soscredit

Vaše osobní údaje jsou maximálně zabezpečené

                     bezpecnost osobnich udaju

Pokud se bojíte půjčky z toho důvodu, že by se o ní každý v okolí dozvěděl, měli byste své rozhodnutí ještě přehodnotit. Totiž, bezpečnost osobních dat je v nebankovních společnostech opravdu nadevše, případnému úniku informací na jedničku zabraňuje pečlivé šifrování. My v SOS Credit si s vašimi osobními údaji rozhodně nezahráváme…


Bezpečně, ale současně i velmi rychle – o tom jsou moderní půjčky


O tom, jak je důležitá bezpečnost ve světě internetu, asi není třeba dlouze diskutovat. Prakticky každý počítač, tablet nebo mobilní telefon musí mít dobrý antivir, aby adekvátně pokryl potenciální kybernetická rizika. Ovšem to, že půjčky jsou bezpečné vždy a všude, bereme jako naprostou samozřejmost – a nemusí to být vždy pravda. Několik indicií rozhodně napoví, že tu hrozí jisté nebezpečí. Tak například…



  • Webová prezentace poskytovatele půjčky vypadá již na první pohled značně amatérsky.
  • Netransparentní jednání, jako třeba nutnost zaplatit určitou částku dopředu, je podezřelé.
  • Nedostatečně dlouhé působení na trhu, nováček je vždycky poměrně dost pochybný.


Výběr té pravé půjčky je sám o sobě vlastně jednoduchý. Tato tři kritéria jsou někdy až tak zásadní, že byste se jim neměli určitě vyhnout. Mnoho lidí si také nepůjčí kvůli tomu, že se bojí prodlev a problémů při vyřizování. V SOS Credit to ale bude jinak, na prvním místě je nejen bezpečnost vašich uložených dat, ale i rychlost sjednání celé půjčky. Proč se potom obávat, když půjde všechno maximálně hladce?


Osobní údaje se nedostanou k žádné třetí straně, diskrétnost je zaručena


Není se čeho obávat, nikdo třetí se nic nedozví. Sousedé, přátelé, známí, nikdo nebude tušit, že jste si sjednali půjčku. Diskrétnost je pro nás totiž naprostou samozřejmostí, a nikoliv jen nějakou prázdnou frází. Navíc, nebudete čekat někde na pobočce, kde by si vás mohl někdo, koho znáte, dobře všimnout. Veškeré finanční operace totiž proběhnou elektronickou formou, výplata peněz je u nás ihned po schválení žádosti. Nebudete tedy naprosto na nic čekat a bezpečnost osobních údajů je dána dokonce ze zákona, tudíž jakékoliv možné obavy nejsou vůbec namístě.


Bezpečné šifrování dat je samozřejmostí, nikam neunikne ani jediné slovo


V době, která je proslulá různými kybernetickými útoky, možná nejsou vždy a všude data v úplném bezpečí. Databáze je možná někdy relativně snadné zcizit a prodat třetí straně. U nás v SOS Credit ale nic podobného nečekejte, s osobními údaji našich klientů zacházíme mimořádně svědomitě! Únik kamkoliv tu rozhodně nehrozí, i díky nejnovějším metodám šifrování, které perfektně odolají naprosto každému útoku zvenčí.




ZDE VYPLŇTE ŽÁDOST




Kolik si chcete půjčit?

Na jak dlouho?

Částka 0 Kč
Poplatek 0 Kč
Celkem 0 Kč
Splatnost -
RPSN 0%

Zadejte slevový kód Půjčit si
5.0

Co říkají naši klienti

Naše reference

Kontaktujte nás

Sídlo společnosti

Orange finance s.r.o.
Karlínské náměstí 238/6, Karlín
PSČ: 186 00, Praha 8
IČ: 04488237
DIČ: CZ04488237

Kontaktní informace

Linka pro klienty: + 420 228 226 751
info@soscredit.cz
Linka pro dlužníky: +420 228 226 170
pohledavky@soscredit.cz

Pracovní doba

Po – Pá od 8 do 19 hod.
So – Ne zavřeno