Půjčka v hotovosti na ruku je sice oblíbenou záležitostí, ale existují i rychlejší varianty

Klasická půjčka v hotovosti na ruku je sice oblíbenou záležitostí, ale existují i rychlejší varianty.

Možná máte rádi osobní jednání, raději si povídáte z očí do očí, než využíváte internetový automat. Doba si však žádá svoje, dnes je rychlejší vše vyřídit online a mít jasno během pár minut, ať už jde o platbu za složenku nebo koupi lístků na hudební koncert. A samozřejmě, nejen to! Bavíme se tu i o nebankovních půjčkách, k nimž je snadnější přístup i bez setkání s kurýrem. Nemusíte se s nikým setkávat, sjednání totiž bude možné stoprocentně online.

Půjčku v hotovosti neposkytujeme, ale když vyplníte žádost na našem webu, dostanete peníze za 15 minut na bankovní účet!

V dnešní době vše funguje opravdu velmi rychle…

Půjčka ihned na účet má velké výhody, se kterými se hotovostní úvěr bohužel nemůže vůbec měřit. Které to jsou, o čem můžeme v tomto případě mluvit? Samozřejmě, smíte si zcela svobodně vybrat, co vám bude zrovna vyhovovat více, ale u půjček, které se vyřídí kompletně online, je třeba patřičně zdůraznit…

  • Bezpečnost. Žádný osobní kontakt, jen minimum osobních údajů a rychlé odbavení žádostí. Všechny důležité údaje jsou pečlivě zašifrované a nedostane se k nim nikdo nepovolaný.
  • Diskrétnost. Nikdo vás neuvidí na pobočce, nikdo samozřejmě ani neuvidí kurýra u vás doma. Takže je jasné, že o půjčce nemusí každý vědět, už vůbec ne sousedé nebo známí z ulice.
  • Transparentnost. Máte jasno o úrocích, poplatcích a datu splatnosti, všechny údaje totiž najdete na jediné obrazovce. Můžete si pak svobodně zvolit možnost, která vám přijde vhod.

Pokud se snad obáváte, že se nebudete moci na cokoliv zeptat, jako při osobní návštěvě kurýra, pak je podobný strach zcela zbytečný. Naopak, zatelefonujete nebo napíšete vzkaz do online chatu, odpověď tu bude hned – a naprosto na vše, co vás zrovna zajímá, cílem je přeci v tomto ohledu vzájemná důvěra. Půjčka v hotovosti sice přinese peníze poměrně rychle, ale v závodu s půjčkou, která je sjednaná kompletně online, by určitě na celé čáře prohrála! A pozor, půjčka na směnku na ruku je vlastně hodně nebezpečná, takže o podobné možnosti určitě neuvažujte, ve svém vlastním zájmu…

půjčka v hotovosti na ruku

Rychlá půjčka je řešením mnoha životních situací

Je sice pravdou, že hotovostní půjčku mohou využít i lidé bez bankovního konta – ale ruku na srdce, kdo ještě dnes nemá účet v bance? Pokud se zapojí lidský faktor, vždycky budete na někoho čekat. Sice možná ne tak dlouho, jako na úřadech nebo v čekárnách lékařů, ale přeci jen, jisté zdržení je přímo nutné už z podstaty věci. Výhodou u nebankovních úvěrů sjednaných prostřednictvím internetu je pak ještě jedna věc – první půjčka zdarma totiž už čeká na své ctěné zájemce!ZDE VYPLŇTE ŽÁDOST O PŮJČKU NA ÚČET  


 

FAQ – často kladené otázky k půjčkám:

Jak získat první půjčku zdarma?

Využijte slevový kód „faq“ nebo klikněte na tento odkaz k získání půjčky zdarma.
 

Kolik si mohu půjčit?

Maximální částka, kterou Vám můžeme půjčit je 15 000 Kč se splatností max. 28 dní.
 

Jaké podmínky musím splňovat pro získání půjčky?

  • být občanem ČR nebo mít v ČR povolení k trvalému pobytu
  • být svéprávný a starší 18 let
  • mít vlastní bankovní účet nebo prokázat dispoziční právo k bankovnímu účtu zletilé třetí osoby
  • mít pravidelný měsíčný příjem
     

Jak probíhá registrace a žádost o půjčku nového klienta?

1. vyplnit jednoduchý formulář
2. potvrdit přečtení a odsouhlasit Smlouvu o úvěru
3. během 15 minut Vás budeme informovat, zda jsme Váši půjčku schválili, případně zamítli
 

Jak se dozvím že, půjčka byla schválena?

Během několika minut Vám zašleme odpověď formou SMS zprávy na Vámi uvedené číslo mobilního telefonu o poskytnutí či neposkytnutí půjčky.

Co říkají naši klienti

Dnes mě potkal nečekaný finanční problém, SOS Credit jej pomohl snadno a rychle vyřešit! Opravdu jsem spokojená, výborná komunikace, bez skrytých poplatků. Co slibují, to také splní. Teď je budu doporučovat všem, kteří naléhavě potřebují finance a nevědí, kde si půjčit.
Lucie M., Slavkov u Brna
SOS Credit – rychlá finanční pomoc v neočekávaných zatáčkách života, využila jsem vašich služeb už několikrát! Potěšilo mě i několik vašich slev s promo kódem, díky němuž jsou pak úroky ještě níž. Profesionální, ale především individuální a lidský přístup spolu s pochopením - což vždycky potěší… Doporučila jsem vás i pár svým známým a je pravdou, že i oni jsou velmi spokojeni!
Monika S., Brno
Díky www.soscredit.cz jsme snadno dokoupili po Vánocích ve slevách věci, které jsme v domácnosti dlouho potřebovali. Líbil se nám jednoduchý proces a peníze na účtu za pár minut po schválení. Zároveň jsem nemusel nikam chodit a vše vyřídil online z domova. A také nesmíme zapomenout na 30% slevu na poplatky, která nás vřele potěšila. Děkujeme Vám za tak nápomocnou službu a někdy zase na viděnou. :)
Petr K., Olomouc
Jako matka samoživitelka jsem se za poslední rok dostala dvakrát do situace, kdy jsem potřebovala dětem včas zaplatit tábory a koupit školní potřeby. Jelikož mám dvě práce, neměla jsem čas obíhat banky, kde mi půjčí rychle peníze do výplaty. SOS Credit mi však dvakrát rychle a efektivně pomohl. Vřele doporučuji. Méně papírování, rychlé schválení, vše proběhlo přes mobil a počítač. Děkuji!
Lucie N., Brno
Jsem naprosto spokojen se službami SOS Creditu. Vrátil jsem se z dovolené a čekala mě doma pohroma v podobě nefunkčního plynového kotle. Protože jsem po dovolené neměl dostatek financí, ihned jsem si zažádal o rychlou půjčku na adrese soscredit.cz. Vše jsem vyřídil na mobilním telefonu. Peníze jsem dostal během několika minut a tak jsem mohl okamžitě zavolat opraváře. Děkuji Vám, že tu jste a zachránili jste mě při návratu z dovolené.
Rudolf H., Ostrava
Před třemi lety jsme si pořídili dům, na který padly všechny naše úspory. Vše, co se na něm teď pokazí nebo je nutné zrekonstruovat, musíme poplatit z našich skromných příjmů. Několikrát jsme se dostali do situace, kdy jsme museli nechat něco opravit ihned a chyběly nám finance. Lidé z SOS Creditu nám vždy obratem pomohli a my jim za to moc děkujeme.
Lída V., Kladno
Hledala jsem nějakou rychlou a spolehlivou půjčku, u níž nebudu muset vyplňovat dlouhé formuláře, předkládat různé dokumenty apod. Po krátkém hledání jsem narazila na půjčky SOS Credit a rovnou jsem si podala žádost. Vše pak proběhlo velmi rychle, úvěr mi byl schválen a ještě ten stejný den jsem měla peníze na účtu. Prakticky není nic, na co bych si mohla stěžovat, takže půjčky SOS Credit určitě doporučuji
Jana M., Nový Bydžov
Já jsem s půjčkou opravdu spokojený - potřeboval jsem získat peníze rychle a bez zdlouhavého vyřizování a obojí mi nebankovní půjčka SOS Credit splnila. Sice jsou u ní trochu vyšší poplatky, ale s tím jsem dopředu počítal a hlavně jsem dostal 30% slevu. Důležité pro mě bylo, že jsem úvěr dostal skutečně rychle a nebylo k tomu třeba zastavovat majetek nebo mít ručitele. Myslím si, že jako rychlá půjčka do výplaty je tato nabídka dobrá a tak ji doporučuji i ostatním lidem.
Zdeněk T., Znojmo

Kontaktujte nás

Sídlo společnosti

Orange finance s.r.o.
Karlínské náměstí 238/6, Karlín
PSČ: 186 00, Praha 8
IČ: 04488237
DIČ: CZ04488237

Kontaktní informace

Zákaznická podpora: + 420 228 226 751
info@soscredit.cz

Správa pohledávek: +420 228 226 170
pohledavky@soscredit.cz

Pracovní doba

Po – Pá od 8 do 18 hod.
So – Ne zavřeno