Kolik si chcete půjčit?
1000 Kč
15000 Kč
Na jak dlouho?
7 dní
28 dní
Částka
-
Celkem
Poplatek:
2211 Kč -
Splatnost:
-
RPSN:
-
RÚS:
0%

Půjčka bez doložení příjmu. Co se změnilo?

Získat půjčku je složité a vyžaduje to velké množství dokumentů, potvrzení, vyjednávání a zařizování. Takový dojem máme často oprávněně, ale nemusí to být pravda vždy. Půjčky je možné získat snadno online, velmi rychle a bez velkého papírování. Jen je potřeba znát několik aktuálních informací:

Půjčka bez doložení příjmů. Je to ještě možné?


půjčka bez doložení příjmuOd prosince 2016 platí nový zákon o spotřebitelském úvěru. A ten zásadně změnil to, jakým způsobem je možné poskytovat půjčky bez předchozího posouzení schopnosti splácet. Ten, kdo úvěr nabízí, musí posoudit, zda bude ten, kdo si půjčuje, schopen splácet. Pokud to neposoudí (neověří příjmy), nemá nárok na žádné úroky a navíc jistinu (půjčenou částku) je pak možné splácet „podle možností“ dlužníka.

To je samozřejmě pro poskytovatele úvěru nepřijatelné, takže posouzení teď provádějí a doložení příjmu požadují. Pokud poskytovatelé úvěru tvrdí, že příjmy doložit nechtějí, jde většinou o neseriózní reklamu nebo o nějakou kličku, která se nemusí vyplatit. Nebankovní půjčky bez doložení příjmu jsou tedy minulostí.


Online půjčky je možné stále získat jednoduše a opravdu rychle.


rychla pujcka​Minulostí ale rozhodně nejsou snadno dostupné online půjčky, které je možné vyřídit na webu už za 15 minut. Zatímco půjčka bez příjmů už na první pohled vypadá podezřele, tak jednoduchým doložením jakéhokoli příjmu (prostým nahráním naskenovaného potvrzení) celá transakce nabývá na vážnosti a serióznosti. Ověří se, že půjčku bude možné řádně splácet a každý, kdo peníze potřebuje, se už za pár minut online dozví, zda půjčku získá. A za dalších pár minut může mít peníze na účtu. To je možné díky tomu, že poskytovatelé půjček si často drží účty ve většině hlavních bank, aby mohly převody půjčených peněz probíhat prakticky okamžitě. Online půjčky jsou tak opravdu cestou k tomu, jak získat potřebnou hotovost k dispozici za pár minut.


Půjčky bez příjmu – hlavní fakta

  1. Od konce roku 2016 je poskytování půjček bez doložení příjmu prakticky nemožné. Pokud to někdo nabízí, je třeba se mít na pozoru.
  2. Online půjčky je stále možné získat online a velmi rychle, bez velkého papírování a jednoduše
  3. Nebankovní půjčky stále vyřídíte snadno a rychle. Díky novým regulacím a dohledu České národní banky jsou o něco bezpečnější než dříve.ZDE VYPLŇTE ŽÁDOST 

FAQ – často kladené otázky k půjčkám:

Jak získat první půjčku zdarma?

Využijte slevový kód „faq“ nebo klikněte na tento odkaz k získání půjčky zdarma.
 

Kolik si mohu půjčit?

Maximální částka, kterou Vám můžeme půjčit je 15 000 Kč se splatností max. 28 dní.
 

Jaké podmínky musím splňovat pro získání půjčky?

  • být občanem ČR nebo mít v ČR povolení k trvalému pobytu
  • být svéprávný a starší 18 let
  • mít vlastní bankovní účet nebo prokázat dispoziční právo k bankovnímu účtu zletilé třetí osoby
  • mít pravidelný měsíčný příjem
     

Jak probíhá registrace a žádost o půjčku nového klienta?

1. vyplnit jednoduchý formulář
2. potvrdit přečtení a odsouhlasit Smlouvu o úvěru
3. během 15 minut Vás budeme informovat, zda jsme Váši půjčku schválili, případně zamítli
 

Jak se dozvím že, půjčka byla schválena?

Během několika minut Vám zašleme odpověď formou SMS zprávy na Vámi uvedené číslo mobilního telefonu o poskytnutí či neposkytnutí půjčky.

Co říkají naši klienti

Dnes mě potkal nečekaný finanční problém, SOS Credit jej pomohl snadno a rychle vyřešit! Opravdu jsem spokojená, výborná komunikace, bez skrytých poplatků. Co slibují, to také splní. Teď je budu doporučovat všem, kteří naléhavě potřebují finance a nevědí, kde si půjčit.
Lucie M., Slavkov u Brna
SOS Credit – rychlá finanční pomoc v neočekávaných zatáčkách života, využila jsem vašich služeb už několikrát! Potěšilo mě i několik vašich slev s promo kódem, díky němuž jsou pak úroky ještě níž. Profesionální, ale především individuální a lidský přístup spolu s pochopením - což vždycky potěší… Doporučila jsem vás i pár svým známým a je pravdou, že i oni jsou velmi spokojeni!
Monika S., Brno
Díky www.soscredit.cz jsme snadno dokoupili po Vánocích ve slevách věci, které jsme v domácnosti dlouho potřebovali. Líbil se nám jednoduchý proces a peníze na účtu za pár minut po schválení. Zároveň jsem nemusel nikam chodit a vše vyřídil online z domova. A také nesmíme zapomenout na 30% slevu na poplatky, která nás vřele potěšila. Děkujeme Vám za tak nápomocnou službu a někdy zase na viděnou. :)
Petr K., Olomouc
Jako matka samoživitelka jsem se za poslední rok dostala dvakrát do situace, kdy jsem potřebovala dětem včas zaplatit tábory a koupit školní potřeby. Jelikož mám dvě práce, neměla jsem čas obíhat banky, kde mi půjčí rychle peníze do výplaty. SOS Credit mi však dvakrát rychle a efektivně pomohl. Vřele doporučuji. Méně papírování, rychlé schválení, vše proběhlo přes mobil a počítač. Děkuji!
Lucie N., Brno
Jsem naprosto spokojen se službami SOS Creditu. Vrátil jsem se z dovolené a čekala mě doma pohroma v podobě nefunkčního plynového kotle. Protože jsem po dovolené neměl dostatek financí, ihned jsem si zažádal o rychlou půjčku na adrese soscredit.cz. Vše jsem vyřídil na mobilním telefonu. Peníze jsem dostal během několika minut a tak jsem mohl okamžitě zavolat opraváře. Děkuji Vám, že tu jste a zachránili jste mě při návratu z dovolené.
Rudolf H., Ostrava
Před třemi lety jsme si pořídili dům, na který padly všechny naše úspory. Vše, co se na něm teď pokazí nebo je nutné zrekonstruovat, musíme poplatit z našich skromných příjmů. Několikrát jsme se dostali do situace, kdy jsme museli nechat něco opravit ihned a chyběly nám finance. Lidé z SOS Creditu nám vždy obratem pomohli a my jim za to moc děkujeme.
Lída V., Kladno
Hledala jsem nějakou rychlou a spolehlivou půjčku, u níž nebudu muset vyplňovat dlouhé formuláře, předkládat různé dokumenty apod. Po krátkém hledání jsem narazila na půjčky SOS Credit a rovnou jsem si podala žádost. Vše pak proběhlo velmi rychle, úvěr mi byl schválen a ještě ten stejný den jsem měla peníze na účtu. Prakticky není nic, na co bych si mohla stěžovat, takže půjčky SOS Credit určitě doporučuji
Jana M., Nový Bydžov
Já jsem s půjčkou opravdu spokojený - potřeboval jsem získat peníze rychle a bez zdlouhavého vyřizování a obojí mi nebankovní půjčka SOS Credit splnila. Sice jsou u ní trochu vyšší poplatky, ale s tím jsem dopředu počítal a hlavně jsem dostal 30% slevu. Důležité pro mě bylo, že jsem úvěr dostal skutečně rychle a nebylo k tomu třeba zastavovat majetek nebo mít ručitele. Myslím si, že jako rychlá půjčka do výplaty je tato nabídka dobrá a tak ji doporučuji i ostatním lidem.
Zdeněk T., Znojmo

Kontaktujte nás

Sídlo společnosti

Orange finance s.r.o.
Karlínské náměstí 238/6, Karlín
PSČ: 186 00, Praha 8
IČ: 04488237
DIČ: CZ04488237

Kontaktní informace

Zákaznická podpora: + 420 228 226 751
info@soscredit.cz

Správa pohledávek: +420 228 226 170
pohledavky@soscredit.cz

Pracovní doba

Po – Pá od 8 do 18 hod.
So – Ne zavřeno