Kolik si chcete půjčit?
1000 Kč
15000 Kč
Na jak dlouho?
7 dní
28 dní
Částka
-
Celkem
Poplatek:
2211 Kč -
Splatnost:
-
RPSN:
-
RÚS:
0%

Půjčky online

Pozor, je to podvod! Rychlá online půjčka Vám zaviruje počítač, sežere všechny peníze z účtu, zablokuje platební karty a poštve na Vás exekutory a mafiány, hlavně ty z Kypru. Je to pravda? Spíš ne. Online půjčování peněz má svá rizika, ale na rozdíl od situace před několika lety už je to dnes seriózní, dobře kontrolovaný a Českou národní bankou regulovaný druh podnikání. Co dnes můžeme od rychlých půjček na internetu čekat?

Rychlé půjčky jsou určené hlavně pro situace, kdy potřebujeme menší částku, a to navíc ještě jen na krátký čas. Typicky se používají pro krytí neočekávaných výdajů a splácí se z nejbližší výplaty.


Rychlé půjčky online – je půjčka online opravdu ihned?


Může být. Technologie už dnes umožňují, abyste měli půjčené peníze na svém účtu přibližně hodinu poté, co začnete půjčku hledat.

Musí se ale správně sejít několik podmínek:


 1. Půjčka je rychle schválena – to většinou není problém – schvalování většinou probíhá automaticky na základě zadaných údajů v objednávce – pokud je poměr příjmů a půjčované částky správný, půjčka se automaticky schválí, jinak se zamítne. Někdy musí u poskytovatele rozhodnutí ručně někdo odsouhlasit. To je však také velmi rychlé. Pokud zrovna nejsou všichni schvalovatelé „na obědě“, máte rozhodnutí o půjčce za několik minut.
 2. Žadatel o půjčku rychle dodá potřebné dokumenty a odsouhlasí smlouvu – také nebývá problém. I pokud dokumenty nemáme připravené v elektronické podobě, zabere jejich naskenování nebo vyfocení obvykle také jen pár minut. Nejčastěji je třeba dodat tyto dokumenty:​​​
  1. Dva doklady totožnosti
  2. Tři poslední výpisy z bankovního účtu
 3. Uzavřená smlouva je u poskytovatele půjčky rychle zpracována – to záleží na zpracovateli. Je všechno automatizované? Pokud není, tak velmi záleží na tom, zda už je po pracovní době nebo ne, zda pracuje noční směna a podobně?
 4. Jak rychle proběhne převod peněz? V rámci jedné banky je to obvykle otázka minut. Mezi bankami dorazí peníze až druhý den. Záleží tedy na tom, zda poskytovatel toto řeší a má účty ve více bankách. A záleží také na faktorech, které poskytovatel neovlivní: převádí konkrétní banka peníze mezi vlastními účty i mimo pracovní dobu? Většinou ano, ale jsou výjimky. Někde se nepřevádí o víkendu, někde jsou například delší převody v noci, protože banky využívají kapacitu serverů na jiné operace (úročení, trvalé příkazy, generování výpisů…). Obecně se dá ale říci, že zdržení jsou výjimkou. Není to 100%, ale můžeme říci, že většinou dorazí peníze v rámci jedné banky prakticky hned.


Když to zkusíme shrnout, tak peníze můžeme mít za hodinu, ale nevyplatí se na to spoléhat. Dá se ale říct, že peníze téměř 100% budeme mít na vlastním účtu druhý den po žádosti. Přibližně toto dnes ve světě online půjček znamená slovo „rychle“.


Co je u online půjček podezřelé?


Problematickou půjčku dnes prozradí hlavně nedostatek informací. Není jasné kolik za půjčku zaplatíme? Kdo vlastně web provozuje a půjčku poskytuje? Není zřejmé, zda je možné půjčku prodloužit? Má web dost informací i od nás, aby se mohla správně posoudit naše schopnost půjčku splácet? Je jasně uvedené jak půjčené peníze vrátit?

Pokud něco z toho chybí, bude lepší zvolit jiného poskytovatele rychlé půjčky online. Nabídka je široká.

 

FAQ – často kladené otázky k půjčkám:

Jak získat první půjčku zdarma?

Využijte slevový kód „faq“ nebo klikněte na tento odkaz k získání půjčky zdarma.
 

Kolik si mohu půjčit?

Maximální částka, kterou Vám můžeme půjčit je 15 000 Kč se splatností max. 28 dní.
 

Jaké podmínky musím splňovat pro získání půjčky?

 • být občanem ČR nebo mít v ČR povolení k trvalému pobytu
 • být svéprávný a starší 18 let
 • mít vlastní bankovní účet nebo prokázat dispoziční právo k bankovnímu účtu zletilé třetí osoby
 • mít pravidelný měsíčný příjem
   

Jak probíhá registrace a žádost o půjčku nového klienta?

1. vyplnit jednoduchý formulář
2. potvrdit přečtení a odsouhlasit Smlouvu o úvěru
3. během 15 minut Vás budeme informovat, zda jsme Váši půjčku schválili, případně zamítli
 

Jak se dozvím že, půjčka byla schválena?

Během několika minut Vám zašleme odpověď formou SMS zprávy na Vámi uvedené číslo mobilního telefonu o poskytnutí či neposkytnutí půjčky.

Co říkají naši klienti

Dnes mě potkal nečekaný finanční problém, SOS Credit jej pomohl snadno a rychle vyřešit! Opravdu jsem spokojená, výborná komunikace, bez skrytých poplatků. Co slibují, to také splní. Teď je budu doporučovat všem, kteří naléhavě potřebují finance a nevědí, kde si půjčit.
Lucie M., Slavkov u Brna
SOS Credit – rychlá finanční pomoc v neočekávaných zatáčkách života, využila jsem vašich služeb už několikrát! Potěšilo mě i několik vašich slev s promo kódem, díky němuž jsou pak úroky ještě níž. Profesionální, ale především individuální a lidský přístup spolu s pochopením - což vždycky potěší… Doporučila jsem vás i pár svým známým a je pravdou, že i oni jsou velmi spokojeni!
Monika S., Brno
Díky www.soscredit.cz jsme snadno dokoupili po Vánocích ve slevách věci, které jsme v domácnosti dlouho potřebovali. Líbil se nám jednoduchý proces a peníze na účtu za pár minut po schválení. Zároveň jsem nemusel nikam chodit a vše vyřídil online z domova. A také nesmíme zapomenout na 30% slevu na poplatky, která nás vřele potěšila. Děkujeme Vám za tak nápomocnou službu a někdy zase na viděnou. :)
Petr K., Olomouc
Jako matka samoživitelka jsem se za poslední rok dostala dvakrát do situace, kdy jsem potřebovala dětem včas zaplatit tábory a koupit školní potřeby. Jelikož mám dvě práce, neměla jsem čas obíhat banky, kde mi půjčí rychle peníze do výplaty. SOS Credit mi však dvakrát rychle a efektivně pomohl. Vřele doporučuji. Méně papírování, rychlé schválení, vše proběhlo přes mobil a počítač. Děkuji!
Lucie N., Brno
Jsem naprosto spokojen se službami SOS Creditu. Vrátil jsem se z dovolené a čekala mě doma pohroma v podobě nefunkčního plynového kotle. Protože jsem po dovolené neměl dostatek financí, ihned jsem si zažádal o rychlou půjčku na adrese soscredit.cz. Vše jsem vyřídil na mobilním telefonu. Peníze jsem dostal během několika minut a tak jsem mohl okamžitě zavolat opraváře. Děkuji Vám, že tu jste a zachránili jste mě při návratu z dovolené.
Rudolf H., Ostrava
Před třemi lety jsme si pořídili dům, na který padly všechny naše úspory. Vše, co se na něm teď pokazí nebo je nutné zrekonstruovat, musíme poplatit z našich skromných příjmů. Několikrát jsme se dostali do situace, kdy jsme museli nechat něco opravit ihned a chyběly nám finance. Lidé z SOS Creditu nám vždy obratem pomohli a my jim za to moc děkujeme.
Lída V., Kladno
Hledala jsem nějakou rychlou a spolehlivou půjčku, u níž nebudu muset vyplňovat dlouhé formuláře, předkládat různé dokumenty apod. Po krátkém hledání jsem narazila na půjčky SOS Credit a rovnou jsem si podala žádost. Vše pak proběhlo velmi rychle, úvěr mi byl schválen a ještě ten stejný den jsem měla peníze na účtu. Prakticky není nic, na co bych si mohla stěžovat, takže půjčky SOS Credit určitě doporučuji
Jana M., Nový Bydžov
Já jsem s půjčkou opravdu spokojený - potřeboval jsem získat peníze rychle a bez zdlouhavého vyřizování a obojí mi nebankovní půjčka SOS Credit splnila. Sice jsou u ní trochu vyšší poplatky, ale s tím jsem dopředu počítal a hlavně jsem dostal 30% slevu. Důležité pro mě bylo, že jsem úvěr dostal skutečně rychle a nebylo k tomu třeba zastavovat majetek nebo mít ručitele. Myslím si, že jako rychlá půjčka do výplaty je tato nabídka dobrá a tak ji doporučuji i ostatním lidem.
Zdeněk T., Znojmo

Kontaktujte nás

Sídlo společnosti

Orange finance s.r.o.
Karlínské náměstí 238/6, Karlín
PSČ: 186 00, Praha 8
IČ: 04488237
DIČ: CZ04488237

Kontaktní informace

Zákaznická podpora: + 420 228 226 751
info@soscredit.cz

Správa pohledávek: +420 228 226 170
pohledavky@soscredit.cz

Pracovní doba

Po – Pá od 8 do 18 hod.
So – Ne zavřeno