Stručná a přehledná smlouva

                    jasna smlouva

Ke každé půjčce by měla automaticky patřit neprůstřelná a velmi jednoduše strukturovaná smlouva. Ať už je žádost podána v bance nebo u nebankovní společnosti, tohle bohužel není vždy tak docela samozřejmostí. Čím je smlouva delší a podrobnější, tím roste nedůvěra klientů. Nikdo nemá čas číst dvacetistránkový dokument opravdu podrobně a soustředit se na každou větu…


Smlouva k naší půjčce je na jediném list papíru, nic neskrýváme

My v SOS Credit nemáme rádi dlouhé povídání a obsáhlé smlouvy, z nichž může vyskočit nějaký nepříjemný dodatek. Smlouva jako taková má být krátká, jasná a bez jakýchkoliv rozporů. Otevřený přístup ke klientům je samozřejmým základem. Průhledná smlouva je zkrátka důležitá! A skryté poplatky, to vážně není náš styl, můžete se na nás plně spolehnout. Stejně tak není nutné platit žádné peníze předem. A jen tak mimochodem, pokud na něco podobného narazíte na našem trhu, je téměř jistota, že máte tu čest s podvodníky.


Bez nepříjemných překvapení, vše je stoprocentně transparentní

Není se čeho obávat, smluvní podmínky jsou vždy stejné a především neměnné. Úroková sazba zůstane zachována, nečeká tu na vás žádné nepříjemné překvapení v podobě nějakých skrytých poplatků. Žádné riziko tu nehrozí, celá transakce je u nás stoprocentně diskrétní. Sousedé, přátelé, členové rodiny, nikdo přeci nemusí vědět o tom, že si půjčujete peníze. Diskrétnost je na prvním místě, SOS Credit má pečlivě zašifrovaná všechna uživatelská data. Ta se tak nedostanou k žádné třetí straně.


Osobní jednání není vždy nutností, nemusíte nikam chodit

Je to vážně nenáročný proces, půjčku si sjednáte i online formou bez nutnosti cokoliv vyřizovat osobně. To samozřejmě uspoří pořádnou porci času, někdy se přece jednání na kamenné pobočce banky hodně protáhne, a to už vůbec nemluvíme o státních úřadech. Jdete si pro jedno razítko a čekáte hodinu ve frontě, potom ještě dokazujete úředníkovi, že máte na razítko skutečně nárok a minuty rychle utíkají. Tak přesně to u SOS Credit nikdy nebude! Zakládáme si na tom, že poptávky odbavujeme skutečně expresně…


Čekání? Maximálně v řádu několika minut, schválení je instantní záležitost

Možností máte na trhu skutečně dost, ale jen u nás je schválení otázkou jediného okamžiku. Nestihnete si ani dopít kávu a můžete už jít k nejbližšímu bankomatu, jenž vám vydá potřebnou hotovost. Že je to utopie? Ale vůbec ne, v moderní době je to naprosto normální věc. Promyslete si důvod půjčky, třeba na rodinné radě a jednoduše si půjčte po internetu, nikdo ze sousedů nemusí mít nějaké podezření, že si půjčujete.


ZDE VYPLŇTE ŽÁDOST
Kolik si chcete půjčit?
1000 Kč
15000 Kč
Na jak dlouho?
dní
7 dní
28 dní
Částka
-
Celkem
Poplatek:
2211 Kč -
Splatnost:
-
RPSN:
-
RÚS:
0%

Co říkají naši klienti

Dnes mě potkal nečekaný finanční problém, SOS Credit jej pomohl snadno a rychle vyřešit! Opravdu jsem spokojená, výborná komunikace, bez skrytých poplatků. Co slibují, to také splní. Teď je budu doporučovat všem, kteří naléhavě potřebují finance a nevědí, kde si půjčit.
Lucie M., Slavkov u Brna
SOS Credit – rychlá finanční pomoc v neočekávaných zatáčkách života, využila jsem vašich služeb už několikrát! Potěšilo mě i několik vašich slev s promo kódem, díky němuž jsou pak úroky ještě níž. Profesionální, ale především individuální a lidský přístup spolu s pochopením - což vždycky potěší… Doporučila jsem vás i pár svým známým a je pravdou, že i oni jsou velmi spokojeni!
Monika S., Brno
Díky www.soscredit.cz jsme snadno dokoupili po Vánocích ve slevách věci, které jsme v domácnosti dlouho potřebovali. Líbil se nám jednoduchý proces a peníze na účtu za pár minut po schválení. Zároveň jsem nemusel nikam chodit a vše vyřídil online z domova. A také nesmíme zapomenout na 30% slevu na poplatky, která nás vřele potěšila. Děkujeme Vám za tak nápomocnou službu a někdy zase na viděnou. :)
Petr K., Olomouc
Jako matka samoživitelka jsem se za poslední rok dostala dvakrát do situace, kdy jsem potřebovala dětem včas zaplatit tábory a koupit školní potřeby. Jelikož mám dvě práce, neměla jsem čas obíhat banky, kde mi půjčí rychle peníze do výplaty. SOS Credit mi však dvakrát rychle a efektivně pomohl. Vřele doporučuji. Méně papírování, rychlé schválení, vše proběhlo přes mobil a počítač. Děkuji!
Lucie N., Brno
Jsem naprosto spokojen se službami SOS Creditu. Vrátil jsem se z dovolené a čekala mě doma pohroma v podobě nefunkčního plynového kotle. Protože jsem po dovolené neměl dostatek financí, ihned jsem si zažádal o rychlou půjčku na adrese soscredit.cz. Vše jsem vyřídil na mobilním telefonu. Peníze jsem dostal během několika minut a tak jsem mohl okamžitě zavolat opraváře. Děkuji Vám, že tu jste a zachránili jste mě při návratu z dovolené.
Rudolf H., Ostrava
Před třemi lety jsme si pořídili dům, na který padly všechny naše úspory. Vše, co se na něm teď pokazí nebo je nutné zrekonstruovat, musíme poplatit z našich skromných příjmů. Několikrát jsme se dostali do situace, kdy jsme museli nechat něco opravit ihned a chyběly nám finance. Lidé z SOS Creditu nám vždy obratem pomohli a my jim za to moc děkujeme.
Lída V., Kladno
Hledala jsem nějakou rychlou a spolehlivou půjčku, u níž nebudu muset vyplňovat dlouhé formuláře, předkládat různé dokumenty apod. Po krátkém hledání jsem narazila na půjčky SOS Credit a rovnou jsem si podala žádost. Vše pak proběhlo velmi rychle, úvěr mi byl schválen a ještě ten stejný den jsem měla peníze na účtu. Prakticky není nic, na co bych si mohla stěžovat, takže půjčky SOS Credit určitě doporučuji
Jana M., Nový Bydžov
Já jsem s půjčkou opravdu spokojený - potřeboval jsem získat peníze rychle a bez zdlouhavého vyřizování a obojí mi nebankovní půjčka SOS Credit splnila. Sice jsou u ní trochu vyšší poplatky, ale s tím jsem dopředu počítal a hlavně jsem dostal 30% slevu. Důležité pro mě bylo, že jsem úvěr dostal skutečně rychle a nebylo k tomu třeba zastavovat majetek nebo mít ručitele. Myslím si, že jako rychlá půjčka do výplaty je tato nabídka dobrá a tak ji doporučuji i ostatním lidem.
Zdeněk T., Znojmo

Kontaktujte nás

Sídlo společnosti

Orange finance s.r.o.
Karlínské náměstí 238/6, Karlín
PSČ: 186 00, Praha 8
IČ: 04488237
DIČ: CZ04488237

Kontaktní informace

Zákaznická podpora: + 420 228 226 751
info@soscredit.cz

Správa pohledávek: +420 228 226 170
pohledavky@soscredit.cz

Pracovní doba

Po – Pá od 8 do 18 hod.
So – Ne zavřeno