Vše o financích a online půjčkách | SOScredit.cz
15.03.2023

Peníze rychle na účet.

Potřebujete okamžitou finanční injekci? Nebankovní sféra vám už brzy pomůže najít vhodné řešení.

Nečekané výdaje ani neklepou a vejdou do bytu. Jak se s nimi vyrovnat a jakým způsobem na ně co nejlépe odpovědět? Nebankovní půjčka má jen krátký formulář, který bude vyplněný během několika málo minut. Stačí si promyslet konkrétní částku a lhůtu splatnosti, doložit příjem a v neposlední řadě ještě ověřit totožnost, nic více zde není nutné. Je to velmi jednoduchý postup, jenž je vhodný pro široké spektrum zájemců. Půjčit si mohou nejen OSVČ, ale i zaměstnanci nebo senioři. U nich se jako trvalý příjem započítává penze.

Neúčelová půjčka je pro všechny

Krátká smlouva a podmínky, které znáte předem do nejmenšího detailu. A také široký výběr, pokud jde o konkrétní částku. Nebankovní poskytovatel spotřebitelského úvěru je připraven na rychlou reakci na žádost zájemců, peníze tedy mohou být odeslány ještě dnes. Velkou výhodou je, že žadatel nemusí nic zdůvodňovat, otázku na účel využití totiž jednoduše vůbec nedostane! Finanční částka tedy může být určena na nákup do výplaty, náhradu za elektrospotřebič v kuchyni, ale i k řadě dalších jiných účelů. Dá se říci, že se fantazii meze nekladou. Je však třeba si důkladně promyslet všechna čísla, protože každý úvěr je nutné jednoho dne splatit. A jistě, přesně podle toho musí každý zájemce k bankovní i nebankovní sféře přistupovat. A jaká částka je připravena? Jak si lze nastavit splátky?

  • 1 000 Kč je minimální částka, o níž lze žádat. Určena přitom může být naprosto na cokoliv.
  • 30 000 Kč je maximem. A k čemu slouží tyto peníze? To je vždycky jen v režii klienta.
  • Jeden, dva, tři, ale i čtyři týdny. Tak dlouhý může být kalendář splátek, k dispozici je až 28 dní.

Minimální administrativa znamená výhodu

Kdo má rád papírování navíc? Samozřejmě, nikdo takový se nenajde. Peníze rychle na účet se proto spojují jen s krátkou smlouvou, která je naprosto jednoznačná. Online dohoda je věcná a rychlá, nemusíte trávit čas složitou administrativou. Bezúčelový úvěr je připraven sloužit v mnoha různých situacích, poradí si s každou výzvou. Nepotřebujete ani ručitele, ve hře nebudou ani žádné skryté poplatky. Stačí si jen dobře promyslet, jak vysokou částku na nečekané výdaje potřebujete. To je alfa a omega všeho, co se na finančním trhu bude dít.

Půjčujte si vždy jen s rozvahou

Peníze rychle na účet vypadají velmi zajímavě. Je však jasné, že odpovědnost je vždy na klientovi a každý úvěr se musí jednou doplatit, záleží jen na splátkovém kalendáři. Všechno si proto promyslete už delší dobu dopředu, pokud jde o finance, není opatrnosti nikdy dost. Půjčka se může stát dobrým partnerem pro nečekané výdaje, ale také je namístě, abyste zvážili všechna pro a proti.

ZDE VYPLŇTE ŽÁDOST


FAQ – často kladené otázky k půjčkám:

Jak získat první půjčku zdarma?

Využijte slevový kód „faq“ nebo klikněte na tento odkaz k získání půjčky zdarma.

Kolik si mohu půjčit?

Maximální částka, kterou Vám můžeme půjčit je 30 000 Kč se splatností max. 28 dní.

Jaké podmínky musím splňovat pro získání půjčky?

  • být občanem ČR nebo mít v ČR povolení k trvalému pobytu
  • být svéprávný a starší 18 let
  • mít vlastní bankovní účet nebo prokázat dispoziční právo k bankovnímu účtu zletilé třetí osoby
  • mít pravidelný měsíčný příjem

Další podobné články

   Zpět

Kolik si chcete půjčit?
1000 Kč
15000 Kč
Na jak dlouho?
7 dní
28 dní
Částka
-
Celkem
Poplatek:
2211 Kč -
Splatnost:
-
RPSN:
-
RÚS:
0%