Kolik si chcete půjčit?
1000 Kč
15000 Kč
Na jak dlouho?
7 dní
28 dní
Částka
-
Celkem
Poplatek:
2211 Kč -
Splatnost:
-
RPSN:
-
RÚS:
0%

Rychlá půjčka od nás je to, co hledáte!

Částka

Půjčujeme od 1 000
do 30 000 Kč

Termín

Splatnost je od 7
do 28 dnů

Rychlost

Peníze odesíláme
do 15 minut

Sleva

Slevové akce pro
naše klienty

Jsme transparentní a féroví
Jsme vlastníkem licence České národní banky
pro poskytování nebankovních úvěrů.

8 důvodů proč SOScredit.cz

icon-1

100 % vyřízení půjčky online

Naše špičková technologie udělá  práci za Vás. Potřebujete pouze počítač s přístupem na internet a mobilní telefon.

icon-2

Jednoduše a pohodlně

Můžete vyplnit žádost o půjčku on-line 24 hodin denně 7 dnů v týdnu, a my převedeme peníze přímo na Váš účet.

icon-3

Rychlá odpověď na žádost

Nemusíte čekat několik dnů nebo dokonce dlouhé hodiny na schválení půjčky. Získáte odpověď za pouhých 15 minut.

icon-4

Flexibilní podmínky

Můžete si vybrat pro Vás nejvhodnější termín splacení a výše půjčky, přesně podle svých různých potřeb.

icon-5

Bezpečnost osobních údajů

Velice si vážíme Vaší důvěry, proto jsou veškeré Vaše osobní údaje pečlivě zabezpečeny a chráněny na našich serverech

icon-6

Prodloužení termínu splatností

Můžete odložit termín splatností půjčky až na 28 dnů. Prodloužení je snadné a je možné  prodloužit i opakovaně.

icon-7

Průhledná smlouva

Nečeká na Vás překvapení ve formě skrytých poplatků – zakládáme si na tom, že ke klientům přistupujeme zcela otevřeně.

icon-8

Na cokoli a bez ručitele

Získejte rychlé peníze na cokoli chcete, snadno, bez registračního poplatku a bez ručitele nebo zástavy.

Vyzkoušejte si naši nebankovní půjčku

Online půjčka - SOScredit

Největší výhodou nebankovních půjček online je snadná dostupnost a rychlost vyřízení půjček. Mezi další výhody patří hlavně, že požadujeme méně dokladů, potvrzení pro to vyplacení půjčky na účet klienta proběhne  ihned. Nebankovní půjčka někdy jedinou možností, jak klient může získat nutnou online půjčku. Nebankovní půjčky využívají především klienti, kteří potřebují okamžitou pomoc a nemají čas na vyřízení půjčky zbytečným čekáním ve frontě. 

Rychlá půjčka na účet

Rychlá online půjčka na účet je pro každého, kdo má pravidelný příjem a vlastní bankovní účet. Pro získání půjčky na účet ihned, je zapotřebí vyplnit jednoduchý formulář s Vašimi osobními údaji, zvolit částku půjčky a požadovaný termín splatnosti, což Vám zabere jen pár minut. Během několika minut, dostanete SMS zprávy o stavu Vaší žádosti v  případě kladného rozhodnutí, peníze budou ihned připsány na účet.

Co říkají naši klienti

Dnes mě potkal nečekaný finanční problém, SOS Credit jej pomohl snadno a rychle vyřešit! Opravdu jsem spokojená, výborná komunikace, bez skrytých poplatků. Co slibují, to také splní. Teď je budu doporučovat všem, kteří naléhavě potřebují finance a nevědí, kde si půjčit.
Lucie M., Slavkov u Brna
SOS Credit – rychlá finanční pomoc v neočekávaných zatáčkách života, využila jsem vašich služeb už několikrát! Potěšilo mě i několik vašich slev s promo kódem, díky němuž jsou pak úroky ještě níž. Profesionální, ale především individuální a lidský přístup spolu s pochopením - což vždycky potěší… Doporučila jsem vás i pár svým známým a je pravdou, že i oni jsou velmi spokojeni!
Monika S., Brno
Díky www.soscredit.cz jsme snadno dokoupili po Vánocích ve slevách věci, které jsme v domácnosti dlouho potřebovali. Líbil se nám jednoduchý proces a peníze na účtu za pár minut po schválení. Zároveň jsem nemusel nikam chodit a vše vyřídil online z domova. A také nesmíme zapomenout na 30% slevu na poplatky, která nás vřele potěšila. Děkujeme Vám za tak nápomocnou službu a někdy zase na viděnou. :)
Petr K., Olomouc
Jako matka samoživitelka jsem se za poslední rok dostala dvakrát do situace, kdy jsem potřebovala dětem včas zaplatit tábory a koupit školní potřeby. Jelikož mám dvě práce, neměla jsem čas obíhat banky, kde mi půjčí rychle peníze do výplaty. SOS Credit mi však dvakrát rychle a efektivně pomohl. Vřele doporučuji. Méně papírování, rychlé schválení, vše proběhlo přes mobil a počítač. Děkuji!
Lucie N., Brno
Jsem naprosto spokojen se službami SOS Creditu. Vrátil jsem se z dovolené a čekala mě doma pohroma v podobě nefunkčního plynového kotle. Protože jsem po dovolené neměl dostatek financí, ihned jsem si zažádal o rychlou půjčku na adrese soscredit.cz. Vše jsem vyřídil na mobilním telefonu. Peníze jsem dostal během několika minut a tak jsem mohl okamžitě zavolat opraváře. Děkuji Vám, že tu jste a zachránili jste mě při návratu z dovolené.
Rudolf H., Ostrava
Před třemi lety jsme si pořídili dům, na který padly všechny naše úspory. Vše, co se na něm teď pokazí nebo je nutné zrekonstruovat, musíme poplatit z našich skromných příjmů. Několikrát jsme se dostali do situace, kdy jsme museli nechat něco opravit ihned a chyběly nám finance. Lidé z SOS Creditu nám vždy obratem pomohli a my jim za to moc děkujeme.
Lída V., Kladno
Hledala jsem nějakou rychlou a spolehlivou půjčku, u níž nebudu muset vyplňovat dlouhé formuláře, předkládat různé dokumenty apod. Po krátkém hledání jsem narazila na půjčky SOS Credit a rovnou jsem si podala žádost. Vše pak proběhlo velmi rychle, úvěr mi byl schválen a ještě ten stejný den jsem měla peníze na účtu. Prakticky není nic, na co bych si mohla stěžovat, takže půjčky SOS Credit určitě doporučuji
Jana M., Nový Bydžov
Já jsem s půjčkou opravdu spokojený - potřeboval jsem získat peníze rychle a bez zdlouhavého vyřizování a obojí mi nebankovní půjčka SOS Credit splnila. Sice jsou u ní trochu vyšší poplatky, ale s tím jsem dopředu počítal a hlavně jsem dostal 30% slevu. Důležité pro mě bylo, že jsem úvěr dostal skutečně rychle a nebylo k tomu třeba zastavovat majetek nebo mít ručitele. Myslím si, že jako rychlá půjčka do výplaty je tato nabídka dobrá a tak ji doporučuji i ostatním lidem.
Zdeněk T., Znojmo

Vše o financích a online půjčkách od společnosti SOScredit.cz

Mikropůjčky online jsou rychlé a pohodlné.

19.06.2024

Vyřešíte je v pohodlí domova, nemusíte už na pobočku. Moderní mikropůjčky jsou velkým hitem!Snadná cesta, která začne a skončí u vás doma. Dnešní úvěry není ...

Nebankovní půjčky bez zástavy nabízejí pomoc bez potřeby zajištění majetkem.

19.06.2024

Jsou rychlé, otevřené a podložené jen krátkou smlouvou. Nebankovní půjčky bez zástavy jsou hitem!Chcete finanční injekci a nejlepší by bylo, kdybyste mohli peníze využít ...

Půjčka na nájem rychle vyřeší náklady na bydlení.

28.05.2024

Dnešní úvěry můžete použít na vše, co sami uznáte za vhodné. Nabízí se také půjčka na nájem.Jsou snadno dostupné a jejich pomoc můžete využít ...

Kontaktujte nás

Sídlo společnosti

Orange finance s.r.o.
Karlínské náměstí 238/6, Karlín
PSČ: 186 00, Praha 8
IČ: 04488237
DIČ: CZ04488237

Kontaktní informace

Zákaznická podpora: + 420 228 226 751
info@soscredit.cz

Správa pohledávek: +420 228 226 170
pohledavky@soscredit.cz

Pracovní doba

Po – Pá od 8 do 18 hod.
So – Ne zavřeno