Vše o financích a online půjčkách | SOScredit.cz
29.01.2018

Mikroúvěr si dnes může sjednat vlastně každý, podmínek je jen velmi málo

Tisícovku nebo raději dvě? Chtěli byste spíše sedm tisíc korun na novou pračku? Dnes už to není běh na dlouhou trať, mikroúvěry jsou tu od toho, aby pomohly ještě dnes. Dokonce ještě tutéž hodinu, kdy byla schválena oficiální žádost. Ve světě internetu totiž dominuje rychlost, takže se nedivte, že peníze budou brzy na cestě…


Bez zbytečných prodlev, které jsou na kamenné pobočce naprostou samozřejmostí


A vážně, věřte nám! Nebudete na nic čekat, není třeba zvedat telefon a čekat, než začne konečně zvonit. Je to mnohem jednodušší, než si myslíte, protože půjčky přes internet lámou rekordy v pohodlnosti a rychlosti sjednání. Nemusíte vyrážet na kamennou pobočku v zateplené bundě nebo kabátu, není třeba, abyste se v letních vedrech vydávali do dva kilometry vzdálené kanceláře. Nestartujte auto, nezamykejte byt. Půjčka pro každého ihned je totiž snadno řešitelná z pohodlí domova, je prostě nastavena tak, aby plně vyhovovala každému, kdo má doma internet.


Kdo si může půjčit? Podmínky jsou nastaveny tak, že prakticky každý žadatel uspěje


Půjčku si mohou sjednat v podstatě všichni, kteří splní základní podmínky. Co je třeba doložit a jaký nejnižší věk je nutný pro podobnou záležitost?


  • Minimálně osmnáctiletý žadatel. Tahle nutnost je dána zákonem, ruku na srdce, patnáctiletému chlapci byste jistě peníze podobnou formou nepůjčovali.
  • Trvalý příjem. Můžete být OSVČ, ale také klasický zaměstnanec nebo penzista. Nepůjčujeme jen maminkám na mateřské, které jsou samoživitelky a samozřejmě i nezaměstnaným.
  • Vlastní bankovní účet. A to kdekoliv v ČR, případně prokázané dispoziční právo k bankovnímu účtu třetí zletilé osoby.


Potřebujete zaplatit složenky? Chystáte se uhradit nedoplatek za elektřinu? Máte problémy zaplatit vysněný kroužek nebo lyžařský kurz vašich dětí? To jsou situace, kterých se od nynějška nemusíte vůbec nijak obávat! Nemusíte mít v hlavě ani splátkový kalendář, protože v případě mikroúvěrů je to o jedné jediné splátce. Pokud nestihnete splatit vše včas do určeného data, rozhodně se neděje nic zásadního, co by vás poslalo do náruče inkasní agentury. Naopak, zaplatíte mírný poplatek navíc a jednání bude obnoveno, prodloužit splatnost o týden (nebo až celkem o čtyři) je otázkou okamžiku!


Jednoduché řešení pro každou rodinu, nebojte se informovat a půjčit si peníze


Mikropůjčky jsou tu pro všechny, kteří mají nějaké menší finanční trable. Stát se to může každému, podle oficiálních statistik žije až polovina rodin doslova od výplaty k výplatě. Půjčka pro každého ihned je však řešením, které se neodmítá…
ZDE VYPLŇTE ŽÁDOSTDalší podobné články

   Zpět