soscredit

První půjčka maximálně do výše 5 000 Kč. Pokud chcete půjčit víc, než 5 000 Kč musíte být naším registrovaným klientem a poslat žádost přes Klientskou sekci .

Více informaci v sekci věrnostní program. Pokud‘ máte nějaké otázky, kontaktujte naši zákaznickou linku: 228 226 759

Kolik si chcete půjčit?

Na jak dlouho?

Splatnost - RPSN 0%

Částka 0 Kč

Poplatek 0 Kč 0 Kč

Celkem 0 Kč

Zadejte slevový kód Půjčit si

SMS půjčka není již tak snadná

Vyplním žádost a za pár minut se pomocí SMS dozvím, zda je půjčka schválená. Tak vypadají moderní finanční služby. Možnost získat půjčku velmi rychle (a kdykoli je potřeba) je tak dnes otevřena prakticky pro každého. A ani to není moc drahé.


SMS půjčka​Není ale možné si představovat, že po chvíli smskování s nějakým operátorem nebo dokonce robotem, nám peníze z sms půjčky ihned prostě přijdou na účet. Sice opravdu můžeme mít peníze už i za hodinu na účtu, ale jen s smskováním nevystačíme. Co tomu brání? Podle nového zákona o spotřebitelských úvěrech, který platí od prosince 2016, si musí poskytovatel úvěru vždy ověřit, zda je dlužník schopen úvěr splácet. Pokud tak neučiní, zákon počítá s pěkně rafinovanou formou postihu: dlužník mu nemusí platit úroky a samotnou dlužnou částku může splácet podle svých možností.


​Protože i u drobných a rychlých půjček splatných během pár dní je nutné prokazování příjmů, tak se  i u takzvaných sms půjček vlastně většina komunikace mezi poskytovatelem a klientem odehrává spíš na webu. Obvykle zařízení půjčky přes sms vypadá tak, že si nejdříve na webu poskytovatele vybereme vhodnou půjčku. Většina kvalitních poskytovatelů sms půjček nabízí různé kalkulačky, abychom ještě předtím, než začneme cokoli vyplňovat a dokládat, věděli:


  • kolik si můžeme půjčit;
  • na jak dlouho;
  • a kolik nás to bude stát na poplatcích a úrocích.


To, že máme dopředu dostatek informací, abychom se mohli kvalifikovaně rozhodnout, je znakem seriózního poskytovatele finančních služeb. Pokud najdeme na webu jen samé superlativy a informace o tom, jak je vše báječné, ale málo konkrétních čísel, je to varování. V takovém případě bude lepší zvolit jiného poskytovatele, nabídka je velmi široká.


V dalším kroku provedeme na webu registraci a pošleme žádost o půjčku, někdy nazývanou poptávka. V rámci tohoto kroku vyplňujeme základní informace o sobě a o svých příjmech a také kontaktní údaje. A samozřejmě uvedeme, o jakou půjčku (částka, doba splatnosti) máme zájem. Většinou se jedná o jednoduchý formulář, který máme vyplněný za pár minut. Je docela obvyklé, že  v tomto formuláři také můžeme uplatnit nárok na slevu. V rámci různých reklamních kampaní nabízejí poskytovatelé půjček zajímavé slevy, například 30% ze všech poplatků.


Poté, co žádost odešleme, dojde na část, podle které mají sms půjčky své jméno. Nezřídka už za několik minut obdržíme sms s výsledkem posouzení naší žádosti. Velmi rychle se tak dozvíme, zda půjčku získáme nebo to máme zkoušet jinde.


Pokud je odpověď kladná a chtějí nám peníze půjčit, jsme na řadě my. Do svého profilu na webu poskytovatele musíme nahrát dokumenty potřebné pro odsouhlasení smlouvy. Většinou jde o dokumenty, které máme běžně po ruce doma a můžeme je tak snadno naskenovat nebo nafotit a během několika minut nahrát.


Nejčastěji bývají požadovány:


  • dva doklady totožnosti – typicky občanský průkaz, řidičský průkaz, pas a další;
  • 3 poslední výpisy z bankovního účtu. Ty poskytují poskytovateli úvěru dobrou představu o našich příjmech a výdajích. A na rozdíl třeba od potvrzení o příjmech od zaměstnavatele jsou mnohem lépe po ruce. Praktická rada: pokud nemáme papírové výpisy z účtu, protože vše řešíme elektronicky (dnes stále častější), je nejjednodušší stáhnout si výpisy přímo z Vašeho elektronického bankovnictví. Tam je banky většinou nabízejí ve formátu elektronicky podepsaných pdf souborů, které jsou vlastně ještě průkaznější a důvěryhodnější než naskenované papírové výpisy.


Tím, že po nás poskytovatel úvěru chce tyto dokumenty plní svou povinnost ověřit si, že máme možnosti úvěr splácet. Pokud je tedy tento krok někde podezřele zjednodušený nebo úplně chybí, je to další podezřelý znak toho, že není vše podle zákona.


Když nahrajeme potřebné dokumenty, zbývá obvykle jen potvrdit smlouvu a pak už jen čekat na zaslání peněz na účet. To může být i otázka několika málo minut, ale nejpozději by měli být peníze na našem účtu do druhého dne.


Takto tedy funguje moderní rychlá služba poskytování sms půjček rychle přímo na účet.ZDE VYPLŇTE ŽÁDOST


5.0

Co říkají naši klienti

Naše reference

Kontaktujte nás

Sídlo společnosti

Orange finance s.r.o.
Karlínské náměstí 238/6, Karlín
PSČ: 186 00, Praha 8
IČ: 04488237
DIČ: CZ04488237

Kontaktní informace

Linka pro klienty: + 420 228 226 751
info@soscredit.cz
Linka pro dlužníky: +420 228 226 170
pohledavky@soscredit.cz

Pracovní doba

Po – Pá od 8 do 19 hod.
So – Ne zavřeno