soscredit

Peníze na bankovním účtě do 15 minut

                    pujcka jednoduse

Kéž by to tak šlo a všechny denní činnosti šlo uskutečnit online, že? Bohužel, tohle je ještě rajská hudba budoucnosti. Některé schůzky je nutné vykonat osobně. Ale na druhou stranu, svět půjček elektronizaci přímo nahrává, tak proč toho maximálně nevyužít? Sjednání půjčky klidně i při odpočinku na pohovce je totiž už běžnou realitou všedních dnů.


Pohodlí především, proč čekat v nekonečných frontách s lístkem v ruce?


Vzít si do ruky lístek a čekat, až se objeví na panelu číslo, které vám bylo přiděleno. Baví vás takový proces? Určitě ne, ale na poště, na úřadech, v pojišťovně nebo třeba bance to někdy opravdu jinak nepůjde. Nebankovní společnosti poskytující půjčky ale jednají úplně jinak, ani my v SOS Credit nemůžeme stát stranou! Vyřízení je plně automatizované, úvěry a žádosti o ně vyhodnocuje bezchybný počítač. Všechno v životě sice po internetu vyřešit nelze, ale rok od roku jsou lepší možnosti, digitální budoucnost se skutečně blíží mílovými kroky. Tak proč toho nevyužít ve svůj prospěch a neušetřit trochu času a nervů?


Jednoduše, bez rizika, kybernetický prostor je plně ochráněn před hrozbami


Zašifrované a pečlivě střežené připojení. Uložení osobních dat klientů tak, aby se k nim nedostala žádná třetí strana. To je u nás naprostou samozřejmostí, nad kterou prostě není třeba ani přemýšlet. Máte obavy? Tak je okamžitě zaplašte, protože jsou úplně zbytečné! Osobní data budou v maximálním možném bezpečí, dočkáte se férového zacházení, vždy budete předem vědět, kolik přesně zaplatíte na úrocích. Jistě, na tom si prostě zakládáme, bez podobného přístupu by přeci nebyli spokojeni ani stálí klienti.


Nenechte si vnutit neférové podmínky, neplaťte nic předem


U nás v SOS Credit si zakládáme na maximální transparentnosti vůči potenciálním klientům. Víte vše hned, máte okamžitě jasno. Nemusíte čekat na nabídku, doprošovat se kontaktu s operátorem, ani platit peníze předem. Podmínky jsou jasně dané a v případě akutní potřeby je lze změnit, takže exekuční řízení proti vám v případě prodlení platby o dva dny rozhodně nehrozí. Musíte však komunikovat a spolupracovat, za malý poplatek se vše odloží a budete moci být opět v naprostém klidu.


Pohodlí pro klienta je naší zárukou. Provedeme vás jednoduchým kontaktním formulářem, do nějž zadáte svá osobní data nutná k plné identifikaci žadatele. Ověříme číslo občanského průkazu a také váš bankovní účet. Poté už celé transakci samozřejmě nic nebrání, takže můžete během příštích pár okamžiků obout boty a vyrazit k nejbližšímu bankomatu. Nebo provést online platbu za nějakou složenku, to je už plně na vás, jak s penězi vlastně naložíte…
ZDE VYPLŇTE ŽÁDOST
Kolik si chcete půjčit?

Na jak dlouho?

Částka 0 Kč
Poplatek 0 Kč
Celkem 0 Kč
Splatnost -
RPSN 0%

Zadejte slevový kód Půjčit si
5.0

Co říkají naši klienti

Naše reference

Kontaktujte nás

Sídlo společnosti

Orange finance s.r.o.
Karlínské náměstí 238/6, Karlín
PSČ: 186 00, Praha 8
IČ: 04488237
DIČ: CZ04488237

Kontaktní informace

Linka pro klienty: + 420 228 226 751
info@soscredit.cz
Linka pro dlužníky: +420 228 226 170
pohledavky@soscredit.cz

Pracovní doba

Po – Pá od 8 do 19 hod.
So – Ne zavřeno