soscredit

Nebankovní půjčka online do 15 minut

                    rychla odpoved

Čekáte rádi? Až pět let života strávíme v různých frontách. Okusování nehtů, nervózní podupávání, nepříjemný pocit a s ním spojená bezmoc. Ale ve světě půjček je to trochu jinak. Například u nás v SOS Credit budete čekat jen pár minut, výplata peněz je prováděna instantně. Je tedy podobně rychlá, jako příprava instantního teplého nápoje!


Nebojte se jednat, administrativa je tu skutečně na naprostém minimu


Přebujelá administrativa možná některé firmy trápí, v nebankovním sektoru je to ale obecně problém dosti okrajový. Vše je plně automatizované, žádost samotnou totiž podáte skrze krátký kontaktní formulář prostřednictvím internetu. A na odpověď určitě nebudete nijak čekat, počítačový automat nemá v principu žádnou dovolenou ani pauzu, pracuje neustále a je stoprocentně přesný. Dočkáte se proto okamžité reakce, ze které bude hned jasné, jestli jste pochodili nebo ne. Je však třeba jedním dechem dodat, že procento schválených žádostí je velmi vysoké. Jen minimum dat, minimum osobních údajů a rychlá odpověď na žádost, to je u nás samozřejmostí, o které nelze vůbec pochybovat. Důležité je jen to, abyste se jako žadatel plně identifikovali podle občanského průkazu.


Férové jednání, všechny náležitosti půjčky budete vědět předem


Kromě toho, že rychlá odpověď na žádost u nás není žádným nadstandardem, ale naprostou samozřejmostí, se dočkáte i absolutní diskrétnosti. Žádná třetí strana se nedozví, že jste si půjčili peníze. Všechno proběhne klidně z pohodlí vašeho obýváku nebo pracovny, stačí mít po ruce občanský průkaz a číslo bankovního účtu. Samozřejmostí je i férové jednání, vždy se dozvíte doslova do puntíku přesně, kolik zaplatíte, jaké bude RPSN a další věci. Až osmadvacet dnů na splatnost (plus až dalších 28 dní možného odkladu za poplatek), až patnáct tisíc korun ihned na účet!


Jednoduchý formulář, který vyplníte dříve než za dvě minuty


Pokud máte vše rozmyšleno, už je to maximálně jednoduché. V SOS Credit jednáme bezodkladně, naším cílem je stoprocentně spokojený klient, který se v budoucnu bude rád vracet. Krátký formulář, jenž slouží pouze k základní identifikaci žadatele a nebude na vás vyzvídat intimní data, budete mít vyplněný za několik desítek sekund, je to mimořádně snadné. Ještě, než si stihnete dopít ranní, odpolední či večerní kávu, budete mít na stole odpověď. Rychlost je zkrátka naší předností, na které si zakládáme! Všechno půjde hned, stačí pár kliknutí, bez útrpného postávání ve frontě se také dá žít dobře, co říkáte? Doslova nemusíte vytáhnout paty z bytu, online řešení je dnes nejen u půjček stále častější a přizpůsobí se zcela na míru vašim potřebám a přáním. Proč tedy na něco čekat? Více zde

ZDE VYPLŇTE ŽÁDOST
Kolik si chcete půjčit?

Na jak dlouho?

Částka 0 Kč
Poplatek 0 Kč
Celkem 0 Kč
Splatnost -
RPSN 0%

Zadejte slevový kód Půjčit si
5.0

Co říkají naši klienti

Naše reference

Kontaktujte nás

Sídlo společnosti

Orange finance s.r.o.
Karlínské náměstí 238/6, Karlín
PSČ: 186 00, Praha 8
IČ: 04488237
DIČ: CZ04488237

Kontaktní informace

Linka pro klienty: + 420 228 226 751
info@soscredit.cz
Linka pro dlužníky: +420 228 226 170
pohledavky@soscredit.cz

Pracovní doba

Po – Pá od 8 do 19 hod.
So – Ne zavřeno