soscredit

První půjčka maximálně do výše 5 000 Kč. Pokud chcete půjčit víc, než 5 000 Kč musíte být naším registrovaným klientem a poslat žádost přes Klientskou sekci .

Více informaci v sekci věrnostní program. Pokud‘ máte nějaké otázky, kontaktujte naši zákaznickou linku: 228 226 759

Kolik si chcete půjčit?

Na jak dlouho?

Splatnost - RPSN 0%

Částka 0 Kč

Poplatek 0 Kč 0 Kč

Celkem 0 Kč

Zadejte slevový kód Půjčit si

Půjčka bez doložení příjmu. Co se změnilo?

Získat půjčku je složité a vyžaduje to velké množství dokumentů, potvrzení, vyjednávání a zařizování. Takový dojem máme často oprávněně, ale nemusí to být pravda vždy. Půjčky je možné získat snadno online, velmi rychle a bez velkého papírování. Jen je potřeba znát několik aktuálních informací:


Půjčka bez doložení příjmů. Je to ještě možné?


půjčka bez doložení příjmuOd prosince 2016 platí nový zákon o spotřebitelském úvěru. A ten zásadně změnil to, jakým způsobem je možné poskytovat půjčky bez předchozího posouzení schopnosti splácet. Ten, kdo úvěr nabízí, musí posoudit, zda bude ten, kdo si půjčuje, schopen splácet. Pokud to neposoudí (neověří příjmy), nemá nárok na žádné úroky a navíc jistinu (půjčenou částku) je pak možné splácet „podle možností“ dlužníka.

To je samozřejmě pro poskytovatele úvěru nepřijatelné, takže posouzení teď provádějí a doložení příjmu požadují. Pokud poskytovatelé úvěru tvrdí, že příjmy doložit nechtějí, jde většinou o neseriózní reklamu nebo o nějakou kličku, která se nemusí vyplatit. Nebankovní půjčky bez doložení příjmu jsou tedy minulostí.


Online půjčky je možné stále získat jednoduše a opravdu rychle.


rychla pujcka​Minulostí ale rozhodně nejsou snadno dostupné online půjčky, které je možné vyřídit na webu už za 15 minut. Zatímco půjčka bez příjmů už na první pohled vypadá podezřele, tak jednoduchým doložením jakéhokoli příjmu (prostým nahráním naskenovaného potvrzení) celá transakce nabývá na vážnosti a serióznosti. Ověří se, že půjčku bude možné řádně splácet a každý, kdo peníze potřebuje, se už za pár minut online dozví, zda půjčku získá. A za dalších pár minut může mít peníze na účtu. To je možné díky tomu, že poskytovatelé půjček si často drží účty ve většině hlavních bank, aby mohly převody půjčených peněz probíhat prakticky okamžitě. Online půjčky jsou tak opravdu cestou k tomu, jak získat potřebnou hotovost k dispozici za pár minut.


Půjčky bez příjmu – hlavní fakta


  1. Od konce roku 2016 je poskytování půjček bez doložení příjmu prakticky nemožné. Pokud to někdo nabízí, je třeba se mít na pozoru.
  2. Online půjčky je stále možné získat online a velmi rychle, bez velkého papírování a jednoduše
  3. Nebankovní půjčky stále vyřídíte snadno a rychle. Díky novým regulacím a dohledu České národní banky jsou o něco bezpečnější než dříve.

ZDE VYPLŇTE ŽÁDOST5.0

Co říkají naši klienti

Naše reference

Kontaktujte nás

Sídlo společnosti

Orange finance s.r.o.
Karlínské náměstí 238/6, Karlín
PSČ: 186 00, Praha 8
IČ: 04488237
DIČ: CZ04488237

Kontaktní informace

Linka pro klienty: + 420 228 226 751
info@soscredit.cz
Linka pro dlužníky: +420 228 226 170
pohledavky@soscredit.cz

Pracovní doba

Po – Pá od 8 do 19 hod.
So – Ne zavřeno