Kolik si chcete půjčit?
1000 Kč
15000 Kč
Na jak dlouho?
7 dní
28 dní
Částka
-
Celkem
Poplatek:
2211 Kč -
Splatnost:
-
RPSN:
-
RÚS:
0%

Půjčka bez nahlížení do registru a Solusu

Možná už jste to zažili. Reklama na internetu slibuje půjčku hned a prakticky okamžitě. Proti tomu spousta z nás má zkušenosti s tím, že vyřízení půjček není snadné, je třeba dokládat spousty dokumentů. Toto spolu zjevně nejde dohromady. Jak se v tom vyznat? Máme pro Vás podrobný článek, který vysvětluje, jak to je s úvěrovými registry a jak se používají. To nejdůležitější v jedné větě: Půjčky lze běžně získat získat bez registru, není to nic neobvyklého a rozhodně ne nelegálního.


Registry – jaké jsou a k čemu se používají?


Úvěrových registrů u nás funguje několik a každý dělá něco trochu jiného. Ve stručnosti:


  • Česká národní banka vede centrální registr úvěrů, kde jsou bankám k dispozici údaje o úvěrech právnických osob a podnikatelů. Kdo není podnikatel (nemá IČo), nemá o sobě v tomto registru vůbec nic – nikdy. 
  • Firma CBCB vede dva registry – BRKI – bankovní registr klientských informací a NRKI – nebankovní registr klientských informací. V obou najdeme informace o úvěrech a případně i o jejich nesplácení. První používají banky, druhý z nich například leasingové nebo splátkové společnosti.
  • SOLUS je registr, který vede Sdružení na ochranu leasingu a úvěru spotřebitelům. Tento registr obsahuje informace pouze o úvěrech, které nejsou řádně spláceny.


Úvěry právnických osob a fyzických osob podnikatelů jsou evidovány v Centrálním registru úvěrů, který vede Česká národní banka. Do tohoto registru přispívají informacemi všechny banky a také do něj mohou nahlížet. Pokud se chceme podívat, co o nás v registru je, můžeme si požádat o výpis přímo ČNB pomocí elektronické verze verze formuláře žádosti. Výpis nás bude stát 400 Kč. Banky registr používají při posuzování úvěrů a najdou v něm informace o všech úvěrech, těch řádně splácených i těch, kde je nějaký problém.


půjčka bez registru


BRKI a NRKI jsou registry, kam banky (v případě BRKI) a jiní poskytovatelé úvěrů (v případě NRKI) hlásí informace o úvěrech a jejich splácení. Zajímavé je, že v těchto registrech najdeme záznamy i o těch nejmenších závazcích. Pokud jste se například někdy na běžném účtu dostali na pár dní pár korun do mínusu, v registru o tom bude záznam. Jsou tam také záznamy o všech řádně splácených úvěrech. Banka nebo splátková společnost tak má dost informací, aby klienta mohla odhadnout.


SOLUS je registr, ve kterém jsou informace jen o závazcích, které nejsou řádně spláceny. Opět platí, že sem se člověk dostane velmi rychle, například když zaplatí za telefon o něco později. Záznam v SOLUSu je tedy pro bezproblémové získání úvěru asi největší překážkou. Samozřejmě, že i záznamy v SOLUSu se posuzují v kontextu, takže pokud je ze záznamu jasné, že šlo právě například jen o několikadenní prodlení s platbou, není to pro získání půjčky problém.


Rychlá půjčka bez registru je možná


Půjčku bez registru ihned jde získat. Nic nepřikazuje poskytovatelům půjček před poskytnutím půjčky zkoumat registry. U rychlých malých půjček s krátkou dobou splatnosti to ani není efektivní a registry ani nejsou na takové druhy dotazů stavěné. Rychlé půjčky bez registru nejsou nic nelegálního ani nemožného.


Nebankovní půjčka bez registru – nabídka je velmi široká. Na co si dát pozor a podle čeho vybírat?


Dejte si pozor hlavně v situaci, kdy Vám někdo slibuje cokoli a hned. Pokud je nabídka podezřele výhodná, většinou má nějaký háček. Poskytovatel úvěru si musí před poskytnutím úvěru nějak ověřit, že budete schopni úvěr splácet. Nemusí to být dotazem do registrů, to není povinné. Ale minimálně by po Vás měl chtít alespoň potvrzení o příjmech. Pokud nechce nic, je to podezřelé.
ZDE VYPLŇTE ŽÁDOST 

FAQ – často kladené otázky k půjčkám:

Jak získat první půjčku zdarma?

Využijte slevový kód „faq“ nebo klikněte na tento odkaz k získání půjčky zdarma.
 

Kolik si mohu půjčit?

Maximální částka, kterou Vám můžeme půjčit je 15 000 Kč se splatností max. 28 dní.
 

Jaké podmínky musím splňovat pro získání půjčky?

  • být občanem ČR nebo mít v ČR povolení k trvalému pobytu
  • být svéprávný a starší 18 let
  • mít vlastní bankovní účet nebo prokázat dispoziční právo k bankovnímu účtu zletilé třetí osoby
  • mít pravidelný měsíčný příjem
     

Jak probíhá registrace a žádost o půjčku nového klienta?

1. vyplnit jednoduchý formulář
2. potvrdit přečtení a odsouhlasit Smlouvu o úvěru
3. během 15 minut Vás budeme informovat, zda jsme Váši půjčku schválili, případně zamítli
 

Jak se dozvím že, půjčka byla schválena?

Během několika minut Vám zašleme odpověď formou SMS zprávy na Vámi uvedené číslo mobilního telefonu o poskytnutí či neposkytnutí půjčky.

Co říkají naši klienti

Dnes mě potkal nečekaný finanční problém, SOS Credit jej pomohl snadno a rychle vyřešit! Opravdu jsem spokojená, výborná komunikace, bez skrytých poplatků. Co slibují, to také splní. Teď je budu doporučovat všem, kteří naléhavě potřebují finance a nevědí, kde si půjčit.
Lucie M., Slavkov u Brna
SOS Credit – rychlá finanční pomoc v neočekávaných zatáčkách života, využila jsem vašich služeb už několikrát! Potěšilo mě i několik vašich slev s promo kódem, díky němuž jsou pak úroky ještě níž. Profesionální, ale především individuální a lidský přístup spolu s pochopením - což vždycky potěší… Doporučila jsem vás i pár svým známým a je pravdou, že i oni jsou velmi spokojeni!
Monika S., Brno
Díky www.soscredit.cz jsme snadno dokoupili po Vánocích ve slevách věci, které jsme v domácnosti dlouho potřebovali. Líbil se nám jednoduchý proces a peníze na účtu za pár minut po schválení. Zároveň jsem nemusel nikam chodit a vše vyřídil online z domova. A také nesmíme zapomenout na 30% slevu na poplatky, která nás vřele potěšila. Děkujeme Vám za tak nápomocnou službu a někdy zase na viděnou. :)
Petr K., Olomouc
Jako matka samoživitelka jsem se za poslední rok dostala dvakrát do situace, kdy jsem potřebovala dětem včas zaplatit tábory a koupit školní potřeby. Jelikož mám dvě práce, neměla jsem čas obíhat banky, kde mi půjčí rychle peníze do výplaty. SOS Credit mi však dvakrát rychle a efektivně pomohl. Vřele doporučuji. Méně papírování, rychlé schválení, vše proběhlo přes mobil a počítač. Děkuji!
Lucie N., Brno
Jsem naprosto spokojen se službami SOS Creditu. Vrátil jsem se z dovolené a čekala mě doma pohroma v podobě nefunkčního plynového kotle. Protože jsem po dovolené neměl dostatek financí, ihned jsem si zažádal o rychlou půjčku na adrese soscredit.cz. Vše jsem vyřídil na mobilním telefonu. Peníze jsem dostal během několika minut a tak jsem mohl okamžitě zavolat opraváře. Děkuji Vám, že tu jste a zachránili jste mě při návratu z dovolené.
Rudolf H., Ostrava
Před třemi lety jsme si pořídili dům, na který padly všechny naše úspory. Vše, co se na něm teď pokazí nebo je nutné zrekonstruovat, musíme poplatit z našich skromných příjmů. Několikrát jsme se dostali do situace, kdy jsme museli nechat něco opravit ihned a chyběly nám finance. Lidé z SOS Creditu nám vždy obratem pomohli a my jim za to moc děkujeme.
Lída V., Kladno
Hledala jsem nějakou rychlou a spolehlivou půjčku, u níž nebudu muset vyplňovat dlouhé formuláře, předkládat různé dokumenty apod. Po krátkém hledání jsem narazila na půjčky SOS Credit a rovnou jsem si podala žádost. Vše pak proběhlo velmi rychle, úvěr mi byl schválen a ještě ten stejný den jsem měla peníze na účtu. Prakticky není nic, na co bych si mohla stěžovat, takže půjčky SOS Credit určitě doporučuji
Jana M., Nový Bydžov
Já jsem s půjčkou opravdu spokojený - potřeboval jsem získat peníze rychle a bez zdlouhavého vyřizování a obojí mi nebankovní půjčka SOS Credit splnila. Sice jsou u ní trochu vyšší poplatky, ale s tím jsem dopředu počítal a hlavně jsem dostal 30% slevu. Důležité pro mě bylo, že jsem úvěr dostal skutečně rychle a nebylo k tomu třeba zastavovat majetek nebo mít ručitele. Myslím si, že jako rychlá půjčka do výplaty je tato nabídka dobrá a tak ji doporučuji i ostatním lidem.
Zdeněk T., Znojmo

Kontaktujte nás

Sídlo společnosti

Orange finance s.r.o.
Karlínské náměstí 238/6, Karlín
PSČ: 186 00, Praha 8
IČ: 04488237
DIČ: CZ04488237

Kontaktní informace

Zákaznická podpora: + 420 228 226 751
info@soscredit.cz

Správa pohledávek: +420 228 226 170
pohledavky@soscredit.cz

Pracovní doba

Po – Pá od 8 do 18 hod.
So – Ne zavřeno