Vše o financích a online půjčkách | SOScredit.cz
20.07.2020

Existují půjčky skutečně pro každého?

Sjednány jsou za pár minut a jejich obliba neustále roste. Minimum administrativy je záruka úspěchu!

Dlouhé zdržení nemá nikdo rád, zvláště pokud je považuje za zbytečné. Ve světě nebankovních půjček se ale nic podobného nechystá, neboť jejich vyřízení je otázkou několika málo okamžiků. Proč si potom dělat starosti, že? Když dojde k situaci, při které je třeba malá finanční injekce, stačí požádat právě o tento malý úvěr a vyřešit tak všechno hodně rychle. Dluh se poté zaplatí z další výplaty, stačí si to jen pečlivě dopředu naplánovat.

Peníze ještě dnes a bez zbytečných otázek

Diskrétní forma pomoci, kterou ocení zejména ti, kdo nemají v oblibě dlouhé dotazníky a vyplňování na první pohled až nekonečných formulářů. Proč se rozepisovat o důvodech půjčky, když jde jen o poměrně malou částku? Půjčka na 30 dní znamená až dvacet tisíc korun, ale nabízí se zde možnost požádat i o pouhou tisícovku. Vyřízení takového krátkodobého úvěru může být ještě během dneška, stačí jen, když vyplníte všechny kolonky v žádosti a splníte základní podmínky na žadatele, které jsou spíše formální. Co nesmí v poptávkovém formuláři chybět, aby mohl být odpovídajícím způsobem zpracován?

  • Potvrzení o příjmech. OSVČ předloží poslední daňové přiznání, zaměstnanci zase výpis z účtu za poslední čtvrtletí, penzisté výměru důchodu. Vždy je třeba uvést, že na splácení máte.
  • Kontaktní údaje, protože cílem žádosti je plná identifikace žadatele. Nesmí totiž v žádném případě dojít k záměně. Email a telefon jsou důležité také pro rychlejší vyřízení žádosti.
  • Číslo bankovního konta, na něž mají být zaslané vyžádané finanční prostředky. Žadatel nemusí být přímo jeho majitelem, postačí totiž i tzv. dispoziční právo k jeho užívání.

Proč tolik formalit, když je vše tak snadné, chtělo by se říci, že? Samozřejmostí je diskrétní jednání, sousedé nebo zvědavci z vašeho okolí se nemusí nic dozvědět. Naopak, jen vy sami rozhodujete, kdo se o půjčce dozví – poskytovatel nebude dávat informace žádné třetí straně, takže celá akce může proběhnout i v naprostém utajení.

Na jak dlouho si můžete půjčit peníze?

Půjčka 4000 lze sjednat na jeden týden, ale jsou tu ještě tři další varianty – konkrétně jde o dva, tři nebo i čtyři týdny. Záleží jen na vás, kterou z nich si vyberete, protože zde máte naprostou svobodu volby. Půjčit si můžete klidně i jen tisícovku nebo až 20 000 Kč, to je také jen a jen na vás. Doklad o tom, jak se peníze využijí, pak není třeba předkládat. Termín splatnosti lze ještě po dohodě a za mírný poplatek posunout o další čtyři týdny, takže se nemusíte obávat nějakých potíží, pokud nelze dodržet konkrétní datum – vždy se dá přeci dohodnout!ZDE VYPLŇTE ŽÁDOST


FAQ – často kladené otázky k půjčkám:

Jak získat první půjčku zdarma?

Využijte slevový kód „faq“ nebo klikněte na tento odkaz k získání půjčky zdarma.

Kolik si mohu půjčit?

Maximální částka, kterou Vám můžeme půjčit je 20 000 Kč se splatností max. 28 dní.

Jaké podmínky musím splňovat pro získání půjčky?

  • být občanem ČR nebo mít v ČR povolení k trvalému pobytu
  • být svéprávný a starší 18 let
  • mít vlastní bankovní účet nebo prokázat dispoziční právo k bankovnímu účtu zletilé třetí osoby
  • mít pravidelný měsíčný příjem

Jak probíhá registrace a žádost o půjčku nového klienta?

1. vyplnit jednoduchý formulář
2. potvrdit přečtení a odsouhlasit Smlouvu o úvěru
3. během 15 minut Vás budeme informovat, zda jsme Váši půjčku schválili, případně zamítli

Jak se dozvím že, půjčka byla schválena?

Během několika minut Vám zašleme odpověď formou SMS zprávy na Vámi uvedené číslo mobilního telefonu o poskytnutí či neposkytnutí půjčky.

Tags: online,

Další podobné články

   Zpět

Nejnovější články

Archiv

Kategorie

Kolik si chcete půjčit?
1000 Kč
15000 Kč
Na jak dlouho?
7 dní
28 dní
Částka
-
Celkem
Poplatek:
2211 Kč -
Splatnost:
-
RPSN:
-
RÚS:
0%