Vše o financích a online půjčkách | SOScredit.cz
17.05.2018

Jak získat půjčku ihned?

Půjčte si peníze bez rizika, a to doslova za pár minut, je to totiž jednoduchá záležitost

Bez rizika, že se o něčem podobném dozví sousedé a známí. Bez nutnosti poskytovat skutečně důvěrné osobní údaje. Bez čekání, které je mnohdy přímo úmorné a stojí hodně psychických sil. Ne, dnešní půjčky fungují naprosto jednoduše, možná se až budete sami divit – pokud s nimi ještě čirou náhodou nemáte žádnou osobní zkušenost. To se ale může ještě dnes změnit!


Krátký formulář, několik dalších dokumentů a půjčce již vůbec nic nebrání


Jen minimum osobních dat, to je záruka důvěry, že? Nikdo nebude přeci zjišťovat, kolik metrů čtverečních má vaše bytová jednotka nebo jestli máte doma dva psy. To bychom šli až moc do hloubky a je třeba dodat, že by se podobné jednání určitě nikomu nelíbilo. Nejde přeci o hypoteční úvěr, ale jen relativně malou půjčku. A k té není zapotřebí osobních údajů, jako bychom byli někde u zpovědi, že? Postačí jen jméno, příjmení, adresa trvalého bydliště, ale také sken občanského průkazu a výpisu z účtu za poslední čtvrtletí. A to je v zásadě vše, tedy ještě kromě kontaktních údajů – emailu, telefonu a samozřejmě i čísla bankovního konta, na nějž mají doputovat vyžádané finanční prostředky. Prostě půjčka ihned, jak má být!


Bezpečnost? Ta je samozřejmě naprosto zaručena, osobní údaje jsou pro nás svaté

Osobní data nikam nepošleme a nikomu nesdělíme. My v SOS Credit nehrajeme žádné hry, ale chráníme vaše údaje tak, aby byly v bezpečí před všemi hrozbami, včetně těch kybernetických. Nečekejte ani žádné poplatky navíc, mluvíme jen o jistině a úroku, nic více už rozhodně platit nebudete. A jen tak mimochodem, žádost o půjčku může přijít opravdu kdykoliv, a tím myslíme i noční hodiny. Vzpomenout si můžete i v neděli nebo o svátcích, protože náš počítačový automat zpracovává žádosti nezávisle na tom, jestli je zrovna obvyklá pracovní doba…


Jde to rychleji než v bance? Samozřejmě, tady nebudete vyplňovat dlouhé formuláře


Absence byrokracie. I to je výhoda nebankovního půjčování peněz v porovnání s tím, když si zajdete požádat o úvěr do banky. Nepotřebujete ručitele, nebudeme se bavit o žádné hmotné zástavě. Prostě jednání podle vašich představ. Individuální přístup ke každému žadateli o půjčku je zaručen. Nakonec, budete mít k dispozici i svůj osobní profil na webu, kde si všechna důležitá data můžete jednoduše zkontrolovat.

Dlouhodobý vztah se spokojeným klientem, tak to je přesně naším cílem

Spokojenost klientů je na každý pád velice důležitá. Děláme pro ni proto absolutně vše, co je v našich silách. Chcete půjčit tisíc korun na týden? Nebo patnáct tisíc až na čtyři týdny? Je potřeba prodloužení doby splatnosti, protože nestíháte dostát původnímu splátkovému kalendáři? Samozřejmě, nic z toho není problém. A co všechno je potřeba, abyste dostáli základním požadavkům a půjčka byla během krátké chvíle schválena?


  • Plnoletost. Aneb nezletilým nepůjčujeme, ze zákona to pochopitelně ani není možné.
  • Trvalé bydliště v ČR. Nepočítají se ovšem ubytovny, městské úřady ani ohlašovny.
  • Vlastní účet v české bance. Případně prokázané dispoziční právo k bankovnímu účtu třetí zletilé osoby.
  • Trvalý příjem, který je možné doložit. Tři poslední měsíční výpisy z účtu oskenujte.


A to je takřka vše, samozřejmostí je pak i bezdlužnost, protože v podobných případech je možné požádat o půjčku ihned až tehdy, kdy vyrovnáte své původní závazky. Půjčku pak také dostanete jen na účet, dobám poštovních poukázek už dávno odzvonilo, je to zastaralý přežitek, což určitě uznáte.
ZDE VYPLŇTE ŽÁDOST

 

FAQ – často kladené otázky k půjčkám:

Jak získat první půjčku zdarma?

Využijte slevový kód „faq“ nebo klikněte na tento odkaz k získání půjčky zdarma.
 

Kolik si mohu půjčit?

Maximální částka, kterou Vám můžeme půjčit je 30 000 Kč se splatností max. 35 dní.
 

Jaké podmínky musím splňovat pro získání půjčky?

  • být občanem ČR nebo mít v ČR povolení k trvalému pobytu
  • být svéprávný a starší 18 let
  • mít vlastní bankovní účet nebo prokázat dispoziční právo k bankovnímu účtu zletilé třetí osoby
  • mít pravidelný měsíčný příjem
     

Jak probíhá registrace a žádost o půjčku nového klienta?

1. vyplnit jednoduchý formulář
2. potvrdit přečtení a odsouhlasit Smlouvu o úvěru
3. během 15 minut Vás budeme informovat, zda jsme Váši půjčku schválili, případně zamítli
 

Jak se dozvím že, půjčka byla schválena?

Během několika minut Vám zašleme odpověď formou SMS zprávy na Vámi uvedené číslo mobilního telefonu o poskytnutí či neposkytnutí půjčky.

Další podobné články

   Zpět

Nejnovější články

Archiv

Kategorie

Kolik si chcete půjčit?
1000 Kč
15000 Kč
Na jak dlouho?
7 dní
28 dní
Částka
-
Celkem
Poplatek:
2211 Kč -
Splatnost:
-
RPSN:
-
RÚS:
0%