Vše o financích a online půjčkách | SOScredit.cz
23.01.2019

Výhodná půjčka se schválením do patnácti minut

Malý úvěr nikdy neuškodí, zvláště pokud jste si jej předtím dobře promysleli a rozvážili.

Když potřebujete pomocnou ruku, není tak docela pravda, že ji najdete na konci svého ramene. Naopak, v ohledu financí přispěchá s nabídkou nebankovní společnost a je pravdou, že vše vyřídíte velmi rychle. Není potřeba složitá administrativa ani nic podobného. Neztratíte zbytečně čas, co by se dal věnovat jinam. Nebudete mít vrásky, jako z jednání na úřadech. Půjde to doslova jako po másle, takže žádný stres!


Bez osobního jednání to určitě půjde také

Nemuset na pobočku, ale vyřídit vše po internetu. Půjde to skutečně velmi snadno, zadáte pouze základní osobní údaje a vše bude brzy přichystáno. Sledujte SMS, sledujte příchozí zprávy o stavu vašeho konta. Do patnácti minut může být celá transakce hotová, takže si můžete udělat krátkou procházku k blízkému bankomatu, vybrat peníze, nakoupit v supermarketu nebo zaplatit, co je zrovna třeba. Půjčka do výplaty je totiž velmi rychlá a také bez otázek, což je důležité nejen pro ty, co opravdu spěchají, ale i takové lidi, co ctí nadevše své soukromí a nehodlají prozrazovat víc, než je ze zákona bezpodmínečně nutné. Tisícovka na týden, pět tisíc na tři týdny, prostě tak, jak zrovna potřebujete, domluva je totiž férová a věcná.


Jaké jsou další výhody takovéto půjčky?

Samozřejmě, bonusem tu určitě není jen rychlost, s jakou celou transakci sjednáte. Výhod je tu mnohem více, tak si o nich pojďme trochu blíže poreferovat. Možná budete jako nováčci ve světě s nebankovními půjčkami trochu překvapeni, kolik se toho vlastně nabízí. Žádné obsáhlé smlouvy rozhodně nečekejte!

  • Bezpečnost. Veškerá komunikace mezi poskytovatelem a vámi je pečlivě zašifrovaná.
  • Flexibilita. Můžete si sjednat půjčku na týden, ale klidně až na celých osmadvacet dnů.
  • Jednoduchost. Žádná hmotná zástava, ručitel, smlouva na deset stran nebo podobně.
  • Transparentní jednání. Co se domluvilo, to také platí, žádná jednostranná změna podmínek.

Když se k tomu všemu ještě připočtou zajímavé slevy pro stálé klienty a bohatý věrnostní program, jistě si není vůbec nač stěžovat – spíše naopak. Půjčka přes internet je navíc naprosto diskrétní, nemusí o ní vědět sousedi a když si dáte dob rý pozor na jazyk a mobilní telefon, tak snad ani manželka. Internet je totiž médium, které zrychluje život a ušetří spoustu času, nejinak tomu bude i v tomto případě. Nebudete platit žádné poplatky předem a podobná půjčka se obejde bez formalit, které jsou nutné v bankovním sektoru. Nemusíte mít osobní účet, nemusíte na sebe prozrazovat intimní detaily. Stačí jen informace nutné k identifikaci žadatele a víc už poskytovatele nezajímá!ZDE VYPLŇTE ŽÁDOST

Další podobné články

   Zpět