Kolik si chcete půjčit?
1000 Kč
15000 Kč
Na jak dlouho?
dní
7 dní
28 dní
Částka
-
Celkem
Poplatek:
2211 Kč -
Splatnost:
-
RPSN:
-
RÚS:
0%

Půjčka v hotovosti na ruku

Klasická půjčka v hotovosti na ruku je stále oblíbenějším řešením krátkodobé finanční krize.

Půjčka na ruku je stále rozšířenější a rozhodně to neplatí jen pro lidi, kteří mají raději než elektronickou komunikaci jednání z očí do očí. Peníze oproti podpisu, jednoduchá smlouva, možnost osobní návštěvy kurýra kdykoliv během dne – a to samozřejmě u vás doma. Žádné pobočky nebo kavárny, nebudete muset doslova ani vyjít z domu. A to se přeci v naší uspěchané době cení, že?


Jaké jsou výhody půjčky na ruku?


Pozitiv je tu samozřejmě hned několik, pojďme si je proto vyjmenovat. Půjčka ihned na účet je sice pro řadu lidí lepší, ale hotovostní úvěr je výhodný díky tomu, že…


  • Kurýr vám donese peníze až domů. Zastaví se klidně i večer, prostě kdykoliv potřebujete.
  • To bude diskrétní jednání. Nikdo přeci nemusí vědět, že jste si půjčovali, platí to i pro rodinu.
  • Máte možnost se na cokoliv zeptat. Při jednání mezi čtyřma očima je možný jakýkoliv dotaz.
  • Administrativa nebude vůbec složitá. Ručitel není třeba, úvěr je také zcela bezúčelový.


Vidíte sami, že půjčka v hotovosti má celou řadu výhod. Když se pro ni totiž rozhodnete, peníze budou k dispozici opravdu rychle. Budete tak moci zaplatit jakýkoliv nenadálý výdaj, který sice nikoho nepotěší, ale občas bohužel přijde na návštěvu snad ke každému z nás. Dobrým řešením podobné situace však rozhodně není půjčka na směnku na ruku, podobný dokument rozhodně nepodepisujte!


Rychlá půjčka v hotovosti na ruku

Hotovostní půjčka má výhody i v tom, že ji mohou využít lidé bez bankovního účtu. Splácení lze rozložit přesně podle potřeby žadatele, v některých případech může být i rychlejší než bezhotovostní klasika, hlavně během svátečních dnů. Samozřejmě, jsou tu i nějaké nevýhody, je otázkou pro každého žadatele, zda nepřeváží klady podobné půjčky. Například, v porovnání s expresní půjčkou, jejíž vyřízení trvá jen několik málo minut, se zde zapojuje lidský faktor. To znamená, že půjčka nebude vyřízena hned, ale například ještě týž den, kdy o ni bylo požádáno, případně do 48 hodin. Půjčka na ruku je zkrátka sjednávána s tím, že vám nebude vadit osobní kontakt. Kurýr se dostaví co nejdříve to bude možné, vždy je to věcí dohody. Většinou není problém přijet večer, až se vrátíte ze zaměstnání.

půjčka v hotovosti na ruku

Bezúčelový úvěr naprosto pro každého

Pohodlná možnost, jak získat peníze, které zrovna akutně potřebujete. Nehraje roli, jaký máte konkrétní důvod. Vyhověno vám bude i tehdy, když chcete půjčku do výplaty, na nákup potravin nebo kvůli náhradě vysloužilé elektroniky. Nechat si vyplatit peníze na ruku při osobním jednání oproti podpisu smlouvy určitě není oblíbeno jen u starší generace, jak by se mohlo na první pohled očekávat. Popularita je totiž velká napříč celým věkovým spektrem, takto si půjčují rádi i mladí. Půjčka v hotovosti má samozřejmě mnoho pozitiv, nezapomínejte ani na to, že se nabízí první půjčka zdarma. Díky ní nebudete muset platit úroky, stačí v podstatě jediné – zaplatit úvěr včas.

Půjčku v hotovosti neposkytujeme, ale pokud vyplníte žádost na našem webu, dostanete peníze za 15 minut na účet.
ZDE VYPLŇTE ŽÁDOST


Co říkají naši klienti

Díky www.soscredit.cz jsme snadno dokoupili po Vánocích ve slevách věci, které jsme v domácnosti dlouho potřebovali. Líbil se nám jednoduchý proces a peníze na účtu za pár minut po schválení. Zároveň jsem nemusel nikam chodit a vše vyřídil online z domova. A také nesmíme zapomenout na 30% slevu na poplatky, která nás vřele potěšila. Děkujeme Vám za tak nápomocnou službu a někdy zase na viděnou. :)
Petr K., Olomouc
Jako matka samoživitelka jsem se za poslední rok dostala dvakrát do situace, kdy jsem potřebovala dětem včas zaplatit tábory a koupit školní potřeby. Jelikož mám dvě práce, neměla jsem čas obíhat banky, kde mi půjčí rychle peníze do výplaty. SOS Credit mi však dvakrát rychle a efektivně pomohl. Vřele doporučuji. Méně papírování, rychlé schválení, vše proběhlo přes mobil a počítač. Děkuji!
Lucie N., Brno
Jsem naprosto spokojen se službami SOS Creditu. Vrátil jsem se z dovolené a čekala mě doma pohroma v podobě nefunkčního plynového kotle. Protože jsem po dovolené neměl dostatek financí, ihned jsem si zažádal o rychlou půjčku na adrese soscredit.cz. Vše jsem vyřídil na mobilním telefonu. Peníze jsem dostal během několika minut a tak jsem mohl okamžitě zavolat opraváře. Děkuji Vám, že tu jste a zachránili jste mě při návratu z dovolené.
Rudolf H., Ostrava
Před třemi lety jsme si pořídili dům, na který padly všechny naše úspory. Vše, co se na něm teď pokazí nebo je nutné zrekonstruovat, musíme poplatit z našich skromných příjmů. Několikrát jsme se dostali do situace, kdy jsme museli nechat něco opravit ihned a chyběly nám finance. Lidé z SOS Creditu nám vždy obratem pomohli a my jim za to moc děkujeme.
Lída V., Kladno
Hledala jsem nějakou rychlou a spolehlivou půjčku, u níž nebudu muset vyplňovat dlouhé formuláře, předkládat různé dokumenty apod. Po krátkém hledání jsem narazila na půjčky SOS Credit a rovnou jsem si podala žádost. Vše pak proběhlo velmi rychle, úvěr mi byl schválen a ještě ten stejný den jsem měla peníze na účtu. Prakticky není nic, na co bych si mohla stěžovat, takže půjčky SOS Credit určitě doporučuji
Jana M., Nový Bydžov
Já jsem s půjčkou opravdu spokojený - potřeboval jsem získat peníze rychle a bez zdlouhavého vyřizování a obojí mi nebankovní půjčka SOS Credit splnila. Sice jsou u ní trochu vyšší poplatky, ale s tím jsem dopředu počítal a hlavně jsem dostal 30% slevu. Důležité pro mě bylo, že jsem úvěr dostal skutečně rychle a nebylo k tomu třeba zastavovat majetek nebo mít ručitele. Myslím si, že jako rychlá půjčka do výplaty je tato nabídka dobrá a tak ji doporučuji i ostatním lidem.
Zdeněk T., Znojmo

Kontaktujte nás

Sídlo společnosti

Orange finance s.r.o.
Karlínské náměstí 238/6, Karlín
PSČ: 186 00, Praha 8
IČ: 04488237
DIČ: CZ04488237

Kontaktní informace

Linka pro klienty: + 420 228 226 751
info@soscredit.cz

Linka pro dlužníky: +420 228 226 170
pohledavky@soscredit.cz

Pracovní doba

Po – Pá od 8 do 18 hod.
So – Ne zavřeno