soscredit

Úvěr u nás vyřídíte ze 100% online

                    vyrizeni pujcky

Některé věci dnes vyřídíte po internetu, některé zase bohužel musíte řešit osobně. Přizpůsobuje se i státní správa, datové schránky jsou tu nejen pro podnikatele, zjednoduší jednání s úřady, které je někdy přímo utrpením. Platí to ale i pro půjčky, ty lze totiž vyřešit online doslova během příštích pár minut.


Jedinečná možnost vyřídit půjčku kompletně online, během dvou minut


V SOS Credit si zakládáme na pohodlí klienta a rychlosti vyřízení žádosti, a to úplně u všech zájemců, nezávisle na věku, sociálním postavení a tak podobně. Jednoduše, bez rizika, po internetu. Stačí pár základních údajů o vás a všechno se začne ihned zpracovávat. Co bude zapotřebí prokázat před oficiálním schválením žádosti o půjčku ve výši až patnáct tisíc korun?


  • Jméno, příjmení a adresu trvalého bydliště. Jinými slovy – základní kontaktní údaje
  • Číslo bankovního účtu, který bude zapotřebí ověřit. Musí být veden na jméno žadatele
  • Potvrzení o příjmu. Nemusí jít o třicet tisíc měsíčně, počítá se i výměra penze či mateřská


Vidíte sami, jak je to všechno jednoduché. Požádat o půjčku si žádá jen minimum osobních dat, která navíc budou v absolutním bezpečí. Šifrování na nejvyšší možné úrovni je přímo nutností, v dnešní době, kdy hrozí kybernetické útoky doslova každou hodinu, musíme být přinejmenším o krok před ostatními. 100% vyřízení půjčky online je naprosto bezpečné!


Bez čekání, potupných front a vyplňování nekonečných formulářů


Nemáte rádi papírování? A kdo by také měl, že? Naštěstí, u nás v SOS Credit, na vás žádná zbytečná byrokracie nečeká. Administrativních úkonů je jen několik a půjčku vyřídíte v naprostém pohodlí od rodinného krbu. Vyplnit několik kolonek, odeslat žádost, provést ověřovací platbu na účet ve výši jedné koruny. To je vlastně vše, více toho udělat pro půjčku určitě nemusíte! Sjednat půjčku si můžete tedy i prostřednictvím chytrého mobilního telefonu, nemusíte mít po ruce notebook ani počítač. Důležité také je, že nemusíte nikam osobně chodit a něco dojednávat. Proč také, když tu máme už dávno pokročilou fázi digitálního věku? Vše se automatizuje a řeší skrze internet, tak proč ne půjčky?


Vyřízení online zaručuje mimo jiné i nejvyšší možnou míru diskrétnosti


Pokud chcete diskrétnost, není problém – máte ji mít! Vlastně ji dostanete příkazem, je dána ze zákona, který řeší ochranu osobních údajů. Nikdo třetí se nedozví, že proběhla nějaká půjčka. Zvědaví sousedé přijdou o možnost šířit klepy, o půjčce nemusí vědět ani nikdo z širšího rodinného kruhu. Jistě, zvědavost je sice přirozená lidská vlastnost, ale někdy nás opravdu štve – a toto je vzorový příklad! Sjednejte proto půjčku jednoduše online a vyhněte se podobným nepříjemnostem přímo obloukem…
ZDE VYPLŇTE ŽÁDOST
Kolik si chcete půjčit?

Na jak dlouho?

Částka 0 Kč
Poplatek 0 Kč
Celkem 0 Kč
Splatnost -
RPSN 0%

Zadejte slevový kód Půjčit si
5.0

Co říkají naši klienti

Naše reference

Kontaktujte nás

Sídlo společnosti

Orange finance s.r.o.
Karlínské náměstí 238/6, Karlín
PSČ: 186 00, Praha 8
IČ: 04488237
DIČ: CZ04488237

Kontaktní informace

Linka pro klienty: + 420 228 226 751
info@soscredit.cz
Linka pro dlužníky: +420 228 226 170
pohledavky@soscredit.cz

Pracovní doba

Po – Pá od 8 do 19 hod.
So – Ne zavřeno