Vše o financích a online půjčkách | SOScredit.cz
29.04.2018

Soutěžte s SOS Credit o digitální kameru nebo tablet.

Když si sjednáváte nebankovní půjčku, máte šanci také něco pěkného vyhrát. Tedy alespoň v první polovině května s půjčkou od SOS Credit. Kromě dalších zajímavých výhod, které zrovna tento úvěr nabízí, se chystá také soutěž o atraktivní ceny. Vlastně stačí jediné, sjednat si půjčku mezi prvním a desátým květnem a pak už jen čekat, jestli se náhodou usměje štěstí.


Vyhlášení výherců proběhne patnáctého května


Účast v soutěži je automatická, podmiňuje ji pouze sjednání půjčky u SOS Credit ve stanoveném období. Nezáleží na tom, jestli si půjčíte tisícovku nebo deset tisíc korun, každý soutěžící má totiž naprosto stejnou šanci na zajímavou věcnou cenu. Motivovat vás například může kvalitní digitální kamera značky GoPro, v nabídce cen je pak i chytrý mobilní telefon nebo třeba tablet. Zkrátka a dobře, užitečná elektronika určená pro každodenní využití. Výherci budou vybráni 15. května. A vězte, že šanci má opravdu kdokoliv!


Jaké jsou parametry této půjčky?

SOS Credit má pevně dané podmínky, online půjčka sjednaná právě zde nabízí stoprocentní diskrétnost, a to i díky možnosti dohodnout všechny potřebné náležitosti přes internet – a nikoliv osobně na pobočce. Jde o prověřenou společnost, na kterou je spoleh, s její pomocí můžete získat bleskovou finanční injekci ve výši až patnácti tisíc korun. A vůbec nezáleží, nač si chcete půjčit. Tato půjčka ihned je totiž bez otázek a zbytečných administrativních formalit, které každého doslova jen obtěžují.


Splatnost až čtyři týdny, bez zbytečných poplatků

Splátkový kalendář může trvat až osmadvacet kalendářních dnů, ale je tu samozřejmě možný i další odklad, což je ale samozřejmě za poplatek. Půjčka na cokoliv, tedy jinak řečeno – může se porouchat lednička nebo pračka, může přijít složenka na nedoplatky za elektřinu, prostě, stát se může naprosto cokoliv. A budete dobře připraveni!
ZDE VYPLŇTE ŽÁDOST

Další podobné články

   Zpět