soscredit

Ještě dnes finance na vašem účtu? Není problém!

                 8 duvodu

Mnoho žadatelů o nebankovní půjčky má obavy z toho, že jednou dané smluvní podmínky nepůjde už nikdy změnit, ale také například z jednostranného navýšení úrokových sazeb. Nic podobného ale ve slušné společnosti nepřichází v úvahu, nejinak tomu bude i u nás, stačí se dohodnout a finální splátku je možné za mírný poplatek oddálit se vší samozřejmostí!


Půjčka není vždy jen o rychlosti, dobře si prohlédněte smlouvu


Naše smlouva je krátká a výstižná, v SOS Credit si rozhodně nelibujeme ve dlouhých a nic neříkajících větách a slovních spojeních. Nemáme smysl pro obsáhlé papírování, nechceme na žadatelích o úvěr desítky různých osobních dat, nevyplňují se zde formuláře, kde na sebe prozradíte prakticky úplně všechno. Stačí jen takové údaje, které jsou uvedené ve vašem občanském průkazu, plus samozřejmě číslo bankovního účtu, na nějž se mají vyžádané finanční prostředky zaslat.


Tisíc korun na týden nebo pět tisíc na jednadvacet dnů?


Na výběr máte skutečně pestrou paletu možností, takže si vybere naprosto každý. U SOS Credit si jde půjčit i jen pouhou tisícovku, ale klidně až patnáct tisíc korun. Nic složitého, navolte si požadovanou sumu přímo na webu, online kalkulačka vám ihned napoví, jak vysoká bude splátka půjčky a všechny další potřebné údaje. Budete mít hned jasno, žádné čekání, žádné jednostranné změny již jednou podepsaných podmínek. Úroky jsou pevně stanovené, možnost odkladu splátky až o osmadvacet kalendářních dnů za mírný poplatek je v podmínkách naší půjčky samozřejmě zakotveno také.


Jednoduchá pomoc doslova pro každý den. O peníze totiž můžete požádat i ve svátek nebo během víkendu. Podmínky se přizpůsobí vám a nikoliv naopak. Peníze budou odeslány nejpozději do patnácti minut, tudíž nehrozí žádné nekonečné čekání, jako by tomu bylo při žádosti v bance nebo u příbuzenstva. A co dalšího pro vás máme? Tak například, pokud se stanete stálými klienty, získáte až padesátiprocentní slevu. Levnější úroky jsou odměnou za vstřícnost a věrnost, takové hodnoty se u nás zkrátka cení…


Termín až osmadvacet kalendářních dnů, s možností vše ještě odložit


Flexibilní podmínky jsou jasně nastavené. Až 28 dnů na splacení půjčky, navíc stejně dlouhé období, o které můžete splatnost ještě za mírný poplatek odložit. Nebojte se proto zjistit si více informací, rádi vám poradíme i online prostřednictvím operátora. Napište svůj dotaz a bleskově se dozvíte vše, co jste chtěli vědět. Půjčit si opravdu rychle a s podmínkami, které půjdou změnit (jako například oddálit termín splatnosti), to je dnes skutečně zajímavá nabídka, že? Po dohodě lze upravit řadu věcí, u nás nejste žádnou obětí byrokracie.

ZDE VYPLŇTE ŽÁDOST
Kolik si chcete půjčit?

Na jak dlouho?

Částka 0 Kč
Poplatek 0 Kč
Celkem 0 Kč
Splatnost -
RPSN 0%

Zadejte slevový kód Půjčit si
5.0

Co říkají naši klienti

Naše reference

Kontaktujte nás

Sídlo společnosti

Orange finance s.r.o.
Karlínské náměstí 238/6, Karlín
PSČ: 186 00, Praha 8
IČ: 04488237
DIČ: CZ04488237

Kontaktní informace

Linka pro klienty: + 420 228 226 751
info@soscredit.cz
Linka pro dlužníky: +420 228 226 170
pohledavky@soscredit.cz

Pracovní doba

Po – Pá od 8 do 19 hod.
So – Ne zavřeno