soscredit

Prodlužte si splatnost půjčky v administraci

                    prodlouzeni splatnosti

Zná to určitě každý. Sjednáme si půjčku, ale poté není dostatek peněz na její splácení. Rozhodně se však není třeba bát exekučního řízení, raději se dohodněte s poskytovatelem o tom, že prodloužíte termín splatnosti za menší poplatek. Celkem běžná transakce už je v Čechách doslova jako doma a platí to i u nás v SOS Credit!


Žádná dluhová spirála, vše proběhne zcela bez problémů


Dnešní domácnosti se mohou relativně snadno dostat do dluhové spirály. Stačí pár nepromyšlených půjček a kolo se roztáčí, bohužel, ve váš neprospěch. Úroky z prodlení rostou závratným tempem, nuly naskakují jedna za druhou. To ale není nutné vždy a všude, stačí se pečlivě informovat a oslovit naši společnost. Zakládáme si na tom, že připravujeme férové podmínky úplně pro všechny, bez ohledu na to, jaká je sociální situace žadatele, jeho věk a podobně. Jednoduché podmínky a rychlé schválení, to potěší jistě každého… Zažádejte si zde


Chcete prodloužení splatnosti? Stačí si jen požádat jednoduše online


Prodloužit lhůtu, ve které byste měli splatit naši půjčku, lze naprosto jednoduchým způsobem. Otevřít internetový prohlížeč, přihlásit se do profilu na našem webu a jednoduše požádat o prodloužení jediným kliknutím myši. Až o osmadvacet kalendářních dnů, to vše klidně i opakovaně. Podobná situace, ve které nemáte na splátky dostatek peněz, může nastat skoro v každé domácnosti. I proto vám rádi vyjdeme vstříc, oddálit termín splátek o 7, 14, 21 či 28 dní je vlastně velice snadná záležitost. Malý poplatek a vše je vyřešeno! Tak proč potom ještě váhat, že?


O lhůtě splatnosti lze vést diskuzi, hlavně je důležité spolupracovat


Obecně, pokud vás podobná nepříjemnost potká, nemusí hned dojít k velké kalamitě. Důležité je, abyste aktivně spolupracovali při řešení problému. Zavolejte, napište, dostavte se osobně, v každém případě projevte dobrou vůli a dohoda nebude nejmenší problém, v opačném případě pak může jít pohledávka do správy inkasní agentury. To je však jen krajní možnost, ke které by došlo jen tehdy, kdybyste měsíc po splatnosti nereagovali na výzvy k uhrazení dlužné částky a nejevili snahu se dohodnout rozumným způsobem, například právě formou prodloužení termínu splatnosti.


Půjčit si u nás můžete až patnáct tisíc korun na dobu osmadvaceti dnů, lhůtu splatnosti lze ještě dvojnásobně prodloužit A jistě, byť to nebude zcela zdarma, tato možnost je rozhodně vítaná, pokud přijdou finanční problémy, které snad ani nikdo nečekal. Nemusíte čekat na odpověď, stačí telefonát nebo email a během téhož dne se dozvíte podrobně vše, co potřebujete vědět. Věcná domluva na sebe samozřejmě nenechá dlouho čekat, proč by také měla? Jsme přeci zcela transparentní společnost, která má za sebou dlouholeté působení na českém nebankovním trhu.
ZDE VYPLŇTE ŽÁDOST
Kolik si chcete půjčit?

Na jak dlouho?

Částka 0 Kč
Poplatek 0 Kč
Celkem 0 Kč
Splatnost -
RPSN 0%

Zadejte slevový kód Půjčit si
5.0

Co říkají naši klienti

Naše reference

Kontaktujte nás

Sídlo společnosti

Orange finance s.r.o.
Karlínské náměstí 238/6, Karlín
PSČ: 186 00, Praha 8
IČ: 04488237
DIČ: CZ04488237

Kontaktní informace

Linka pro klienty: + 420 228 226 751
info@soscredit.cz
Linka pro dlužníky: +420 228 226 170
pohledavky@soscredit.cz

Pracovní doba

Po – Pá od 8 do 19 hod.
So – Ne zavřeno