Vše o financích a online půjčkách | SOScredit.cz
30.09.2019

Rychlá půjčka do 24 hodin na účtu

Složitá administrativa, čekání, platby předem – nic podobného dnes už není vůbec aktuální!

Banka řeší věci opravdu zdlouhavě, ale v nebankovním sektoru se dočkáte mnohem dříve! Tohle platí i ve světě menších půjček, které spolehlivě vyřeší výdaje do výplaty nebo například náhradu za právě porouchaný elektrospotřebič. Výhodou je nejen rychlost, ale také diskrétnost celého procesu. Je sice pravda, že manželka má vědět všechno, ale před sousedy, širším rodinným kruhem nebo známými z ulice se povede půjčka snadno utajit. U počítače strávíte jen několik málo minut a nemusíte ani nikam telefonovat…

Vyřízení jednoduše z domova, nemusíte nikam chodit

Osobní schůzka, kde doladíte detaily půjčky? Ne, nic takového – moderní doba přináší jiné možnosti, k jednání mezi čtyřma očima vůbec dojít nemusí. Ba naopak, vlastně by ani nemělo, protože vyplnění krátké žádosti a uvedení všech potřebných údajů, potvrzení o příjmu a sken průkazu totožnosti plně postačuje. Půjčka ihned má totiž styl, je připravena pomoci vždycky, když ji zrovna potřebujete. Bez ohledu na to, kolik je zrovna hodin nebo ve kterém z českých měst žijete. Jistě vás potěší také velmi krátká smlouva, rozhodně není třeba žádných složitých dokumentů, v zásadě půjde jen o několik vět. A skryté poplatky? Ty už vůbec nejsou ve hře, vždyť ten, kdo by je na dnešním trhu zkusil, riskuje velmi významnou ztrátu klientů.

Ručitele mít nemusíte, jde o menší částky

Administrativní proces bude hodně rychlý, reálné papírování je omezeno na minimum možného. Naplněna je litera zákona, žadatel je plně identifikován, nic víc už není nutné. Jakákoliv časová ztráta by přeci klienta netěšila a mohl by se příště obrátit někam jinam. Mimochodem, existuje také velmi zajímavá možnost malého úvěru – půjčka zdarma. Jaké jsou její konkrétní parametry?

  • Až osm tisíc korun. Úroková sazba je 0 % za předpokladu, že danou částku splatíte v termínu.
  • Bezúčelový charakter této půjčky je samozřejmostí. Nemusíte nic dokládat ani vysvětlovat.
  • Transparentní přístup. O všech číslech a náležitostech, které se k půjčce pojí, víte dopředu.

Nový klient je vřele vítán, tato nabídka je totiž určena právě pro něj! Bez front, omezení a zvědavých otázek, protože kontaktní formulář je sám o sobě velice krátký a zjišťuje jen to nejnutnější, co vyžadují platné zákony. Rychlé potvrzení žádosti, platba je možná ještě během dneška. A nač vlastně peníze použijete? To nikdo zjišťovat a ověřovat nebude, účtenky za nakoupené zboží nebo faktury za práci řemeslníka není třeba nějak složitě dokládat. Sečteno a podtrženo, půjčit si peníze nebankovní cestou je zcela bez nervů, vrásek a velkých omezení. Čas je drahý a bylo by přece zbytečné s ním nějak plýtvat, že? Dá se investovat i někam jinam než do nekonečných front…


ZDE VYPLŇTE ŽÁDOST 

FAQ – často kladené otázky k půjčkám:

Jak získat první půjčku zdarma?

Využijte slevový kód „faq“ nebo klikněte na tento odkaz k získání půjčky zdarma.
 

Kolik si mohu půjčit?

Maximální částka, kterou Vám můžeme půjčit je 30 000 Kč se splatností max. 35 dní.
 

Jaké podmínky musím splňovat pro získání půjčky?

  • být občanem ČR nebo mít v ČR povolení k trvalému pobytu
  • být svéprávný a starší 18 let
  • mít vlastní bankovní účet nebo prokázat dispoziční právo k bankovnímu účtu zletilé třetí osoby
  • mít pravidelný měsíčný příjem
     

Jak probíhá registrace a žádost o půjčku nového klienta?

1. vyplnit jednoduchý formulář
2. potvrdit přečtení a odsouhlasit Smlouvu o úvěru
3. během 15 minut Vás budeme informovat, zda jsme Váši půjčku schválili, případně zamítli
 

Jak se dozvím že, půjčka byla schválena?

Během několika minut Vám zašleme odpověď formou SMS zprávy na Vámi uvedené číslo mobilního telefonu o poskytnutí či neposkytnutí půjčky.

Další podobné články

   Zpět

Kolik si chcete půjčit?
1000 Kč
15000 Kč
Na jak dlouho?
7 dní
28 dní
Částka
-
Celkem
Poplatek:
2211 Kč -
Splatnost:
-
RPSN:
-
RÚS:
0%