Vše o financích a online půjčkách | SOScredit.cz
18.12.2017

Půjčit si před vánočními svátky je velmi snadné

Vánoce se kvapem blíží, a hlavně v početnějších rodinách nastává dilema, co vlastně koupit jako ideální dárek – dětem, partnerovi, ale i dalším příbuzným v rámci širšího rodinného kruhu. Naštěstí je k dispozici několik desítek nabídek a jejich dostupnost je doslova na maximu, stačí jen potvrdit stálý příjem a můžete si vybírat…


Na Vánoce se můžete dočkat i zajímavých akcí a půjčit si za výhodných podmínek


Vánoční půjčka je každoročně hodně žádaná, podle statistik si ji sjednává takřka desetina Čechů. Průměrně si půjčí i osm tisíc korun, většinou se však nestarají o podmínky půjčky, takže často ji přeplatí o poměrně vysokou částku. Krátkodobé úvěry samozřejmě mají spoustu výhod, musí se ale sjednávat obezřetně – protože dluhová past je tu vždy a čeká na ty, co si dávají nejmenší pozor.


První půjčka zdarma se může vyplatit, pokud jste si nikdy nepůjčili, nemusíte přemýšlet o úrocích


Každý z nás už jistě slyšel o možnosti první půjčky zdarma, jíž nabízí řada nebankovních subjektů. Díky ní budou odpuštěny úroky všem, kteří splatí pohledávku včas v určeném datu. Splatnost je obvykle třicet kalendářních dnů, půjčit si může zájemce od tisícikoruny výše (strop je nejčastěji osm až deset tisíc korun). V lednu bude výplata, z které půjčku hravě splatíte – pokud uvažujete takto, jistě není od věci o mikroúvěr opravdu požádat. Svátky jsou vlastně po celý rok za dveřmi, získat potřebnou hotovost na dárky včas je určitě vítané. V nebankovním sektoru si můžete být prakticky jistí, že peníze přistanou na vašem bankovním účtu ještě týž den, kdy proběhla žádost. A co více dodat? Snad jen to, že při výběru dárků je třeba šťastná ruka.


Svátky samozřejmě nejsou jen o penězích, když se ale na dárky nedostává, je půjčka namístě


Vánoční svátky jsou hlavně o klidu a pohodě, stejně jako o setkání celé rodiny. Dárky nejsou to hlavní, ale k atmosféře Vánoc určitě neodmyslitelně patří, ochudit bychom o ně neměli hlavně děti. Půjčku je ale možné splatit bez problémů až v dalším roce. Díky možnosti prodloužit splátkový kalendář za mírný poplatek je to ještě zajímavější, protože i kdyby se v lednu zdržel zaměstnavatel s výplatou, nehrozí žádné vážné problémy. K půjčce budete navíc potřebovat jen pár minut času a minimum dokladů.


Rychlé schválení, vše zcela bez poplatku za vyřízení, stačí jen doložit své aktuální příjmy


Nezáleží na tom, jestli činí vaše měsíční výplata u zaměstnavatele deset nebo devatenáct tisíc čistého, nebankovní půjčku dostanete tak jako tak. Důležité je jen to, abyste svůj příjem doložili a prokázali tím, že máte na splácení takového závazku dostatek prostředků. Vánoční půjčka se zcela obejde bez poplatků za sjednání nebo vedení úvěrového účtu. Zažádáte o ní vlastně jednoduše, stačí vyplnit krátký kontaktní formulář a polovina formalit je hotová. Uvést jméno, příjmení, číslo občanského průkazu, adresu trvalého bydliště a samozřejmě i bankovní účet, kam mají peníze po schválení půjčky přijít. Samozřejmě musí být veden na jméno žadatele, dispoziční právo k účtu nepostačuje, v takovém případě nebude půjčka bohužel vůbec vyplacena.

Bez poplatků předem a naprosto férově, nepotřebujete ani ručitele, můžete si půjčit tisícovku, ale klidně i deset tisíc – to je zcela ve vaší osobní kompetenci. Hlídejte si však, aby byl poskytovatel férový. Pokud najdete pečlivě propracovanou webovou prezentaci, nikdo po vás nechce vstupní poplatek předem a historie poskytovatele je poměrně dobře dohledatelná, existuje značná pravděpodobnost, že jste ve skutečně dobrých rukou.
ZDE VYPLŇTE ŽÁDOST

Další podobné články

   Zpět