takto. Ani zvědavá paní z vedlejší ulice, která se moc ráda dívá z okna, ani sousedé.
  • Rychlost. Nebudete na nic čekat, malá půjčka je vždy otázkou minut – a nikoliv hodin či dokonce celých dlouhých dnů. Vyřízení z pohodlí domova potěší i ty, kteří neradi čekají.
  • Transparentnost. Všechny náležitosti půjčky budete znát dopředu. Nic Vás nepřekvapí, žádné skryté poplatky tu nejsou. Ve svém osobním profilu si můžete vše kdykoliv zkontrolovat.


Půjčka na cokoliv má prostě svá specifika a jde vstříc potenciálním klientům v maximální možné míře. Sami si můžete navolit, jestli tato drobná půjčka bude „jen“ tisícovka nebo se rozhodnete pro větší finanční injekci pro rodinný rozpočet. Je to jednoduché, využít tuto nabídku navíc můžete, kdykoliv si jen vzpomenete. V sobotu večer, ve středu ráno, ale klidně i během státního svátku. Počítačový automat, který zpracovává data, je totiž k dispozici doslova nonstop, takže finální verdikt bude otázkou krátké chvilky čekání.


Rychlý úvěr přijde vhod vlastně vždycky

Potřebujete peníze? Malá půjčka je tu, aby Vám pomohla. Bez diskuzí o tom, na co bude určena, bez nekonečné administrativní zátěže, která každého jen hodně obtěžuje a jinak je spíše nesmyslná. Nikdo se nebude vyptávat, kolik metrů čtverečních obytné plochy má Váš rodinný domek, zda chováte psa, kočku nebo morče, případně kolik máte dětí ve vlastní péči. To jsou až příliš osobní údaje, které netřeba zmiňovat. Raději se zaměřme na fakta, která jsou důležitá, že?
ZDE VYPLŇTE ŽÁDOSTFAQ – často kladené otázky k půjčkám:

Jak získat první půjčku zdarma?

Využijte slevový kód „faq“ nebo klikněte na tento odkaz k získání půjčky zdarma.

Kolik si mohu půjčit?

Maximální částka, kterou Vám můžeme půjčit je 30 000 Kč se splatností max. 28 dní.

Jaké podmínky musím splňovat pro získání půjčky?

  • být občanem ČR nebo mít v ČR povolení k trvalému pobytu
  • být svéprávný a starší 18 let
  • mít vlastní bankovní účet nebo prokázat dispoziční právo k bankovnímu účtu zletilé třetí osoby
  • mít pravidelný měsíčný příjem

Jak probíhá registrace a žádost o půjčku nového klienta?

1. vyplnit jednoduchý formulář
2. potvrdit přečtení a odsouhlasit Smlouvu o úvěru
3. během 15 minut Vás budeme informovat, zda jsme Váši půjčku schválili, případně zamítli

Jak se dozvím že, půjčka byla schválena?

Během několika minut Vám zašleme odpověď formou SMS zprávy na Vámi uvedené číslo mobilního telefonu o poskytnutí či neposkytnutí půjčky.

Co říkají naši klienti

Dnes mě potkal nečekaný finanční problém, SOS Credit jej pomohl snadno a rychle vyřešit! Opravdu jsem spokojená, výborná komunikace, bez skrytých poplatků. Co slibují, to také splní. Teď je budu doporučovat všem, kteří naléhavě potřebují finance a nevědí, kde si půjčit.
Lucie M., Slavkov u Brna
SOS Credit – rychlá finanční pomoc v neočekávaných zatáčkách života, využila jsem vašich služeb už několikrát! Potěšilo mě i několik vašich slev s promo kódem, díky němuž jsou pak úroky ještě níž. Profesionální, ale především individuální a lidský přístup spolu s pochopením - což vždycky potěší… Doporučila jsem vás i pár svým známým a je pravdou, že i oni jsou velmi spokojeni!
Monika S., Brno
Díky www.soscredit.cz jsme snadno dokoupili po Vánocích ve slevách věci, které jsme v domácnosti dlouho potřebovali. Líbil se nám jednoduchý proces a peníze na účtu za pár minut po schválení. Zároveň jsem nemusel nikam chodit a vše vyřídil online z domova. A také nesmíme zapomenout na 30% slevu na poplatky, která nás vřele potěšila. Děkujeme Vám za tak nápomocnou službu a někdy zase na viděnou. :)
Petr K., Olomouc
Jako matka samoživitelka jsem se za poslední rok dostala dvakrát do situace, kdy jsem potřebovala dětem včas zaplatit tábory a koupit školní potřeby. Jelikož mám dvě práce, neměla jsem čas obíhat banky, kde mi půjčí rychle peníze do výplaty. SOS Credit mi však dvakrát rychle a efektivně pomohl. Vřele doporučuji. Méně papírování, rychlé schválení, vše proběhlo přes mobil a počítač. Děkuji!
Lucie N., Brno
Jsem naprosto spokojen se službami SOS Creditu. Vrátil jsem se z dovolené a čekala mě doma pohroma v podobě nefunkčního plynového kotle. Protože jsem po dovolené neměl dostatek financí, ihned jsem si zažádal o rychlou půjčku na adrese soscredit.cz. Vše jsem vyřídil na mobilním telefonu. Peníze jsem dostal během několika minut a tak jsem mohl okamžitě zavolat opraváře. Děkuji Vám, že tu jste a zachránili jste mě při návratu z dovolené.
Rudolf H., Ostrava
Před třemi lety jsme si pořídili dům, na který padly všechny naše úspory. Vše, co se na něm teď pokazí nebo je nutné zrekonstruovat, musíme poplatit z našich skromných příjmů. Několikrát jsme se dostali do situace, kdy jsme museli nechat něco opravit ihned a chyběly nám finance. Lidé z SOS Creditu nám vždy obratem pomohli a my jim za to moc děkujeme.
Lída V., Kladno
Hledala jsem nějakou rychlou a spolehlivou půjčku, u níž nebudu muset vyplňovat dlouhé formuláře, předkládat různé dokumenty apod. Po krátkém hledání jsem narazila na půjčky SOS Credit a rovnou jsem si podala žádost. Vše pak proběhlo velmi rychle, úvěr mi byl schválen a ještě ten stejný den jsem měla peníze na účtu. Prakticky není nic, na co bych si mohla stěžovat, takže půjčky SOS Credit určitě doporučuji
Jana M., Nový Bydžov
Já jsem s půjčkou opravdu spokojený - potřeboval jsem získat peníze rychle a bez zdlouhavého vyřizování a obojí mi nebankovní půjčka SOS Credit splnila. Sice jsou u ní trochu vyšší poplatky, ale s tím jsem dopředu počítal a hlavně jsem dostal 30% slevu. Důležité pro mě bylo, že jsem úvěr dostal skutečně rychle a nebylo k tomu třeba zastavovat majetek nebo mít ručitele. Myslím si, že jako rychlá půjčka do výplaty je tato nabídka dobrá a tak ji doporučuji i ostatním lidem.
Zdeněk T., Znojmo

Kontaktujte nás

Sídlo společnosti

Orange finance s.r.o.
Karlínské náměstí 238/6, Karlín
PSČ: 186 00, Praha 8
IČ: 04488237
DIČ: CZ04488237

Kontaktní informace

Zákaznická podpora: + 420 228 226 751
info@soscredit.cz

Správa pohledávek: +420 228 226 170
pohledavky@soscredit.cz

Pracovní doba

Po – Pá od 8 do 18 hod.
So – Ne zavřeno