soscredit

Vše o financích a online půjčkách od SOScredit.cz

blog


21.11.2017 Vše o financích a online půjčkách od SOScredit.cz

Prodlužte si splatnost půjčky v administraci

prodlouzeni splatnosti

Zná to určitě každý. Sjednáme si půjčku, ale poté není dostatek peněz na její splácení. Rozhodně se však není třeba bát exekučního řízení, raději se dohodněte s poskytovatelem o tom, že prodloužíte termín splatnosti za menší poplatek. Celkem běžná transakce už je v Čechách doslova jako doma a platí to i u nás v SOS Credit!

Číst více
15.11.2017 Vše o financích a online půjčkách od SOScredit.cz

Úvěr u nás vyřídíte ze 100% online

vyrizeni pujcky

Některé věci dnes vyřídíte po internetu, některé zase bohužel musíte řešit osobně. Přizpůsobuje se i státní správa, datové schránky jsou tu nejen pro podnikatele, zjednoduší jednání s úřady, které je někdy přímo utrpením. Platí to ale i pro půjčky, ty lze totiž vyřešit online doslova během příštích pár minut.

Číst více
14.11.2017 Vše o financích a online půjčkách od SOScredit.cz

Nebankovní půjčka online do 15 minut

rychla odpoved

Čekáte rádi? Až pět let života strávíme v různých frontách. Okusování nehtů, nervózní podupávání, nepříjemný pocit a s ním spojená bezmoc. Ale ve světě půjček je to trochu jinak. Například u nás v SOS Credit budete čekat jen pár minut, výplata peněz je prováděna instantně. Je tedy podobně rychlá, jako příprava instantního teplého nápoje!

Číst více
09.11.2017 Vše o financích a online půjčkách od SOScredit.cz

Peníze na bankovním účtě do 15 minut

pujcka jednoduse

Kéž by to tak šlo a všechny denní činnosti šlo uskutečnit online, že? Bohužel, tohle je ještě rajská hudba budoucnosti. Některé schůzky je nutné vykonat osobně. Ale na druhou stranu, svět půjček elektronizaci přímo nahrává, tak proč toho maximálně nevyužít? Sjednání půjčky klidně i při odpočinku na pohovce je totiž už běžnou realitou všedních dnů.

Číst více
07.11.2017 Vše o financích a online půjčkách od SOScredit.cz

Ještě dnes finance na vašem účtu? Není problém!

8 duvodu

Mnoho žadatelů o nebankovní půjčky má obavy z toho, že jednou dané smluvní podmínky nepůjde už nikdy změnit, ale také například z jednostranného navýšení úrokových sazeb. Nic podobného ale ve slušné společnosti nepřichází v úvahu, nejinak tomu bude i u nás, stačí se dohodnout a finální splátku je možné za mírný poplatek oddálit se vší samozřejmostí!

Číst více

Kolik si chcete půjčit?

Na jak dlouho?

Částka 0 Kč
Poplatek 0 Kč
Celkem 0 Kč
Splatnost -
RPSN 0%

Zadejte slevový kód Půjčit si