Vše o financích a online půjčkách | SOScredit.cz
13.04.2021

I rychlá půjčka 5000Kč se může hodit

Je to ideální finanční injekce. Stačí na nákup rozbité elektroniky nebo cokoliv jiného, bez papírování!

Jednoduché parametry a jen opravdové minimum podmínek. Proč se zdržovat maličkostmi a řešit nepodstatné detaily? Půjčky mají usnadnit život a nesmíme kvůli nim ztrácet čas ve frontách v bankách. Dnes to naštěstí jde i jinak, nebankovní cesta je tak rychlá, až se vám možná trochu zatočí hlava, samozřejmě v tom pozitivním slova smyslu. Po schválení žádosti už stačí jen čtvrthodina, peníze už jsou na cestě, můžete je využít k jakémukoliv účelu.

Splátkový kalendář až na osmadvacet dnů

A jak dlouho je budete splácet? Lhůty si můžete zcela svobodně zvolit podle sebe, platí však, že lze vybírat ze čtyř různých variant, z nichž nejdelší trvá čtyři týdny. Když hledáte cestu, jak získat peníze, je jasné, že budete chtít najít tu vůbec nejkratší a tedy nejsnadnější. Rychlá půjčka 5000Kč je ale jistě právě tou, kterou byste měli zvažovat. Je totiž dostupná všem, kdo splní základní podmínky. Těch je jen několik a nejsou rozhodně nijak přísné. Co je tedy nutné beze zbytku dodržet, pokud chcete tento úvěr získat?

  • Bankovní účet v české bance. Podmínkou není, aby patřil jedině a pouze vám. Postačí, pokud k němu budete mít dispoziční právo – může jít například o účet vašeho životního partnera.
  • Bezdlužnost vůči poskytovateli. Samozřejmě, žádné nesplacené předchozí závazky! Pokud je máte, měli byste je doplatit a teprve poté žádat o další úvěr. Jinak nebude žádost přijata.
  • Potvrdit trvalý příjem. Stačí výpis z bankovního konta za poslední tři měsíční období, nic více! Pokud je žadatelem tzv. OSVČ, je ještě třeba, aby dodal kopii posledního daňového přiznání.

Parametry si můžete lehce přizpůsobit

Proč spěchat? Vyberte si podle svého gusta, máte dostatek času. Žádost je totiž možné vyplnit 24 hodin denně a 7 dní v týdnu, tedy jinak řečeno – naprosto kdykoliv! Pokud tedy potřebujete opravdu peníze ihned na účet, nemusíte čekat celé dny na potvrzení a případně i schválení žádosti, půjde spíše o proces, který je zcela instantní. Proč si také dělat vrásky? Rychlá půjčka 5000Kč je zajímavým řešením v době, kdy přijdou výdaje, s nimiž jste nepočítali nebo když zaměstnavatel oznámí, že výplata se z nějakého konkrétního důvodu posouvá o další týden.

Až třicet tisíc korun na cokoliv

Tisícovka nebo klidně až třicet tisíc korun, nejen z těchto dvou možností si můžete vybrat. Zvolte si sumu podle svých představ, přesně takovou, co vyřeší vaše nynější potíže. Stačí jen několik kliknutí a můžete mít vyřešen problém spojený s nějakým nenadálým výdajem. Bez otázek a vysvětlování, které vlastně ani nikomu nesedí! Proč vlastně dělat věci složitě, když je možné uskutečnit je i mnohem jednodušeji?


ZDE VYPLŇTE ŽÁDOST


FAQ – často kladené otázky k půjčkám:

Jak získat první půjčku zdarma?

Využijte slevový kód „faq“ nebo klikněte na tento odkaz k získání půjčky zdarma.

Kolik si mohu půjčit?

Maximální částka, kterou Vám můžeme půjčit je 30 000 Kč se splatností max. 28 dní.

Jaké podmínky musím splňovat pro získání půjčky?

  • být občanem ČR nebo mít v ČR povolení k trvalému pobytu
  • být svéprávný a starší 18 let
  • mít vlastní bankovní účet nebo prokázat dispoziční právo k bankovnímu účtu zletilé třetí osoby
  • mít pravidelný měsíčný příjem

Jak probíhá registrace a žádost o půjčku nového klienta?

1. vyplnit jednoduchý formulář
2. potvrdit přečtení a odsouhlasit Smlouvu o úvěru
3. během 15 minut Vás budeme informovat, zda jsme Váši půjčku schválili, případně zamítli

Jak se dozvím že, půjčka byla schválena?

Během několika minut Vám zašleme odpověď formou SMS zprávy na Vámi uvedené číslo mobilního telefonu o poskytnutí či neposkytnutí půjčky.

Tags: online pujcka,

Další podobné články

   Zpět

Nejnovější články

Archiv

Kategorie

Kolik si chcete půjčit?
1000 Kč
15000 Kč
Na jak dlouho?
7 dní
28 dní
Částka
-
Celkem
Poplatek:
2211 Kč -
Splatnost:
-
RPSN:
-
RÚS:
0%