soscredit

První půjčka maximálně do výše 5 000 Kč. Pokud chcete půjčit víc, než 5 000 Kč musíte být naším registrovaným klientem a poslat žádost přes Klientskou sekci .

Více informaci v sekci věrnostní program. Pokud‘ máte nějaké otázky, kontaktujte naši zákaznickou linku: 228 226 759

Kolik si chcete půjčit?

Na jak dlouho?

Splatnost - RPSN 0%

Částka 0 Kč

Poplatek 0 Kč 0 Kč

Celkem 0 Kč

Zadejte slevový kód Půjčit si

Rychlá půjčka od nás, je to, co hledáte!
How to Title 1 alt

Částka

Půjčujeme od 1000,-
do 15 000,- Kč

How to Title 2 alt

Termín

Splatnost je od 7
do 28 dnů

How to Title 3 alt

Rychlost

Peníze odesíláme
do 15 minut

How to Title 4 alt

Sleva

Pro stálé klienty
až 50% sleva

Půjčka ihned online – Vaše záchrana za všech situací

Pozor, je to podvod! Rychlá online půjčka Vám zaviruje počítač, sežere všechny peníze z účtu, zablokuje platební karty a poštve na Vás exekutory a mafiány, hlavně ty z Kypru. Je to pravda? Spíš ne. Online půjčování peněz má svá rizika, ale na rozdíl od situace před několika lety už je to dnes seriózní, dobře kontrolovaný a Českou národní bankou regulovaný druh podnikání. Co dnes můžeme od rychlých půjček na internetu čekat?

Rychlé půjčky jsou určené hlavně pro situace, kdy potřebujeme menší částku, a to navíc ještě jen na krátký čas. Typicky se používají pro krytí neočekávaných výdajů a splácí se z nejbližší výplaty.


Rychlé půjčky online – je půjčka online opravdu ihned?


Může být. Technologie už dnes umožňují, abyste měli půjčené peníze na svém účtu přibližně hodinu poté, co začnete půjčku hledat.

Musí se ale správně sejít několik podmínek:


  1. Půjčka je rychle schválena – to většinou není problém – schvalování většinou probíhá automaticky na základě zadaných údajů v objednávce – pokud je poměr příjmů a půjčované částky správný, půjčka se automaticky schválí, jinak se zamítne. Někdy musí u poskytovatele rozhodnutí ručně někdo odsouhlasit. To je však také velmi rychlé. Pokud zrovna nejsou všichni schvalovatelé „na obědě“, máte rozhodnutí o půjčce za několik minut.
  2. Žadatel o půjčku rychle dodá potřebné dokumenty a odsouhlasí smlouvu – také nebývá problém. I pokud dokumenty nemáme připravené v elektronické podobě, zabere jejich naskenování nebo vyfocení obvykle také jen pár minut. Nejčastěji je třeba dodat tyto dokumenty:​​​
    1. Dva doklady totožnosti
    2. Tři poslední výpisy z bankovního účtu
  3. Uzavřená smlouva je u poskytovatele půjčky rychle zpracována – to záleží na zpracovateli. Je všechno automatizované? Pokud není, tak velmi záleží na tom, zda už je po pracovní době nebo ne, zda pracuje noční směna a podobně?
  4. Jak rychle proběhne převod peněz? V rámci jedné banky je to obvykle otázka minut. Mezi bankami dorazí peníze až druhý den. Záleží tedy na tom, zda poskytovatel toto řeší a má účty ve více bankách. A záleží také na faktorech, které poskytovatel neovlivní: převádí konkrétní banka peníze mezi vlastními účty i mimo pracovní dobu? Většinou ano, ale jsou výjimky. Někde se nepřevádí o víkendu, někde jsou například delší převody v noci, protože banky využívají kapacitu serverů na jiné operace (úročení, trvalé příkazy, generování výpisů…). Obecně se dá ale říci, že zdržení jsou výjimkou. Není to 100%, ale můžeme říci, že většinou dorazí peníze v rámci jedné banky prakticky hned.


Když to zkusíme shrnout, tak peníze můžeme mít za hodinu, ale nevyplatí se na to spoléhat. Dá se ale říct, že peníze téměř 100% budeme mít na vlastním účtu druhý den po žádosti. Přibližně toto dnes ve světě online půjček znamená slovo „rychle“.


Co je u online půjček podezřelé?


Problematickou půjčku dnes prozradí hlavně nedostatek informací. Není jasné kolik za půjčku zaplatíme? Kdo vlastně web provozuje a půjčku poskytuje? Není zřejmé, zda je možné půjčku prodloužit? Má web dost informací i od nás, aby se mohla správně posoudit naše schopnost půjčku splácet? Je jasně uvedené jak půjčené peníze vrátit?

Pokud něco z toho chybí, bude lepší zvolit jiného poskytovatele rychlé půjčky online. Nabídka je široká.

​​

Kontaktujte nás

Sídlo společnosti

Orange finance s.r.o.
Jinonická 732/4, Košíře,
PSČ: 15000
IČ: 04488237
DIČ: CZ04488237

Kontaktní informace

Linka pro klienty: + 420 228 226 751
info@soscredit.cz
Linka pro dlužníky: +420 228 226 170
pohledavky@soscredit.cz

Pracovní doba

Po – Pá od 8 do 19 hod.
So – Ne zavřeno