Vše o financích a online půjčkách | SOScredit.cz
25.01.2022

Expresní půjčka, aneb když čas jsou peníze.

Nemusíte spěchat, tak velí stará moudrost. Ale pokud jde o nečekané výdaje, je lepší je vyřešit hned.

V moderní době si můžete věci rychle zařídit díky internetu, nemusí se osobně na pobočky, spoustu drobností je možné vyřešit online. Ušetříte čas, tedy i peníze a nervy. Bez dlouhých cest a čekání, tedy jinak řečeno, v naprostém klidu a pohodlí domova. Nervozita není namístě, i složitější situace vyřešíte s velkým přehledem. A půjčit si můžete naprosto na cokoliv, vyplnit musíte jen krátký formulář a nebudete se muset svěřovat, jaké jsou vaše finanční plány pro příští dny. Proč také? Zákony nic podobného ani nechtějí.

Až třicet tisíc bez vysvětlování účelu

Bude to na složenky, nenadálé výdaje v domácnosti, novou mikrovlnku či pračku? Nic se neděje, otázky stranou! Expresní půjčka není zvědavá a rozhodně vás nezatíží dlouhými formuláři, které nemají žádnou vypovídací hodnotu. Dnešní doba je úplně jiná a přeje hlavně rychlému sjednání bez komplikací a dlouhých čekacích lhůt. Jak jsou nastavené parametry u tohoto úvěru? Kromě toho, že není účelový a můžete si tak půjčit naprosto na cokoliv, nabídne i široké spektrum možností. Zkrátka a dobře, je to rychlá půjčka na cokoliv, která pomůže, když je jí zapotřebí!

  • Tisícovka je základní nabídka. Půjčit si můžete i pouhých 1 000 Kč, třeba na malý nákup.
  • Třicet tisíc korun je nejvyšší suma, o které lze jednat. K čemu poslouží? To je jenom na vás!
  • Splátky si můžete nastavit podle svých představ. Konkrétně pak 1, 2, 3, ale i celé 4 týdny.

Bezpečný proces od A do Z

Nemusíte se obávat zneužití osobních údajů, to zde určitě nehrozí! Naopak, data klientů jsou pečlivě střežena a nedojde tedy v žádném případě k jejich úniku. Jde o pověst poskytovatele nebankovních půjček, mnohé firmy na trhu investují do těchto věcí nemalé finanční prostředky. Zabezpečení přitom nelze podceňovat, online svět se neustále vyvíjí a kdo by zaspal, ten se poté nemůže divit, že jeho server napadnou hackeři. Vždy je důležité být (minimálně) o krok před nimi! Soukromí klientely je jen jedno, jakmile se naruší, je namístě nedůvěra. Nejlepší je prevence, podobně jako u jiných oblastí lidského konání.

Minimum formalit jistě všechny potěší

Půjčka do 10 tisíc je nenáročná záležitost, při které se rozhodně nezapotíte a nebude vás bolet za krkem při dlouhém sezení za počítačem. Hotovo bude ještě dříve, než si stihnete vypít svou odpolední kávu. Skutečně, expresní půjčka, jak má být! Vybrat si můžete částku i lhůtu splatnosti podle toho, jak vám právě vyhovuje. Nejste k ničemu nuceni při osobním jednání, až se rozhodnete, je tu online formulář, jenž je interaktivní a vyplníte jej během několika málo minut.


ZDE VYPLŇTE ŽÁDOST


FAQ – často kladené otázky k půjčkám:

Jak získat první půjčku zdarma?

Využijte slevový kód „faq“ nebo klikněte na tento odkaz k získání půjčky zdarma.

Kolik si mohu půjčit?

Maximální částka, kterou Vám můžeme půjčit je 30 000 Kč se splatností max. 28 dní.

Jaké podmínky musím splňovat pro získání půjčky?

  • být občanem ČR nebo mít v ČR povolení k trvalému pobytu
  • být svéprávný a starší 18 let
  • mít vlastní bankovní účet nebo prokázat dispoziční právo k bankovnímu účtu zletilé třetí osoby
  • mít pravidelný měsíčný příjem

Tags: online pujcka,

Další podobné články

   Zpět

Kolik si chcete půjčit?
1000 Kč
15000 Kč
Na jak dlouho?
7 dní
28 dní
Částka
-
Celkem
Poplatek:
2211 Kč -
Splatnost:
-
RPSN:
-
RÚS:
0%