Prodlužte si splatnost půjčky online

Zná to určitě každý. Sjednáme si půjčku, ale poté není dostatek peněz na její splácení. Rozhodně se však není třeba bát exekučního řízení, raději se dohodněte s poskytovatelem o tom, že prodloužíte termín splatnosti za menší poplatek. Celkem běžná transakce už je v Čechách doslova jako doma a platí to i u nás v SOS Credit!


Žádná dluhová spirála, vše proběhne zcela bez problémů

Dnešní domácnosti se mohou relativně snadno dostat do dluhové spirály. Stačí pár nepromyšlených půjček a kolo se začne roztáčet. Úroky z prodlení rostou závratným tempem, nuly naskakují jedna za druhou. To ale není vždy nutností, stačí se pečlivě informovat a oslovit naši společnost. Zakládáme si na tom, že připravujeme férové podmínky úplně pro všechny, bez ohledu na to, jaká je sociální situace žadatele, jeho věk a podobně. Jednoduché podmínky a rychlé schválení, to potěší jistě každého… Zažádejte si zde


Chcete prodloužení splatnosti? Stačí si jen požádat jednoduše online

Prodloužit lhůtu, ve které byste měli splatit naši půjčku, lze naprosto jednoduše. Otevřít internetový prohlížeč, přihlásit se do profilu na našem webu a jednoduše požádat o prodloužení jediným kliknutím myši. Až o osmadvacet kalendářních dnů, to vše klidně i opakovaně. Podobná situace, ve které nemáte na splátky dostatek peněz, může nastat prakticky v každé domácnosti. I proto vám rádi vyjdeme vstříc, oddálit termín splátek o 7, 14, 21 či 28 dní je vlastně velice snadná záležitost. Malý poplatek a vše je vyřešeno! Tak proč potom ještě váhat, že?


O lhůtě splatnosti lze vést diskuzi, hlavně je důležité spolupracovat

Obecně, pokud vás podobná nepříjemnost potká, nemusí hned dojít k velké kalamitě. Důležité je, abyste aktivně spolupracovali při řešení problému. Zavolejte, napište, dostavte se osobně, v každém případě projevte dobrou vůli a dohoda nebude nejmenší problém, v opačném případě pak může jít pohledávka do správy inkasní agentury. To je však jen krajní možnost, ke které by došlo jen tehdy, kdybyste měsíc po splatnosti nereagovali na výzvy k uhrazení dlužné částky a nejevili snahu uzavřít dohodu nějakým racionálním způsobem, například právě formou prodloužení termínu splatnosti.


Bez zbytečných otázek a kompromisů, přesně na míru. Půjčit si u nás můžete až patnáct tisíc korun na dobu osmadvaceti dnů, lhůtu splatnosti lze ještě dvojnásobně prodloužit A jistě, byť to nebude zcela zdarma, tato možnost je rozhodně vítaná, pokud přijdou finanční problémy, které snad ani nikdo nečekal. Nemusíte čekat na odpověď, stačí telefonát nebo email a během téhož dne se dozvíte podrobně vše, co potřebujete vědět. Věcná domluva na sebe samozřejmě nenechá dlouho čekat, proč by také měla? Jsme přeci zcela transparentní společnost, která má za sebou dlouholeté působení na českém nebankovním trhu.


ZDE VYPLŇTE ŽÁDOST


FAQ – často kladené otázky k půjčkám:

Jak získat první půjčku zdarma?

Využijte slevový kód „faq“ nebo klikněte na tento odkaz k získání půjčky zdarma.

Kolik si mohu půjčit?

Maximální částka, kterou Vám můžeme půjčit je 20 000 Kč se splatností max. 35 dní.

Jaké podmínky musím splňovat pro získání půjčky?

  • být občanem ČR nebo mít v ČR povolení k trvalému pobytu
  • být svéprávný a starší 18 let
  • mít vlastní bankovní účet nebo prokázat dispoziční právo k bankovnímu účtu zletilé třetí osoby
  • mít pravidelný měsíčný příjem

Jak probíhá registrace a žádost o půjčku nového klienta?

1. vyplnit jednoduchý formulář
2. potvrdit přečtení a odsouhlasit Smlouvu o úvěru
3. během 15 minut Vás budeme informovat, zda jsme Váši půjčku schválili, případně zamítli

Jak se dozvím že, půjčka byla schválena?

Během několika minut Vám zašleme odpověď formou SMS zprávy na Vámi uvedené číslo mobilního telefonu o poskytnutí či neposkytnutí půjčky.

Kolik si chcete půjčit?
1000 Kč
15000 Kč
Na jak dlouho?
7 dní
28 dní
Částka
-
Celkem
Poplatek:
2211 Kč -
Splatnost:
-
RPSN:
-
RÚS:
0%

Co říkají naši klienti

Dnes mě potkal nečekaný finanční problém, SOS Credit jej pomohl snadno a rychle vyřešit! Opravdu jsem spokojená, výborná komunikace, bez skrytých poplatků. Co slibují, to také splní. Teď je budu doporučovat všem, kteří naléhavě potřebují finance a nevědí, kde si půjčit.
Lucie M., Slavkov u Brna
SOS Credit – rychlá finanční pomoc v neočekávaných zatáčkách života, využila jsem vašich služeb už několikrát! Potěšilo mě i několik vašich slev s promo kódem, díky němuž jsou pak úroky ještě níž. Profesionální, ale především individuální a lidský přístup spolu s pochopením - což vždycky potěší… Doporučila jsem vás i pár svým známým a je pravdou, že i oni jsou velmi spokojeni!
Monika S., Brno
Díky www.soscredit.cz jsme snadno dokoupili po Vánocích ve slevách věci, které jsme v domácnosti dlouho potřebovali. Líbil se nám jednoduchý proces a peníze na účtu za pár minut po schválení. Zároveň jsem nemusel nikam chodit a vše vyřídil online z domova. A také nesmíme zapomenout na 30% slevu na poplatky, která nás vřele potěšila. Děkujeme Vám za tak nápomocnou službu a někdy zase na viděnou. :)
Petr K., Olomouc
Jako matka samoživitelka jsem se za poslední rok dostala dvakrát do situace, kdy jsem potřebovala dětem včas zaplatit tábory a koupit školní potřeby. Jelikož mám dvě práce, neměla jsem čas obíhat banky, kde mi půjčí rychle peníze do výplaty. SOS Credit mi však dvakrát rychle a efektivně pomohl. Vřele doporučuji. Méně papírování, rychlé schválení, vše proběhlo přes mobil a počítač. Děkuji!
Lucie N., Brno
Jsem naprosto spokojen se službami SOS Creditu. Vrátil jsem se z dovolené a čekala mě doma pohroma v podobě nefunkčního plynového kotle. Protože jsem po dovolené neměl dostatek financí, ihned jsem si zažádal o rychlou půjčku na adrese soscredit.cz. Vše jsem vyřídil na mobilním telefonu. Peníze jsem dostal během několika minut a tak jsem mohl okamžitě zavolat opraváře. Děkuji Vám, že tu jste a zachránili jste mě při návratu z dovolené.
Rudolf H., Ostrava
Před třemi lety jsme si pořídili dům, na který padly všechny naše úspory. Vše, co se na něm teď pokazí nebo je nutné zrekonstruovat, musíme poplatit z našich skromných příjmů. Několikrát jsme se dostali do situace, kdy jsme museli nechat něco opravit ihned a chyběly nám finance. Lidé z SOS Creditu nám vždy obratem pomohli a my jim za to moc děkujeme.
Lída V., Kladno
Hledala jsem nějakou rychlou a spolehlivou půjčku, u níž nebudu muset vyplňovat dlouhé formuláře, předkládat různé dokumenty apod. Po krátkém hledání jsem narazila na půjčky SOS Credit a rovnou jsem si podala žádost. Vše pak proběhlo velmi rychle, úvěr mi byl schválen a ještě ten stejný den jsem měla peníze na účtu. Prakticky není nic, na co bych si mohla stěžovat, takže půjčky SOS Credit určitě doporučuji
Jana M., Nový Bydžov
Já jsem s půjčkou opravdu spokojený - potřeboval jsem získat peníze rychle a bez zdlouhavého vyřizování a obojí mi nebankovní půjčka SOS Credit splnila. Sice jsou u ní trochu vyšší poplatky, ale s tím jsem dopředu počítal a hlavně jsem dostal 30% slevu. Důležité pro mě bylo, že jsem úvěr dostal skutečně rychle a nebylo k tomu třeba zastavovat majetek nebo mít ručitele. Myslím si, že jako rychlá půjčka do výplaty je tato nabídka dobrá a tak ji doporučuji i ostatním lidem.
Zdeněk T., Znojmo

Kontaktujte nás

Sídlo společnosti

Orange finance s.r.o.
Karlínské náměstí 238/6, Karlín
PSČ: 186 00, Praha 8
IČ: 04488237
DIČ: CZ04488237

Kontaktní informace

Zákaznická podpora: + 420 228 226 751
info@soscredit.cz

Správa pohledávek: +420 228 226 170
pohledavky@soscredit.cz

Pracovní doba

Po – Pá od 8 do 18 hod.
So – Ne zavřeno