soscredit

První půjčka maximálně do výše 5 000 Kč. Pokud chcete půjčit víc, než 5 000 Kč musíte být naším registrovaným klientem a poslat žádost přes Klientskou sekci .

Více informaci v sekci věrnostní program. Pokud‘ máte nějaké otázky, kontaktujte naši zákaznickou linku: 228 226 759

Kolik si chcete půjčit?

Na jak dlouho?

Splatnost - RPSN 0%

Částka 0 Kč

Poplatek 0 Kč 0 Kč

Celkem 0 Kč

Zadejte slevový kód Půjčit si

Krátkodobé nebankovní půjčky

Vzít si krátkodobý úvěr v nebankovním sektoru je otázkou jediného okamžiku


Stačí jen pár minut a úvěr bude sjednaný. Řeč je nyní o krátkodobých půjčkách, které mají hodnotu řádově tisíců korun a splatíte je nejpozději do osmadvaceti kalendářních dnů (prodloužení splatnosti za poplatek je ale možné). Malá půjčka nikomu neuškodí, naopak, zaplatíte z ní účet za elektřinu nebo nákup potravin na víkend, když se zaměstnavatel opět opozdil s výplatou.


 Je to vážně jednoduché, nikdo z ulice navíc nemusí vůbec nic vědět


Snadná práce pro všechny, kteří ovládají alespoň základy práce na PC. Vskutku, krátkodobé nebankovní půjčky jsou tu pro všechny, kdo mají doma internet a zvládnou vyplnit krátký kontaktní formulář. Nejde o nic složitého, uvedete jen jméno, příjmení, adresu trvalého bydliště, zdroj příjmů a samozřejmě i číslo bankovního účtu, kam mají být peníze zaslány. To je vše, pak už jen stačí dlužnou částku v pořádku splatit…


Půjčit si můžete už od tisícikoruny výše, a to vše během pár minut


Až patnáct tisíc korun českých (s tím, že minimum pro půjčku je tisícovka), splatnost lze nastavit mezi sedm až osmadvacet kalendářních dnů. Nestíháte? Nic se neděje, za poplatek můžeme prodloužit lhůtu splatnosti až o dalších 28 dní, zcela bez problémů! Stálým klientům je k dispozici zajímavá sleva, takže si buďte stoprocentně jistí, že se věrnost vyplatí.


Bez rizika, zkuste prověřený subjekt, kterému můžete důvěřovat


Nebankovní poskytovatel půjček se někdy hledá těžko, česká firma s dlouholetými referencemi je možná až vzácností. Nemusíte se však bát, že nenajdete, trh je nakonec hodně pestrý. Když se k tomu připočítá pohodlnost, s jakou si sjednáte půjčku v dnešní době, nelze vůbec váhat. Bleskové vyhodnocení žádosti v řádu minut je sázkou na jistotu!


5.0

Co říkají naši klienti

Naše reference

Kontaktujte nás

Sídlo společnosti

Orange finance s.r.o.
Jinonická 732/4, Košíře,
PSČ: 15000
IČ: 04488237
DIČ: CZ04488237

Kontaktní informace

Linka pro klienty: + 420 228 226 751
info@soscredit.cz
Linka pro dlužníky: +420 228 226 170
pohledavky@soscredit.cz

Pracovní doba

Po – Pá od 8 do 19 hod.
So – Ne zavřeno