Vše o financích a online půjčkách | SOScredit.cz
10.04.2019

Krátkodobý úvěr s vyřízením přes internet

Nemusíte nikam spěchat – naopak, nebankovní půjčka přispěchá za vámi, během příští čtvrthodinky!

Potřebujete naléhavě půjčit několik tisíc korun? Jistě, pokud taková situace nastane, můžete k ní mít tisíc a jeden důvod. Naštěstí není třeba, abyste volali sestře s prosbou o malou půjčku, debatovali s manželkou o možnostech, které máte a zbytečně se doma hádali. Nemusíte nikam spěchat, dojít na pobočku během otevírací doby a vůbec se, jakkoliv stresovat. To je totiž zbytečné, vše vyřídíte online a z pohodlí domova, stačí se držet našeho krátkého návodu. Pojďme se na něj podívat…


Pro začátek si vyberete sumu, kterou zrovna potřebujete

Když se řekne nejlepší půjčka, jde o dohodu přesně podle vašich představ. Nemusíte kvůli ní nikam volat, i když telefon v ruce bude samozřejmě potřeba. Prvním bodem našeho programu bude vyplnění částky a datumu splatnosti. Nemusíte se bát, že nějaká varianta nepůjde, potenciálních kombinací je totiž celá řada. Tisícovka na týden, pět tisíc na tři týdny, patnáct tisíc na osmadvacet kalendářních dnů. A mohli bychom pokračovat, ale zbytek už je na vaší fantazii. Když si zvolíte částku a lhůtu, ve které by bylo ideální splácet, uvidíte také další čísla – RPSN nebo celkovou splatnou sumu. Budete tak proto mít jednoznačný přehled o všem kolem půjčky, vše je stále ještě nezávazné. Poté přijde na řadu kontaktní formulář – co do něj musíte vyplnit, jaké dokumenty je nutné nahrát?

  • Osobní údaje. Jméno, příjmení, číslo průkazu totožnosti a také adresa trvalého bydliště.
  • Bankovní konto v české bance – buď vaše nebo takové, k němuž máte dispoziční právo.
  • Dokumenty, které dokazují váš pravidelný příjem. Výpis z účtu nebo daňové přiznání.

A to je vlastně vše, samozřejmostí je pak, že osoba žádající o půjčku musí být starší osmnácti let věku, což je podmínka stanovená českými zákony. Pak je už všechno velmi snadné, poté, co jste se vlastně představili a dokázali, že máte stálý měsíční příjem, nepotřebujete dokumentovat nic dalšího. Peníze už mohou být na cestě na váš účet – o čemž budete samozřejmě neprodleně informováni emailem nebo SMS. Nezáleží, v kterou denní nebo noční dobu požádáte o půjčku, samozřejmostí je také neprodlené vyřízení žádostí například i během víkendů a státních svátků.


Není důvod váhat, vše totiž bude zcela diskrétní

Nikdo třetí se nic nedozví, na to se můžete jednoduše spolehnout. Půjčka na měsíc, to je totiž něco jako zpovědní tajemství. Svěříte své osobní údaje, pár dalších dat a ta zůstanou v utajení před celým světem. Ochrana takto důležitých informací je přeci prvořadá, nic nelze zanedbat, protože hackeři nikdy nespí. Není se však čeho obávat, u poskytovatelů nebankovních půjček je vše naprosto v bezpečí!ZDE VYPLŇTE ŽÁDOST


FAQ – často kladené otázky k půjčkám:

Jak získat první půjčku zdarma?

Využijte slevový kód „faq“ nebo klikněte na tento odkaz k získání půjčky zdarma.

Kolik si mohu půjčit?

Maximální částka, kterou Vám můžeme půjčit je 30 000 Kč se splatností max. 35 dní.

Jaké podmínky musím splňovat pro získání půjčky?

  • být občanem ČR nebo mít v ČR povolení k trvalému pobytu
  • být svéprávný a starší 18 let
  • mít vlastní bankovní účet nebo prokázat dispoziční právo k bankovnímu účtu zletilé třetí osoby
  • mít pravidelný měsíčný příjem

Jak probíhá registrace a žádost o půjčku nového klienta?

1. vyplnit jednoduchý formulář
2. potvrdit přečtení a odsouhlasit Smlouvu o úvěru
3. během 15 minut Vás budeme informovat, zda jsme Váši půjčku schválili, případně zamítli

Jak se dozvím že, půjčka byla schválena?

Během několika minut Vám zašleme odpověď formou SMS zprávy na Vámi uvedené číslo mobilního telefonu o poskytnutí či neposkytnutí půjčky.

Další podobné články

   Zpět

Kolik si chcete půjčit?
1000 Kč
15000 Kč
Na jak dlouho?
7 dní
28 dní
Částka
-
Celkem
Poplatek:
2211 Kč -
Splatnost:
-
RPSN:
-
RÚS:
0%