soscredit

První půjčka maximálně do výše 5 000 Kč. Pokud chcete půjčit víc, než 5 000 Kč musíte být naším registrovaným klientem a poslat žádost přes Klientskou sekci .

Více informaci v sekci věrnostní program. Pokud‘ máte nějaké otázky, kontaktujte naši zákaznickou linku: 228 226 759

Kolik si chcete půjčit?

Na jak dlouho?

Splatnost - RPSN 0%

Částka 0 Kč

Poplatek 0 Kč 0 Kč

Celkem 0 Kč

Zadejte slevový kód Půjčit si

Půjčka před výplatou

Drobné půjčky těsně před výplatou jsou pohodlné a zpříjemní život – vyhneme se tak komplikacím, které přináší to, být v dnešním světě úplně bez peněz, třeba i jen na pár dní. Nejsou ale takové půjčky drahé nebo moc náročné na zařízení? A je vůbec možné je vyřídit dostatečně rychle, aby to stálo za to? Není rychlejší prostě počkat až na účet dorazí výplata? Obvykle není. A rychlá půjčka stojí za to. Je ale potřeba dát si pozor na pár drobností. Pojďme to více prozkoumat:


Jak půjčky do výplaty fungují?


Rychlé půjčky se dnes poskytují hlavně online. Je to nejjednodušší a všechny potřebné dokumenty si žadatel a poskytovatel půjčky může vyměňovat velmi rychle a spolehlivě. Proces poskytnutí půjčky má obvykle jen několik jednoduchých kroků:


  1. Registrace a vyplnění poptávky: Vyplníme základní osobní údaje (jméno, adresa, kontakty) a to jakou půjčku požadujeme (kolik, na jak dlouho, …) a jaký je náš příjem. A to je vše. Více informací obvykle není potřeba. V této fázi také není třeba mít připravené žádné dokumenty a nic dokládat.
  2. Posouzení žádosti: Teď je míček na straně poskytovatele. Vzhledem k tomu, že většinou jsou půjčky před výplatou propagované jako rychlá a snadná varianta, snaží se v tomto kroku poskytovatelé o maximální rychlost. Běžně slibují rozhodnutí do 15 minut. A to se často daří dodržet. Chvíli po zadání požadavku na půjčku tedy dostaneme sms a email s rozhodnutím, zda je možné půjčku poskytnout nebo ne.
  3. Dokumentace a uzavření smlouvy: V tomto kroku je potřeba hlavně aktivita od toho, kdo o půjčku žádá. Naštěstí to není moc práce. Obvykle je třeba nahrát na web několik dokladů a pak potvrdit vygenerovanou smlouvu. Nejčastěji se nahrává naskenovaný občanský průkaz (obě strany), další doklad totožnosti (řidičský průkaz, pas, ...) a 3 poslední výpisy z bankovního účtu. A to je vše.
  4. Zaslání peněz: Smlouva je podepsaná, poskytovatel je připraven poslat peníze. V této fázi je důležité, jak rychle se zaslání peněz provede. Může jít o minuty nebo o dny, což je důležitý rozdíl. Více o tom dále, v části o důležitých detailech.


Získání půjčky je tedy principiálně jednoduché a rychlé. Vyplatí se to ale? Nezaplatíme za trochu peněz na pár dní nesmyslné úroky a poplatky?


Není rychlá půjčka před výplatou příliš drahá?


Půjčka před výplatou​Bez problémů najdeme argumenty pro to, že je, i že není. Když srovnáváme RPSN (roční procentní sazbu nákladů) mezi rychlými půjčkami na pár dní a tím, na co jsme běžně zvyklí (třeba i u hypoték), jsou samozřejmě rychlé půjčky mnohonásobně dražší. Na druhou stranu v absolutních číslech zní rychlé půjčky až směšně levně: když si půjčíte několik tisíc na několik málo dní, zaplatíte navíc třeba 160 korun na všech úrocích a poplatcích.


Jiný slovy, obvykle platí, že vzhledem k půjčovaným částkám jsou poplatky poměrně vysoké, ale díky tomu, že v celku nejde o moc peněz, jsou velmi dostupné a dovolit si je může prakticky každý. Na tomto místě musíme pochválit to, že i v sektoru rychlých půjček na pár dní se stává standardem, že hned při registraci a zadávání poptávky (nebo dokonce ještě dříve, než začnete cokoli vyplňovat), uvidíte vypočítané, kolik za celou půjčku zaplatíte a můžete si tedy vyzkoušet různé částky na různě dlouhou dobu a tak si snadno vybrat možnost, která Vám bude nejlépe vyhovovat.


Půjčka před výplatou na účet – důležité detaily…


Proces žádosti a získání půjčky je snadný a rychlý. Jenže „rychlý“ může být dost relativní. Když potřebujete jen pár korun na nejnutnější věci, jsou dva dny čekání poměrně nepříjemné. Záleží na detailech, zda budete mít peníze na účtu do hodiny nebo až třeba druhý den nebo za dva dny. Tyto detaily obvykle už nejsou součástí vlastního schvalování úvěru, ale toho, jak se peníze převádějí. Podá se příkaz hned jak je vše vyřízeno? Má poskytovatel půjčky účet ve stejné bance jako Vy? To vše hraje roli.


Kvalitní poskytovatelé rychlých půjček toto vše vědí a snaží se, aby mohli klientům poskytnout půjčku opravdu v řádu desítek minut.5.0

Co říkají naši klienti

Naše reference

Kontaktujte nás

Sídlo společnosti

Orange finance s.r.o.
Jinonická 732/4, Košíře,
PSČ: 15000
IČ: 04488237
DIČ: CZ04488237

Kontaktní informace

Linka pro klienty: + 420 228 226 751
info@soscredit.cz
Linka pro dlužníky: +420 228 226 170
pohledavky@soscredit.cz

Pracovní doba

Po – Pá od 8 do 19 hod.
So – Ne zavřeno