Vše o financích a online půjčkách | SOScredit.cz
28.11.2018

Bezúčelová půjčka opravdu na cokoliv

Že budete muset řešit, proč si vlastně půjčujete? Na dnešním trhu by to byla velká rarita!

Bez složitostí a nekonečného čekání, opakovaného předkládání občanského průkazu na kamenné pobočce nebo nepříjemného chování úředních osob. Dnešní půjčka se vyřeší úplně jinak, než tomu bylo třeba před dvaceti nebo třiceti lety. Žádný ručitel, nekonečné otázky na účel úvěru a samozřejmě i rychlost vyřízení – to vše jde ruku v ruce. Když je formalit co nejméně, klienti se pak rádi vrátí, to je pochopitelně jediný účel!


Proč někam zbytečně jezdit autem?

Když jde nějaká věc udělat jednoduše, není jistě důvod, abyste zvolili složitější, časově i finančně náročnější řešení. Proč si vše neusnadnit, muset všude dojet autem a jednat osobně? V době, kdy máme k dispozici internet, jdou některé věci vyřešit podstatně snáze. Není důvod se rozčilovat nebo ztrácet drahocenné minuty, spěchat cestou z práce, abyste stihli otevírací hodiny na pobočce poskytovatele půjček. Zapomněli jste důležitý dokument? Pak musíte bohužel přijít zítra, litujeme! Ale v online světě tohle vážně neplatí! Půjčka přes internet je úplně o něčem jiném. Vyniká totiž…

  • Diskrétností. Nikdo třetí se nedozví, že si půjčujete. Už vůbec ne zvědavci z vaší ulice.
  • Férovostí. Když se nějaké podmínky jednou dohodnou, není přeci důvod je dodatečně měnit.
  • Rychlostí. Čekat budete jen pár minut, pak se dozvíte, zda byla půjčka opravdu schválena.

Jistě, tohle vše můžete čekat jako základ. Samozřejmostí je i fakt, že nepotřebujete nikomu dokládat účel půjčky. Jde přeci jen o pár tisíc (maximální objem peněz, které si můžete půjčit, činí 15 tisíc korun). Jde to bez složitostí a zbytečných oklik, nechcete přeci strávit někde čekáním celé odpoledne, zvláště pokud po tom čekání přichází i docela nepříjemný výslech za přepážkou. Půjčka bez ručitele se totiž vyřídí mimořádně rychle, nepřijdete o nervy a také nebudete platit zbytečné bankovní poplatky, což je skvělé, že?


Vyberte si libovolnou částku, až 15 tisíc

Když se řekne půjčka nebankovního charakteru, možností máte opravdu dost. Zvolit si můžete sumu podle svého gusta, jediné mantinely jsou tisícikoruna a patnáct tisíc korun. Tři tisíce na složenku, tisíc korun na zálohovou složenku za elektřinu, pět tisíc za lyžařský kurz dětí. Možností je hodně, řešení je vždy jediné. Proč si vlastně půjčovat u přátel, kteří nejsou vždy k zastižení a už vůbec nebývají ochotní o něčem podobném jednat? Často je nemusíte zastihnout večer v nejlepší náladě a nebudou mít radost z toho, že po nich chcete třeba dva tisíce. Posléze budete mít i nálepku dlužníka, protože si dost možná nenechají věc pro sebe – zvláště, pokud se o pár dnů zpozdíte se splátkou.
ZDE VYPLŇTE ŽÁDOST

 

FAQ – často kladené otázky k půjčkám:

Jak získat první půjčku zdarma?

Využijte slevový kód „faq“ nebo klikněte na tento odkaz k získání půjčky zdarma.
 

Kolik si mohu půjčit?

Maximální částka, kterou Vám můžeme půjčit je 30 000 Kč se splatností max. 35 dní.
 

Jaké podmínky musím splňovat pro získání půjčky?

  • být občanem ČR nebo mít v ČR povolení k trvalému pobytu
  • být svéprávný a starší 18 let
  • mít vlastní bankovní účet nebo prokázat dispoziční právo k bankovnímu účtu zletilé třetí osoby
  • mít pravidelný měsíčný příjem
     

Jak probíhá registrace a žádost o půjčku nového klienta?

1. vyplnit jednoduchý formulář
2. potvrdit přečtení a odsouhlasit Smlouvu o úvěru
3. během 15 minut Vás budeme informovat, zda jsme Váši půjčku schválili, případně zamítli
 

Jak se dozvím že, půjčka byla schválena?

Během několika minut Vám zašleme odpověď formou SMS zprávy na Vámi uvedené číslo mobilního telefonu o poskytnutí či neposkytnutí půjčky.

Další podobné články

   Zpět

Kolik si chcete půjčit?
1000 Kč
15000 Kč
Na jak dlouho?
7 dní
28 dní
Částka
-
Celkem
Poplatek:
2211 Kč -
Splatnost:
-
RPSN:
-
RÚS:
0%