soscredit

SOScredit.cz má jasnou a přehlednou smlouvu

                    jasna smlouva

Ke každé půjčce by měla automaticky patřit neprůstřelná a velmi jednoduše strukturovaná smlouva. Ať už je žádost podána v bance nebo u nebankovní společnosti, tohle bohužel není vždy tak docela samozřejmostí. Čím je smlouva delší a podrobnější, tím roste nedůvěra klientů. Nikdo nemá čas číst dvacetistránkový dokument opravdu podrobně a soustředit se na každou větu…


Smlouva k naší půjčce se vejde na jediný list papíru, nic neskrýváme


My v SOS Credit nemáme rádi dlouhé povídání a obsáhlé smlouvy, z nichž může vyskočit nějaký nepříjemný dodatek. Smlouva jako taková má být krátká, jasná a bez jakýchkoliv rozporů. Otevřený přístup ke klientům je samozřejmým základem. Průhledná smlouva je zkrátka důležitá! A skryté poplatky, to vážně není náš styl, můžete se na nás plně spolehnout. Stejně tak není nutné platit žádné peníze předem. A jen tak mimochodem, pokud na něco podobného narazíte na našem trhu, je téměř jistota, že máte tu čest s podvodníky.


Bez nepříjemných překvapení, vše je stoprocentně transparentní


Není se čeho obávat, smluvní podmínky jsou vždy stejné a především neměnné. Úroková sazba zůstane zachována, nečeká tu na vás žádné nepříjemné překvapení v podobě skrytých poplatků a tak podobně. Žádné riziko tu nehrozí, celá transakce je u nás stoprocentně diskrétní. Sousedé, přátelé, členové rodiny, nikdo přeci nemusí vědět o tom, že si půjčujete peníze. Diskrétnost je na prvním místě, SOS Credit má pečlivě zašifrovaná všechna uživatelská data a jejich šíření třetím osobám zde rozhodně nehrozí.


Je to vážně nenáročný proces, půjčku si sjednáte i online formou bez nutnosti cokoliv vyřizovat osobně. To samozřejmě uspoří pořádnou porci času, někdy se přece jednání na kamenné pobočce banky hodně protáhne, a to už vůbec nemluvíme o státních úřadech. Jdete si pro jedno razítko a čekáte hodinu ve frontě, potom ještě dokazujete úředníkovi, že máte na razítko skutečně nárok pomocí stohu dokumentů. Tak přesně to u SOS Credit nikdy nebude! Zakládáme si na tom, že poptávky odbavujeme skutečně expresně…


Čekání? Maximálně v řádu několika minut, schválení je instantní záležitost


Možností máte na trhu skutečně dost, ale jen u nás je schválení otázkou jediného okamžiku. Nestihnete si ani dopít kávu a můžete už jít k nejbližšímu bankomatu, jenž vám vydá potřebnou hotovost. Že je to utopie? Ale vůbec ne, v moderní době je to naprosto normální věc. Promyslete si důvod půjčky, třeba na rodinné radě a jednoduše si půjčte po internetu, nikdo ze sousedů nemusí mít nějaké podezření, že si půjčujete.
ZDE VYPLŇTE ŽÁDOST
Kolik si chcete půjčit?

Na jak dlouho?

Částka 0 Kč
Poplatek 0 Kč
Celkem 0 Kč
Splatnost -
RPSN 0%

Zadejte slevový kód Půjčit si
5.0

Co říkají naši klienti

Naše reference

Kontaktujte nás

Sídlo společnosti

Orange finance s.r.o.
Karlínské náměstí 238/6, Karlín
PSČ: 186 00, Praha 8
IČ: 04488237
DIČ: CZ04488237

Kontaktní informace

Linka pro klienty: + 420 228 226 751
info@soscredit.cz
Linka pro dlužníky: +420 228 226 170
pohledavky@soscredit.cz

Pracovní doba

Po – Pá od 8 do 19 hod.
So – Ne zavřeno