Stručná a přehledná smlouva

                    jasna smlouva

Ke každé půjčce by měla automaticky patřit neprůstřelná a velmi jednoduše strukturovaná smlouva. Ať už je žádost podána v bance nebo u nebankovní společnosti, tohle bohužel není vždy tak docela samozřejmostí. Čím je smlouva delší a podrobnější, tím roste nedůvěra klientů. Nikdo nemá čas číst dvacetistránkový dokument opravdu podrobně a soustředit se na každou větu…


Smlouva k naší půjčce je na jediném list papíru, nic neskrýváme

My v SOS Credit nemáme rádi dlouhé povídání a obsáhlé smlouvy, z nichž může vyskočit nějaký nepříjemný dodatek. Smlouva jako taková má být krátká, jasná a bez jakýchkoliv rozporů. Otevřený přístup ke klientům je samozřejmým základem. Průhledná smlouva je zkrátka důležitá! A skryté poplatky, to vážně není náš styl, můžete se na nás plně spolehnout. Stejně tak není nutné platit žádné peníze předem. A jen tak mimochodem, pokud na něco podobného narazíte na našem trhu, je téměř jistota, že máte tu čest s podvodníky.


Bez nepříjemných překvapení, vše je stoprocentně transparentní

Není se čeho obávat, smluvní podmínky jsou vždy stejné a především neměnné. Úroková sazba zůstane zachována, nečeká tu na vás žádné nepříjemné překvapení v podobě nějakých skrytých poplatků. Žádné riziko tu nehrozí, celá transakce je u nás stoprocentně diskrétní. Sousedé, přátelé, členové rodiny, nikdo přeci nemusí vědět o tom, že si půjčujete peníze. Diskrétnost je na prvním místě, SOS Credit má pečlivě zašifrovaná všechna uživatelská data. Ta se tak nedostanou k žádné třetí straně.


Osobní jednání není vždy nutností, nemusíte nikam chodit

Je to vážně nenáročný proces, půjčku si sjednáte i online formou bez nutnosti cokoliv vyřizovat osobně. To samozřejmě uspoří pořádnou porci času, někdy se přece jednání na kamenné pobočce banky hodně protáhne, a to už vůbec nemluvíme o státních úřadech. Jdete si pro jedno razítko a čekáte hodinu ve frontě, potom ještě dokazujete úředníkovi, že máte na razítko skutečně nárok a minuty rychle utíkají. Tak přesně to u SOS Credit nikdy nebude! Zakládáme si na tom, že poptávky odbavujeme skutečně expresně…


Čekání? Maximálně v řádu několika minut, schválení je instantní záležitost

Možností máte na trhu skutečně dost, ale jen u nás je schválení otázkou jediného okamžiku. Nestihnete si ani dopít kávu a můžete už jít k nejbližšímu bankomatu, jenž vám vydá potřebnou hotovost. Že je to utopie? Ale vůbec ne, v moderní době je to naprosto normální věc. Promyslete si důvod půjčky, třeba na rodinné radě a jednoduše si půjčte po internetu, nikdo ze sousedů nemusí mít nějaké podezření, že si půjčujete.


ZDE VYPLŇTE ŽÁDOST


FAQ – často kladené otázky k půjčkám:

Jak získat první půjčku zdarma?

Využijte slevový kód „faq“ nebo klikněte na tento odkaz k získání půjčky zdarma.

Kolik si mohu půjčit?

Maximální částka, kterou Vám můžeme půjčit je 20 000 Kč se splatností max. 35 dní.

Jaké podmínky musím splňovat pro získání půjčky?

  • být občanem ČR nebo mít v ČR povolení k trvalému pobytu
  • být svéprávný a starší 18 let
  • mít vlastní bankovní účet nebo prokázat dispoziční právo k bankovnímu účtu zletilé třetí osoby
  • mít pravidelný měsíčný příjem

Jak probíhá registrace a žádost o půjčku nového klienta?

1. vyplnit jednoduchý formulář
2. potvrdit přečtení a odsouhlasit Smlouvu o úvěru
3. během 15 minut Vás budeme informovat, zda jsme Váši půjčku schválili, případně zamítli

Jak se dozvím že, půjčka byla schválena?

Během několika minut Vám zašleme odpověď formou SMS zprávy na Vámi uvedené číslo mobilního telefonu o poskytnutí či neposkytnutí půjčky.

Kolik si chcete půjčit?
1000 Kč
15000 Kč
Na jak dlouho?
7 dní
28 dní
Částka
-
Celkem
Poplatek:
2211 Kč -
Splatnost:
-
RPSN:
-
RÚS:
0%

Co říkají naši klienti

Dnes mě potkal nečekaný finanční problém, SOS Credit jej pomohl snadno a rychle vyřešit! Opravdu jsem spokojená, výborná komunikace, bez skrytých poplatků. Co slibují, to také splní. Teď je budu doporučovat všem, kteří naléhavě potřebují finance a nevědí, kde si půjčit.
Lucie M., Slavkov u Brna
SOS Credit – rychlá finanční pomoc v neočekávaných zatáčkách života, využila jsem vašich služeb už několikrát! Potěšilo mě i několik vašich slev s promo kódem, díky němuž jsou pak úroky ještě níž. Profesionální, ale především individuální a lidský přístup spolu s pochopením - což vždycky potěší… Doporučila jsem vás i pár svým známým a je pravdou, že i oni jsou velmi spokojeni!
Monika S., Brno
Díky www.soscredit.cz jsme snadno dokoupili po Vánocích ve slevách věci, které jsme v domácnosti dlouho potřebovali. Líbil se nám jednoduchý proces a peníze na účtu za pár minut po schválení. Zároveň jsem nemusel nikam chodit a vše vyřídil online z domova. A také nesmíme zapomenout na 30% slevu na poplatky, která nás vřele potěšila. Děkujeme Vám za tak nápomocnou službu a někdy zase na viděnou. :)
Petr K., Olomouc
Jako matka samoživitelka jsem se za poslední rok dostala dvakrát do situace, kdy jsem potřebovala dětem včas zaplatit tábory a koupit školní potřeby. Jelikož mám dvě práce, neměla jsem čas obíhat banky, kde mi půjčí rychle peníze do výplaty. SOS Credit mi však dvakrát rychle a efektivně pomohl. Vřele doporučuji. Méně papírování, rychlé schválení, vše proběhlo přes mobil a počítač. Děkuji!
Lucie N., Brno
Jsem naprosto spokojen se službami SOS Creditu. Vrátil jsem se z dovolené a čekala mě doma pohroma v podobě nefunkčního plynového kotle. Protože jsem po dovolené neměl dostatek financí, ihned jsem si zažádal o rychlou půjčku na adrese soscredit.cz. Vše jsem vyřídil na mobilním telefonu. Peníze jsem dostal během několika minut a tak jsem mohl okamžitě zavolat opraváře. Děkuji Vám, že tu jste a zachránili jste mě při návratu z dovolené.
Rudolf H., Ostrava
Před třemi lety jsme si pořídili dům, na který padly všechny naše úspory. Vše, co se na něm teď pokazí nebo je nutné zrekonstruovat, musíme poplatit z našich skromných příjmů. Několikrát jsme se dostali do situace, kdy jsme museli nechat něco opravit ihned a chyběly nám finance. Lidé z SOS Creditu nám vždy obratem pomohli a my jim za to moc děkujeme.
Lída V., Kladno
Hledala jsem nějakou rychlou a spolehlivou půjčku, u níž nebudu muset vyplňovat dlouhé formuláře, předkládat různé dokumenty apod. Po krátkém hledání jsem narazila na půjčky SOS Credit a rovnou jsem si podala žádost. Vše pak proběhlo velmi rychle, úvěr mi byl schválen a ještě ten stejný den jsem měla peníze na účtu. Prakticky není nic, na co bych si mohla stěžovat, takže půjčky SOS Credit určitě doporučuji
Jana M., Nový Bydžov
Já jsem s půjčkou opravdu spokojený - potřeboval jsem získat peníze rychle a bez zdlouhavého vyřizování a obojí mi nebankovní půjčka SOS Credit splnila. Sice jsou u ní trochu vyšší poplatky, ale s tím jsem dopředu počítal a hlavně jsem dostal 30% slevu. Důležité pro mě bylo, že jsem úvěr dostal skutečně rychle a nebylo k tomu třeba zastavovat majetek nebo mít ručitele. Myslím si, že jako rychlá půjčka do výplaty je tato nabídka dobrá a tak ji doporučuji i ostatním lidem.
Zdeněk T., Znojmo

Kontaktujte nás

Sídlo společnosti

Orange finance s.r.o.
Karlínské náměstí 238/6, Karlín
PSČ: 186 00, Praha 8
IČ: 04488237
DIČ: CZ04488237

Kontaktní informace

Zákaznická podpora: + 420 228 226 751
info@soscredit.cz

Správa pohledávek: +420 228 226 170
pohledavky@soscredit.cz

Pracovní doba

Po – Pá od 8 do 18 hod.
So – Ne zavřeno