Vše o financích a online půjčkách | SOScredit.cz
22.10.2019

Půjčka do 5 minut na účtu není sen, ale realita.

Chcete si sjednat úvěr a zbytečně při tom nečekat? Za pár okamžiků může být jednoduše vyřízeno!

Finanční problémy si nevybírají a mohou nás postihnout prakticky kdykoliv. Většinou však přicházejí nepozvány a nadělají spoustu komplikací. Jak je účinně řešit, abychom se nespálili a nespadli snad zbytečně do dluhové pasti? Nebankovní sektor skýtá pomocnou ruku, která bude současně velmi rychlá. Půjčit si peníze touto cestou znamená zajistit potřebnou hotovost třeba i v řádu několika málo minut. A to prakticky kdekoliv, kde můžete mít stabilní připojení k internetu. Nemusíte na pobočku nebo podstupovat telefonický hovor, jenž by mohl vyčerpat všechny vaše zbývající duševní síly.

Bez otázek nebo vyplňování obsáhlých formulářů

Není důvod prosit příbuzné nebo sousedy o malou finanční výpomoc, zvláště když se s tím v každém případě ponesou klepy – budete mít nálepku dlužníka, ať chcete nebo ne. Není lepší vše zařídit přeci jen trochu diskrétněji? Otázku kde sehnat peníze lze jednoduše vyřešit i u některé z opravdu prověřených nebankovních společností. Jaké máte zaměstnání nebo do které generace patříte? To je u nebankovních půjček vlastně spíše nepodstatné. Stačí doložit plnoletost a trvalý příjem, stejně jako vyplnit základní kontaktní údaje, bez nichž není možná identifikace žadatele – a tu vyžaduje z mnoha pochopitelných důvodů nejen aktuálně platná legislativa. Co nesmí v žádosti chybět?

  • Kolik si chcete půjčit a na jak dlouhou dobu. Samozřejmě, to je u půjčky naprostý základ!
  • Emailový a telefonický kontakt, stejně jako adresu trvalého bydliště a další osobní údaje.
  • Doložit trvalý příjem. Jestli jste OSVČ nebo pobíráte starobní penzi, není už tak důležité.

Kolik si vlastně lze půjčit? Online půjčka umožní žadateli získat až patnáct tisíc korun, a to až na dobu čtyř týdnů. Lhůtu splatnosti je možné ještě oddálit, pokud to bude rodinný rozpočet vyžadovat, stačí pouze uhradit malý poplatek a termín bude posunut ještě o další čtyři týdny. Žádné fronty, telefonáty ani věci, které zaberou příliš mnoho času. Stačí pár minut a peníze jsou na cestě…

Svobodná volba, klidně to může být jen tisícovka

Je půjčka nějak ohraničená? Samozřejmě, má své mantinely, nejnižší možné podání je tisícikoruna a maximum potom patnáct tisíc korun. Vše přes internet, diskrétně a bezpečně, protože šifrování na webu poskytovatelů nebankovních půjček je na mimořádně vysoké úrovni – hackeři nemají nejmenší šanci. Vlastně jim ani tak nedáte žádnou příležitost, protože v žádosti bude uvedeno jen skutečné minimum osobních dat. A o to tu přeci jde, jednoduché sjednání, co nezabere příliš mnoho času. Volných chvilek se nám během týdne nedostává, tak proč si je zbytečně ještě krátit, že?


ZDE VYPLŇTE ŽÁDOSTDalší podobné články

   Zpět