Vše o financích a online půjčkách | SOScredit.cz
24.04.2019

Co všechno se uvádí v žádosti o půjčku?

Vyřízení jednoduše přes internet, krátký kontaktní formulář nevyžaduje příliš mnoho osobních dat.

Blesková odpověď na vyplněný kontaktní formulář je samozřejmostí. Ale v čem vlastně takový dotazník spočívá? Co je do něj potřeba zanést? Nemusíte se samozřejmě bát ničeho dopředu, protože celá akce potrvá maximálně pár minut. S vašimi osobními daty rovněž nebude nakládáno takovým způsobem, aby se k nim nedopatřením dostala nějaká třetí strana. Naopak, budou velmi bezpečně šifrována, včetně rodných čísel a čísel bankovních účtů.


Jediná obrazovka, jen základní kontaktní údaje

Dnešní nebankovní půjčka se vyřizuje doslova během několika okamžiků. Uvedete jméno, příjmení, adresu trvalého bydliště a prokážete se dokladem totožnosti – respektive jeho ofocenou kopií. Tou dokážete, že žádost je opravdu autentická. Zapotřebí ale bude ještě uvést číslo bankovního konta a počkat na ověřovací platbu. Jde o tři velmi jednoduché body. Jméno, příjmení a rodné číslo a také dva důležité kontaktní údaje, bez kterých se žádost v žádném případě neobejde – tedy email a číslo mobilního telefonu. Půjčit si mohou jak občané ČR, tak i osoby s trvalým pobytem, jinými slovy tedy cizinci, kteří v České republice dlouhodobě pracují. Smlouva je krátká a výstižná, není se proto proč obávat složitých právních kliček. Vše totiž půjde velmi hladce. Co dalšího bude nutné?

  • Doklad o trvalém příjmu. OSVČ pošlou daňové přiznání, zaměstnanci výpis z konta za poslední čtvrtletí. Penzisté pak důchodovou výměru. Je třeba dokázat, že máte na splátku!
  • Krátké čekání. Ale opravdu jen krátké, všechny náležitosti se prověří během pár minut a nejpozději do čtvrthodinky budete mít na účtu vyžádané peníze, až do výše patnácti tisíc.
  • Internetové připojení. To je dnes samozřejmostí, snad i v menších obcích má každý byt nebo dům možnost dostat se k internetu. Půjčka online se pak stane za pár okamžiků realitou…

Je to skutečně jednoduché, nemusíte na nic dlouho čekat, nemusíte nikam chodit osobně. Žádost o půjčku je velmi krátká a nezabere víc času, než potřebujete na vypití šálku kávy – samozřejmě bez ranního spěchu, teď je řeč o odpolední kávě, kterou si můžete vychutnat. Peníze pak přijdou na účet neprodleně poté, co bude ověřen a kdy dojde ke schválení celé žádosti. Ať už vyplníte krátký formulář večer, ráno nebo ve sváteční poledne, vždy se dočkáte velmi rychlé odpovědi.


Půjčit si můžete naprosto na cokoliv…

A jestli musíte do žádosti uvádět důvod půjčky? Ale kdeže, to je dávno překonaná záležitost. Naopak, bezúčelový úvěr je hitem moderní doby – pokud nejde o hypotéku nebo půjčku v řádu statisíců, není přeci důvod vysvětlovat, k jakému účelu zrovna teď potřebujete peníze. Určitě jste si vše dobře rozmysleli a šlo by jen o zbytečné administrativní zdržení!ZDE VYPLŇTE ŽÁDOST

Další podobné články

   Zpět