Vaše osobní údaje jsou v maximálním bezpečí

                     bezpecnost osobnich udaju

Pokud se bojíte půjčky proto, že by se o ní každý v okolí dozvěděl, měli byste své rozhodnutí ještě přehodnotit. Totiž, bezpečnost osobních dat je v nebankovních společnostech opravdu nadevše, případnému úniku informací na jedničku zabraňuje pečlivé šifrování. My v SOS Credit si s vašimi osobními údaji rozhodně nezahráváme…


Bezpečně, ale současně i velmi rychle – o tom jsou moderní půjčky

O tom, jak je důležitá bezpečnost ve světě internetu, asi není třeba dlouze diskutovat. Prakticky každý počítač, tablet nebo mobilní telefon musí mít dobrý antivir, aby adekvátně pokryl potenciální kybernetická rizika. Ovšem to, že půjčky u nás jsou vždy bezpečné bereme jako naprostou samozřejmost. Několik indicií vám u poskytovatele půjčky vždycky napoví, že tu hrozí jisté problémy. Tak například…

  • Webová prezentace poskytovatele půjčky vypadá již na první pohled značně amatérsky.
  • Netransparentní jednání, jako třeba nutnost zaplatit určitou částku dopředu, je podezřelé.
  • Nedostatečně dlouhé působení na trhu, nováček je vždycky poměrně dost pochybný.

Výběr té pravé půjčky je sám o sobě vlastně jednoduchý. Tato tři kritéria jsou někdy až tak zásadní, že byste se jim určitě neměli vyhnout. Mnoho lidí si také nepůjčí kvůli tomu, že se bojí prodlev a dalších administrativních potíží při vyřizování. V SOS Credit to ale bude jinak, na prvním místě je nejen bezpečnost vašich uložených dat, ale i rychlost sjednání celé půjčky. Proč se pak něčeho obávat, když půjde všechno maximálně hladce?


Osobní údaje se nedostanou k žádné třetí straně, diskrétnost je zaručena

Můžete si být jisti, že nikdo třetí se nic nedozví. Sousedé, přátelé, známí, nikdo nebude tušit, že jste si sjednali půjčku. Diskrétnost je pro nás totiž naprostou samozřejmostí, a nikoliv jen nějakou prázdnou frází. Navíc, nebudete čekat někde na pobočce, kde by si vás mohl někdo, koho znáte, dobře všimnout. Veškeré finanční operace totiž proběhnou elektronickou formou, výplata peněz je u nás ihned po schválení žádosti. Nebudete tedy na nic čekat. Plus, bezpečnost osobních údajů je dána ze zákona, tudíž jakékoliv možné obavy nejsou vůbec namístě.


Bezpečné šifrování dat je samozřejmostí, nikam neunikne ani jediné slovo

V době, která je proslulá různými kybernetickými útoky, možná nejsou vždy a všude data v úplném bezpečí. Databáze je možná někdy relativně snadné zcizit a prodat třetí straně. U nás v SOS Credit ale nic podobného nečekejte, s osobními údaji našich klientů zacházíme mimořádně svědomitě! Únik dat tu rozhodně nehrozí, i díky nejnovějším metodám šifrování, které perfektně odolají naprosto každému útoku zvenčí.


ZDE VYPLŇTE ŽÁDOST


FAQ – často kladené otázky k půjčkám:

Jak získat první půjčku zdarma?

Využijte slevový kód „faq“ nebo klikněte na tento odkaz k získání půjčky zdarma.

Kolik si mohu půjčit?

Maximální částka, kterou Vám můžeme půjčit je 20 000 Kč se splatností max. 35 dní.

Jaké podmínky musím splňovat pro získání půjčky?

  • být občanem ČR nebo mít v ČR povolení k trvalému pobytu
  • být svéprávný a starší 18 let
  • mít vlastní bankovní účet nebo prokázat dispoziční právo k bankovnímu účtu zletilé třetí osoby
  • mít pravidelný měsíčný příjem

Jak probíhá registrace a žádost o půjčku nového klienta?

1. vyplnit jednoduchý formulář
2. potvrdit přečtení a odsouhlasit Smlouvu o úvěru
3. během 15 minut Vás budeme informovat, zda jsme Váši půjčku schválili, případně zamítli

Jak se dozvím že, půjčka byla schválena?

Během několika minut Vám zašleme odpověď formou SMS zprávy na Vámi uvedené číslo mobilního telefonu o poskytnutí či neposkytnutí půjčky.

Kolik si chcete půjčit?
1000 Kč
15000 Kč
Na jak dlouho?
7 dní
28 dní
Částka
-
Celkem
Poplatek:
2211 Kč -
Splatnost:
-
RPSN:
-
RÚS:
0%

Co říkají naši klienti

Dnes mě potkal nečekaný finanční problém, SOS Credit jej pomohl snadno a rychle vyřešit! Opravdu jsem spokojená, výborná komunikace, bez skrytých poplatků. Co slibují, to také splní. Teď je budu doporučovat všem, kteří naléhavě potřebují finance a nevědí, kde si půjčit.
Lucie M., Slavkov u Brna
SOS Credit – rychlá finanční pomoc v neočekávaných zatáčkách života, využila jsem vašich služeb už několikrát! Potěšilo mě i několik vašich slev s promo kódem, díky němuž jsou pak úroky ještě níž. Profesionální, ale především individuální a lidský přístup spolu s pochopením - což vždycky potěší… Doporučila jsem vás i pár svým známým a je pravdou, že i oni jsou velmi spokojeni!
Monika S., Brno
Díky www.soscredit.cz jsme snadno dokoupili po Vánocích ve slevách věci, které jsme v domácnosti dlouho potřebovali. Líbil se nám jednoduchý proces a peníze na účtu za pár minut po schválení. Zároveň jsem nemusel nikam chodit a vše vyřídil online z domova. A také nesmíme zapomenout na 30% slevu na poplatky, která nás vřele potěšila. Děkujeme Vám za tak nápomocnou službu a někdy zase na viděnou. :)
Petr K., Olomouc
Jako matka samoživitelka jsem se za poslední rok dostala dvakrát do situace, kdy jsem potřebovala dětem včas zaplatit tábory a koupit školní potřeby. Jelikož mám dvě práce, neměla jsem čas obíhat banky, kde mi půjčí rychle peníze do výplaty. SOS Credit mi však dvakrát rychle a efektivně pomohl. Vřele doporučuji. Méně papírování, rychlé schválení, vše proběhlo přes mobil a počítač. Děkuji!
Lucie N., Brno
Jsem naprosto spokojen se službami SOS Creditu. Vrátil jsem se z dovolené a čekala mě doma pohroma v podobě nefunkčního plynového kotle. Protože jsem po dovolené neměl dostatek financí, ihned jsem si zažádal o rychlou půjčku na adrese soscredit.cz. Vše jsem vyřídil na mobilním telefonu. Peníze jsem dostal během několika minut a tak jsem mohl okamžitě zavolat opraváře. Děkuji Vám, že tu jste a zachránili jste mě při návratu z dovolené.
Rudolf H., Ostrava
Před třemi lety jsme si pořídili dům, na který padly všechny naše úspory. Vše, co se na něm teď pokazí nebo je nutné zrekonstruovat, musíme poplatit z našich skromných příjmů. Několikrát jsme se dostali do situace, kdy jsme museli nechat něco opravit ihned a chyběly nám finance. Lidé z SOS Creditu nám vždy obratem pomohli a my jim za to moc děkujeme.
Lída V., Kladno
Hledala jsem nějakou rychlou a spolehlivou půjčku, u níž nebudu muset vyplňovat dlouhé formuláře, předkládat různé dokumenty apod. Po krátkém hledání jsem narazila na půjčky SOS Credit a rovnou jsem si podala žádost. Vše pak proběhlo velmi rychle, úvěr mi byl schválen a ještě ten stejný den jsem měla peníze na účtu. Prakticky není nic, na co bych si mohla stěžovat, takže půjčky SOS Credit určitě doporučuji
Jana M., Nový Bydžov
Já jsem s půjčkou opravdu spokojený - potřeboval jsem získat peníze rychle a bez zdlouhavého vyřizování a obojí mi nebankovní půjčka SOS Credit splnila. Sice jsou u ní trochu vyšší poplatky, ale s tím jsem dopředu počítal a hlavně jsem dostal 30% slevu. Důležité pro mě bylo, že jsem úvěr dostal skutečně rychle a nebylo k tomu třeba zastavovat majetek nebo mít ručitele. Myslím si, že jako rychlá půjčka do výplaty je tato nabídka dobrá a tak ji doporučuji i ostatním lidem.
Zdeněk T., Znojmo

Kontaktujte nás

Sídlo společnosti

Orange finance s.r.o.
Karlínské náměstí 238/6, Karlín
PSČ: 186 00, Praha 8
IČ: 04488237
DIČ: CZ04488237

Kontaktní informace

Zákaznická podpora: + 420 228 226 751
info@soscredit.cz

Správa pohledávek: +420 228 226 170
pohledavky@soscredit.cz

Pracovní doba

Po – Pá od 8 do 18 hod.
So – Ne zavřeno