Kolik si chcete půjčit?
1000 Kč
15000 Kč
Na jak dlouho?
7 dní
28 dní
Částka
-
Celkem
Poplatek:
2211 Kč -
Splatnost:
-
RPSN:
-
RÚS:
0%

SMS půjčka není již tak snadná

Vyplním žádost a za pár minut se pomocí SMS dozvím, zda je půjčka schválená. Tak vypadají moderní finanční služby. Možnost získat půjčku velmi rychle (a kdykoli je potřeba) je tak dnes otevřena prakticky pro každého. A ani to není moc drahé.


SMS půjčka​Není ale možné si představovat, že po chvíli smskování s nějakým operátorem nebo dokonce robotem, nám peníze z sms půjčky ihned prostě přijdou na účet. Sice opravdu můžeme mít peníze už i za hodinu na účtu, ale jen s smskováním nevystačíme. Co tomu brání? Podle nového zákona o spotřebitelských úvěrech, který platí od prosince 2016, si musí poskytovatel úvěru vždy ověřit, zda je dlužník schopen úvěr splácet. Pokud tak neučiní, zákon počítá s pěkně rafinovanou formou postihu: dlužník mu nemusí platit úroky a samotnou dlužnou částku může splácet podle svých možností.


​Protože i u drobných a rychlých půjček splatných během pár dní je nutné prokazování příjmů, tak se  i u takzvaných sms půjček vlastně většina komunikace mezi poskytovatelem a klientem odehrává spíš na webu. Obvykle zařízení půjčky přes sms vypadá tak, že si nejdříve na webu poskytovatele vybereme vhodnou půjčku. Většina kvalitních poskytovatelů sms půjček nabízí různé kalkulačky, abychom ještě předtím, než začneme cokoli vyplňovat a dokládat, věděli:


 • kolik si můžeme půjčit;
 • na jak dlouho;
 • a kolik nás to bude stát na poplatcích a úrocích.


To, že máme dopředu dostatek informací, abychom se mohli kvalifikovaně rozhodnout, je znakem seriózního poskytovatele finančních služeb. Pokud najdeme na webu jen samé superlativy a informace o tom, jak je vše báječné, ale málo konkrétních čísel, je to varování. V takovém případě bude lepší zvolit jiného poskytovatele, nabídka je velmi široká.


V dalším kroku provedeme na webu registraci a pošleme žádost o půjčku, někdy nazývanou poptávka. V rámci tohoto kroku vyplňujeme základní informace o sobě a o svých příjmech a také kontaktní údaje. A samozřejmě uvedeme, o jakou půjčku (částka, doba splatnosti) máme zájem. Většinou se jedná o jednoduchý formulář, který máme vyplněný za pár minut. Je docela obvyklé, že  v tomto formuláři také můžeme uplatnit nárok na slevu. V rámci různých reklamních kampaní nabízejí poskytovatelé půjček zajímavé slevy, například 30% ze všech poplatků.


Poté, co žádost odešleme, dojde na část, podle které mají sms půjčky své jméno. Nezřídka už za několik minut obdržíme sms s výsledkem posouzení naší žádosti. Velmi rychle se tak dozvíme, zda půjčku získáme nebo to máme zkoušet jinde.


Pokud je odpověď kladná a chtějí nám peníze půjčit, jsme na řadě my. Do svého profilu na webu poskytovatele musíme nahrát dokumenty potřebné pro odsouhlasení smlouvy. Většinou jde o dokumenty, které máme běžně po ruce doma a můžeme je tak snadno naskenovat nebo nafotit a během několika minut nahrát.


Nejčastěji bývají požadovány:


 • dva doklady totožnosti – typicky občanský průkaz, řidičský průkaz, pas a další;
 • 3 poslední výpisy z bankovního účtu. Ty poskytují poskytovateli úvěru dobrou představu o našich příjmech a výdajích. A na rozdíl třeba od potvrzení o příjmech od zaměstnavatele jsou mnohem lépe po ruce. Praktická rada: pokud nemáme papírové výpisy z účtu, protože vše řešíme elektronicky (dnes stále častější), je nejjednodušší stáhnout si výpisy přímo z Vašeho elektronického bankovnictví. Tam je banky většinou nabízejí ve formátu elektronicky podepsaných pdf souborů, které jsou vlastně ještě průkaznější a důvěryhodnější než naskenované papírové výpisy.


Tím, že po nás poskytovatel úvěru chce tyto dokumenty plní svou povinnost ověřit si, že máme možnosti úvěr splácet. Pokud je tedy tento krok někde podezřele zjednodušený nebo úplně chybí, je to další podezřelý znak toho, že není vše podle zákona.


Když nahrajeme potřebné dokumenty, zbývá obvykle jen potvrdit smlouvu a pak už jen čekat na zaslání peněz na účet. To může být i otázka několika málo minut, ale nejpozději by měli být peníze na našem účtu do druhého dne.


Takto tedy funguje moderní rychlá služba poskytování sms půjček rychle přímo na účet.ZDE VYPLŇTE ŽÁDOST


 

FAQ – často kladené otázky k půjčkám:

Jak získat první půjčku zdarma?

Využijte slevový kód „faq“ nebo klikněte na tento odkaz k získání půjčky zdarma.
 

Kolik si mohu půjčit?

Maximální částka, kterou Vám můžeme půjčit je 15 000 Kč se splatností max. 28 dní.
 

Jaké podmínky musím splňovat pro získání půjčky?

 • být občanem ČR nebo mít v ČR povolení k trvalému pobytu
 • být svéprávný a starší 18 let
 • mít vlastní bankovní účet nebo prokázat dispoziční právo k bankovnímu účtu zletilé třetí osoby
 • mít pravidelný měsíčný příjem
   

Jak probíhá registrace a žádost o půjčku nového klienta?

1. vyplnit jednoduchý formulář
2. potvrdit přečtení a odsouhlasit Smlouvu o úvěru
3. během 15 minut Vás budeme informovat, zda jsme Váši půjčku schválili, případně zamítli
 

Jak se dozvím že, půjčka byla schválena?

Během několika minut Vám zašleme odpověď formou SMS zprávy na Vámi uvedené číslo mobilního telefonu o poskytnutí či neposkytnutí půjčky.

Co říkají naši klienti

Dnes mě potkal nečekaný finanční problém, SOS Credit jej pomohl snadno a rychle vyřešit! Opravdu jsem spokojená, výborná komunikace, bez skrytých poplatků. Co slibují, to také splní. Teď je budu doporučovat všem, kteří naléhavě potřebují finance a nevědí, kde si půjčit.
Lucie M., Slavkov u Brna
SOS Credit – rychlá finanční pomoc v neočekávaných zatáčkách života, využila jsem vašich služeb už několikrát! Potěšilo mě i několik vašich slev s promo kódem, díky němuž jsou pak úroky ještě níž. Profesionální, ale především individuální a lidský přístup spolu s pochopením - což vždycky potěší… Doporučila jsem vás i pár svým známým a je pravdou, že i oni jsou velmi spokojeni!
Monika S., Brno
Díky www.soscredit.cz jsme snadno dokoupili po Vánocích ve slevách věci, které jsme v domácnosti dlouho potřebovali. Líbil se nám jednoduchý proces a peníze na účtu za pár minut po schválení. Zároveň jsem nemusel nikam chodit a vše vyřídil online z domova. A také nesmíme zapomenout na 30% slevu na poplatky, která nás vřele potěšila. Děkujeme Vám za tak nápomocnou službu a někdy zase na viděnou. :)
Petr K., Olomouc
Jako matka samoživitelka jsem se za poslední rok dostala dvakrát do situace, kdy jsem potřebovala dětem včas zaplatit tábory a koupit školní potřeby. Jelikož mám dvě práce, neměla jsem čas obíhat banky, kde mi půjčí rychle peníze do výplaty. SOS Credit mi však dvakrát rychle a efektivně pomohl. Vřele doporučuji. Méně papírování, rychlé schválení, vše proběhlo přes mobil a počítač. Děkuji!
Lucie N., Brno
Jsem naprosto spokojen se službami SOS Creditu. Vrátil jsem se z dovolené a čekala mě doma pohroma v podobě nefunkčního plynového kotle. Protože jsem po dovolené neměl dostatek financí, ihned jsem si zažádal o rychlou půjčku na adrese soscredit.cz. Vše jsem vyřídil na mobilním telefonu. Peníze jsem dostal během několika minut a tak jsem mohl okamžitě zavolat opraváře. Děkuji Vám, že tu jste a zachránili jste mě při návratu z dovolené.
Rudolf H., Ostrava
Před třemi lety jsme si pořídili dům, na který padly všechny naše úspory. Vše, co se na něm teď pokazí nebo je nutné zrekonstruovat, musíme poplatit z našich skromných příjmů. Několikrát jsme se dostali do situace, kdy jsme museli nechat něco opravit ihned a chyběly nám finance. Lidé z SOS Creditu nám vždy obratem pomohli a my jim za to moc děkujeme.
Lída V., Kladno
Hledala jsem nějakou rychlou a spolehlivou půjčku, u níž nebudu muset vyplňovat dlouhé formuláře, předkládat různé dokumenty apod. Po krátkém hledání jsem narazila na půjčky SOS Credit a rovnou jsem si podala žádost. Vše pak proběhlo velmi rychle, úvěr mi byl schválen a ještě ten stejný den jsem měla peníze na účtu. Prakticky není nic, na co bych si mohla stěžovat, takže půjčky SOS Credit určitě doporučuji
Jana M., Nový Bydžov
Já jsem s půjčkou opravdu spokojený - potřeboval jsem získat peníze rychle a bez zdlouhavého vyřizování a obojí mi nebankovní půjčka SOS Credit splnila. Sice jsou u ní trochu vyšší poplatky, ale s tím jsem dopředu počítal a hlavně jsem dostal 30% slevu. Důležité pro mě bylo, že jsem úvěr dostal skutečně rychle a nebylo k tomu třeba zastavovat majetek nebo mít ručitele. Myslím si, že jako rychlá půjčka do výplaty je tato nabídka dobrá a tak ji doporučuji i ostatním lidem.
Zdeněk T., Znojmo

Kontaktujte nás

Sídlo společnosti

Orange finance s.r.o.
Karlínské náměstí 238/6, Karlín
PSČ: 186 00, Praha 8
IČ: 04488237
DIČ: CZ04488237

Kontaktní informace

Zákaznická podpora: + 420 228 226 751
info@soscredit.cz

Správa pohledávek: +420 228 226 170
pohledavky@soscredit.cz

Pracovní doba

Po – Pá od 8 do 18 hod.
So – Ne zavřeno