Hledáte vhodný online úvěr?


Některé věci dnes vyřídíte po internetu, jiné zase bohužel musíte řešit osobně. Přizpůsobuje se i státní správa, datové schránky jsou tu nejen pro podnikatele. Maximálně zjednoduší jednání s úřady, které je někdy přímo utrpením. Platí to ale i pro půjčky, ty lze totiž vyřešit online, a to doslova během příštích pár minut.


Jedinečná možnost vyřídit půjčku zcela online, během dvou minut

V SOS Credit si zakládáme na pohodlí klienta a rychlosti vyřízení žádosti, a to úplně u všech zájemců, nezávisle na jakýchkoliv kritériích. Jednoduše, bez rizika, po internetu. Stačí pár základních údajů o vás a všechno se začne ihned zpracovávat. Co bude zapotřebí prokázat před oficiálním schválením žádosti o půjčku ve výši až patnáct tisíc korun?

  • Jméno, příjmení a adresu trvalého bydliště. Jinými slovy – základní kontaktní údaje.
  • Číslo bankovního účtu, který bude zapotřebí ověřit. Musí být veden na jméno žadatele.
  • Potvrzení o příjmu. Nemusí jít o třicet tisíc měsíčně, počítá se i výměra penze či mateřská.

Vidíte sami, jak je to všechno jednoduché. Požádat o půjčku si žádá jen minimum osobních dat, která navíc budou v absolutním bezpečí. Šifrování na nejvyšší možné úrovni je přímo nutností. Nakonec v dnešní době, kdy hrozí různé kybernetické útoky, musíme být přinejmenším o krok před ostatními. 100 % vyřízení půjčky online je naprosto bezpečné!


Bez čekání, potupných front a vyplňování nekonečných formulářů

Nemáte rádi papírování? A kdo by také měl, že? Naštěstí, u nás v SOS Credit, na vás žádná zbytečná byrokracie nečeká. Administrativních úkonů je jen několik a půjčku vyřídíte v naprostém pohodlí od rodinného krbu. Vyplnit několik kolonek, odeslat žádost, provést ověřovací platbu na účet (ve výši symbolické jedné koruny). To je vlastně vše, více toho udělat pro půjčku určitě nemusíte! Sjednat půjčku si můžete tedy i prostřednictvím chytrého mobilního telefonu, nemusíte mít po ruce notebook ani počítač. Důležité také je, že nemusíte nikam osobně chodit a něco dojednávat. Proč také, když tu máme už dávno pokročilou fázi digitálního věku? Vše se automatizuje a řeší skrze internet, tak proč ne půjčky?


Vyřízení online zaručuje mimo jiné i nejvyšší možnou míru diskrétnosti

Pokud chcete diskrétnost, není problém – máte ji mít! Vlastně ji dostanete příkazem, je dána ze zákona, který řeší ochranu osobních údajů. Nikdo třetí se o půjčce nedozví. Sousedé přijdou o možnost šířit klepy, o půjčce nemusí vědět ani nikdo z širšího rodinného kruhu. Jistě, zvědavost je sice přirozená lidská vlastnost, ale někdy je vlastně spíš nežádoucí – a toto je vzorový příklad! Sjednejte proto půjčku jednoduše online a vyhněte se podobným nepříjemnostem obloukem…


ZDE VYPLŇTE ŽÁDOST


FAQ – často kladené otázky k půjčkám:

Jak získat první půjčku zdarma?

Využijte slevový kód „faq“ nebo klikněte na tento odkaz k získání půjčky zdarma.

Kolik si mohu půjčit?

Maximální částka, kterou Vám můžeme půjčit je 20 000 Kč se splatností max. 35 dní.

Jaké podmínky musím splňovat pro získání půjčky?

  • být občanem ČR nebo mít v ČR povolení k trvalému pobytu
  • být svéprávný a starší 18 let
  • mít vlastní bankovní účet nebo prokázat dispoziční právo k bankovnímu účtu zletilé třetí osoby
  • mít pravidelný měsíčný příjem

Jak probíhá registrace a žádost o půjčku nového klienta?

1. vyplnit jednoduchý formulář
2. potvrdit přečtení a odsouhlasit Smlouvu o úvěru
3. během 15 minut Vás budeme informovat, zda jsme Váši půjčku schválili, případně zamítli

Jak se dozvím že, půjčka byla schválena?

Během několika minut Vám zašleme odpověď formou SMS zprávy na Vámi uvedené číslo mobilního telefonu o poskytnutí či neposkytnutí půjčky.

Kolik si chcete půjčit?
1000 Kč
15000 Kč
Na jak dlouho?
7 dní
28 dní
Částka
-
Celkem
Poplatek:
2211 Kč -
Splatnost:
-
RPSN:
-
RÚS:
0%

Co říkají naši klienti

Dnes mě potkal nečekaný finanční problém, SOS Credit jej pomohl snadno a rychle vyřešit! Opravdu jsem spokojená, výborná komunikace, bez skrytých poplatků. Co slibují, to také splní. Teď je budu doporučovat všem, kteří naléhavě potřebují finance a nevědí, kde si půjčit.
Lucie M., Slavkov u Brna
SOS Credit – rychlá finanční pomoc v neočekávaných zatáčkách života, využila jsem vašich služeb už několikrát! Potěšilo mě i několik vašich slev s promo kódem, díky němuž jsou pak úroky ještě níž. Profesionální, ale především individuální a lidský přístup spolu s pochopením - což vždycky potěší… Doporučila jsem vás i pár svým známým a je pravdou, že i oni jsou velmi spokojeni!
Monika S., Brno
Díky www.soscredit.cz jsme snadno dokoupili po Vánocích ve slevách věci, které jsme v domácnosti dlouho potřebovali. Líbil se nám jednoduchý proces a peníze na účtu za pár minut po schválení. Zároveň jsem nemusel nikam chodit a vše vyřídil online z domova. A také nesmíme zapomenout na 30% slevu na poplatky, která nás vřele potěšila. Děkujeme Vám za tak nápomocnou službu a někdy zase na viděnou. :)
Petr K., Olomouc
Jako matka samoživitelka jsem se za poslední rok dostala dvakrát do situace, kdy jsem potřebovala dětem včas zaplatit tábory a koupit školní potřeby. Jelikož mám dvě práce, neměla jsem čas obíhat banky, kde mi půjčí rychle peníze do výplaty. SOS Credit mi však dvakrát rychle a efektivně pomohl. Vřele doporučuji. Méně papírování, rychlé schválení, vše proběhlo přes mobil a počítač. Děkuji!
Lucie N., Brno
Jsem naprosto spokojen se službami SOS Creditu. Vrátil jsem se z dovolené a čekala mě doma pohroma v podobě nefunkčního plynového kotle. Protože jsem po dovolené neměl dostatek financí, ihned jsem si zažádal o rychlou půjčku na adrese soscredit.cz. Vše jsem vyřídil na mobilním telefonu. Peníze jsem dostal během několika minut a tak jsem mohl okamžitě zavolat opraváře. Děkuji Vám, že tu jste a zachránili jste mě při návratu z dovolené.
Rudolf H., Ostrava
Před třemi lety jsme si pořídili dům, na který padly všechny naše úspory. Vše, co se na něm teď pokazí nebo je nutné zrekonstruovat, musíme poplatit z našich skromných příjmů. Několikrát jsme se dostali do situace, kdy jsme museli nechat něco opravit ihned a chyběly nám finance. Lidé z SOS Creditu nám vždy obratem pomohli a my jim za to moc děkujeme.
Lída V., Kladno
Hledala jsem nějakou rychlou a spolehlivou půjčku, u níž nebudu muset vyplňovat dlouhé formuláře, předkládat různé dokumenty apod. Po krátkém hledání jsem narazila na půjčky SOS Credit a rovnou jsem si podala žádost. Vše pak proběhlo velmi rychle, úvěr mi byl schválen a ještě ten stejný den jsem měla peníze na účtu. Prakticky není nic, na co bych si mohla stěžovat, takže půjčky SOS Credit určitě doporučuji
Jana M., Nový Bydžov
Já jsem s půjčkou opravdu spokojený - potřeboval jsem získat peníze rychle a bez zdlouhavého vyřizování a obojí mi nebankovní půjčka SOS Credit splnila. Sice jsou u ní trochu vyšší poplatky, ale s tím jsem dopředu počítal a hlavně jsem dostal 30% slevu. Důležité pro mě bylo, že jsem úvěr dostal skutečně rychle a nebylo k tomu třeba zastavovat majetek nebo mít ručitele. Myslím si, že jako rychlá půjčka do výplaty je tato nabídka dobrá a tak ji doporučuji i ostatním lidem.
Zdeněk T., Znojmo

Kontaktujte nás

Sídlo společnosti

Orange finance s.r.o.
Karlínské náměstí 238/6, Karlín
PSČ: 186 00, Praha 8
IČ: 04488237
DIČ: CZ04488237

Kontaktní informace

Zákaznická podpora: + 420 228 226 751
info@soscredit.cz

Správa pohledávek: +420 228 226 170
pohledavky@soscredit.cz

Pracovní doba

Po – Pá od 8 do 18 hod.
So – Ne zavřeno