Vše o financích a online půjčkách | SOScredit.cz
05.06.2019

Narazil jsem na různé inzerce půjček. Jak vybrat tu pravou?

Jedna nabídka zajímavější než druhá, alespoň na první pohled. Jak se mezi nimi vlastně orientovat?

Úvěry, úvěry a zase jen úvěry, inzeráty jsou různobarevné a přetékají bombastickými hesly, které zní opravdu hodně příjemně. Ale jaká je realita a jak odlišit reklamu od skutečnosti? Podle čeho si vybírat půjčky, když opravdu potřebujeme nabídku, která nevyprázdní naši kapsu a bude mít všechny podmínky nastaveny tak, jak zrovna potřebujeme? Nejde o nic složitého, ale když se trochu zamyslíte a začnete jednotlivé nabídky porovnávat, vyjde najevo mnoho zajímavých skutečností. Důležité je mít přehled nejen o referencích, zejména těch pozitivně laděných, ale také o všech nabídkách, které daný poskytovatel přináší na trh.


A jak vysokou částku vlastně dnes potřebujete?

V první řadě je nutné, abyste si promysleli výši sumy, jíž chcete poslat na účet. Půjčka 5000 je sice obvyklá a nejčastější, protože se z ní snadno zaplatí větší složenky, nájem nebo další věci, které potřebujete, ale rozhodně je pravdou, že máte ještě další možnosti. Na tuzemském trhu si totiž zcela bez problémů půjčíte už od tisícovky výše, maximem je zpravidla patnáct tisíc. Což je dost prostředků i na pořízení nové pračky, lednice, počítače nebo dalších důležitých spotřebičů do domácnosti, které používáme doslova denně a není možné si bez nich představit život…


Nepůjčujte si víc peněz, než je opravdu nutné

Úroky zní lákavě, doplňkové služby jsou pro všechny případy k dispozici. Situace pak láká k tomu, abychom si mysleli, že půjčka 2000 je moc nízko a půjčíme si raději čtyři tisíce. Ale pozor, chyba lávky! V takových případech je lepší si vše ještě jednou promyslet, protože nezapomeňte, že kromě jistiny úvěru platíte také úroky. Neberte si na svá bedra víc, než unesete a zbytečně neplaťte ani o korunu navíc, než je bezpodmínečně nutné! Co byste si tedy měli prověřit, když porovnáváte jednotlivé nabídky?

  • Čísla. Právě jejich řeč napoví ze všeho nejvíce, nedívejte se jenom na úroky, ale také na další důležité cifry. Díky RPSN si porovnáte, jestli je nabídka opravdu zcela bez skrytých poplatků.
  • Doplňkové služby. Jsou opravdu k dispozici, můžete se na ně spolehnout a využít je, když zrovna nebudete mít dostatek prostředků a termín splátky bude už třeba zítra nebo pozítří?
  •  Reference. Pověst firmy a její vystupování vůči klientům, to přeci řeší všichni, ne? Pak byste určitě neměli být výjimkou. Zaměřte se na pozitivní reference, negativně laděné být nesmí!

V dnešní době je na trhu pár desítek nabídek a jeden neví, kterou z nich si vlastně vybrat. Když se ale v každodenním shonu na chvíli zastavíte a všechno si trochu lépe prohlédnete, budete mít mnohem jasněji v tom, co od trhu očekáváte a na jakou nabídku kývnete. Vyřízeno může být už za krátkou chvilku…ZDE VYPLŇTE ŽÁDOST

 

FAQ – často kladené otázky k půjčkám:

Jak získat první půjčku zdarma?

Využijte slevový kód „faq“ nebo klikněte na tento odkaz k získání půjčky zdarma.
 

Kolik si mohu půjčit?

Maximální částka, kterou Vám můžeme půjčit je 30 000 Kč se splatností max. 35 dní.
 

Jaké podmínky musím splňovat pro získání půjčky?

  • být občanem ČR nebo mít v ČR povolení k trvalému pobytu
  • být svéprávný a starší 18 let
  • mít vlastní bankovní účet nebo prokázat dispoziční právo k bankovnímu účtu zletilé třetí osoby
  • mít pravidelný měsíčný příjem
     

Jak probíhá registrace a žádost o půjčku nového klienta?

1. vyplnit jednoduchý formulář
2. potvrdit přečtení a odsouhlasit Smlouvu o úvěru
3. během 15 minut Vás budeme informovat, zda jsme Váši půjčku schválili, případně zamítli
 

Jak se dozvím že, půjčka byla schválena?

Během několika minut Vám zašleme odpověď formou SMS zprávy na Vámi uvedené číslo mobilního telefonu o poskytnutí či neposkytnutí půjčky.

Další podobné články

   Zpět

Nejnovější články

Archiv

Kategorie

Kolik si chcete půjčit?
1000 Kč
15000 Kč
Na jak dlouho?
7 dní
28 dní
Částka
-
Celkem
Poplatek:
2211 Kč -
Splatnost:
-
RPSN:
-
RÚS:
0%