Vše o financích a online půjčkách | SOScredit.cz
16.01.2019

Snadná půjčka bez velké administrativy

Nemusíte nikam spěchat a na nic čekat, nebankovní úvěr se totiž vyřídí ještě během dneška.

Snadná práce, u které se nezapotíte a nebudete na vážkách, jestli jednáte opravdu správně. Malé půjčky totiž nabídnou vyřízení, o jakém se vám opravdu nesnilo. Nemusíte stát frontu na kamenné pobočce, což je zvláště v podzimních a zimních měsících hodně nepříjemná záležitost. Vše jde totiž velmi snadno, obejdete se bez čekání, nervů a poplatků předem, které mohou naznačovat leccos, jen ne vzájemnou důvěru poskytovatele půjčky a klienta.


Jeden nebo dva týdny, ale klidně i měsíc

Jak dlouhá je lhůta splatnosti u nebankovní půjčky dneška? Je to vlastně spíš na vás, protože možností je samozřejmě hned několik. Mnoha lidem vyhovuje například půjčka na měsíc, patnáct tisíc korun obvykle pokryje základní výdaje i u větších domácností a nemusí se současně nikam spěchat. Vše se vyřídí v krátké chvilce, obvyklá doba vyřízení je totiž patnáct minut. Jistě, tak rychle se mohou objevit peníze na vašem bankovním kontě. A samozřejmostí je pak jejich použití naprosto na cokoliv, nemusíte vysvětlovat důvod půjčky, protože jde o bezúčelovou záležitost. Ostatně, nebylo by to už takzvaně přes čáru, kdyby se někdo na něco podobného vůbec někdy v budoucnu vyptával?


Snadná práce, stačí jen vyplnit kontaktní formulář

Pár minut vašeho času a transakce bude dokončena, u internetu vás nic jako několikahodinové čekání rozhodně nepotká. Žádná kamenná pobočka a žádné zvědavé pohledy. Často se přitom dívají i lidé, které byste raději na tomto místě vůbec nespatřili – rázem se rozšíří klepy o tom, že si půjčujete, dlužíte obrovskou sumu peněz a podobné věci. To si každý rád odpustí, ale není se čeho bát, internet je v podstatě anonymní! Zabezpečení ze strany poskytovatele nebankovních půjček je velmi pečlivé, takže není důvod k obavám nebo nervozitě. A jaké další jsou výhody mikroúvěru sjednaného přes internet?


Online svět šetří čas – a čas jsou přece peníze

Když se řekne klasická online půjčka, mnozí už jistě budou vědět z vlastní zkušenosti, o čem je přesně řeč. Rychlost vyřízení tu skutečně trhá rekordy a minimum informací o klientovi zaručí stoprocentní bezpečnost. Co vše o vás nebankovní poskytovatel půjček bude chtít vědět? A jaké dokumenty byste si měli připravit?

  • Jméno, příjmení a kontaktní adresa. Slouží vlastně k základní identifikaci. Vyžaduje se trvalé bydliště v ČR, takže půjčit si klidně mohou i cizinci, tedy nejen přímo občané českého státu.
  • Dva doklady totožnosti. Ty jsou nutné pro další ověření, že je žadatel skutečně tím, za koho se vydává. Tím už většina administrativy končí, je-li pečlivě vyplněn kontaktní formulář.
  • Potvrzení o trvalém příjmu. Aneb – pracujete, podnikáte nebo jste již na penzi? Pokud příjem nemáte, bohužel si nelze ze zákona vůbec půjčit. Lidem, co jsou zrovna v exekuci už vůbec ne.


ZDE VYPLŇTE ŽÁDOST

Další podobné články

   Zpět