Vše o financích a online půjčkách | SOScredit.cz
13.03.2019

Potřebuji půjčit peníze. Co teď?

Rychlý a malý úvěr, to je to, oč zde nyní kráčí! Peněz se dočkáte už do patnácti minut, tak neváhejte!

Nemusíte nikam spěchat, není třeba stihnout otevírací dobu kamenné pobočky. V době, která přeje online řešením v každé situaci – od seznamování s potenciálním životním partnerem až po nákup nového oblečení – je tu totiž nebankovní půjčka. Díky ní získáte rychlou finanční injekci, se kterou můžete zaplatit složenky nebo nutnou opravdu auta. Jednoduše cokoliv, co je zrovna nutné a bezodkladné, peníze navíc budou na účtu už do patnácti minut, vsadíte se?


Klidně už můžete vyrazit na procházku k bankomatu

Pokud máte nejbližší bankomat jen pár stovek metrů, udělejte si malou vycházku a dost možná přijde potvrzovací SMS o odeslání platby ještě před tím, než dojdete na místo určení. Výhodná půjčka na sebe zkrátka nenechá dlouho čekat, během pouhé čtvrthodiny se všechno vyřídí a zpracuje, takže odeslání peněz nebude nic bránit. Bez úředního jednání se určitě s radostí obejdete, není ani třeba zvedat telefon a absolvovat pohovor, jako když si hledáte třeba nové zaměstnání nebo mluvíte s poněkud nerudným šéfem. Promyslete si, jak vysokou částku potřebujete, maximum je patnáct tisícovek – a poté o ni prostě požádejte, stačí pár kliknutí, potvrzení o příjmu, pár informací ohledně identity žadatele a vše je hotovo. Příště, když přijde malá rodinná finanční krize, víte, co dělat!


Bez front, razítek a dalších podobných potvrzení

Spěcháte? Tak se zbytečně nenervujte, protože vyřízení nic nebrání a vyplnění krátké žádosti vám nezabere příliš mnoho času. Některé náležitosti, jako třeba potvrzení o trvalém příjmu, jsou sice nutné ze zákona, ale to neznamená, že budete čekat do doby, než zase na jaře vyroste tráva a všechno rozkvete. Právě naopak, bude to skutečně jen chvilička – internet zkracuje čekání do takové míry, o jaké se dřívějším generacím, zvyklým na fronty u přepážek, určitě ani nesnilo! Peníze dostanete ještě dnes, bez omezení a nějakých všetečných otázek. Co bude nutné doložit?

  • Osobní doklady. Občanský průkaz, popřípadě také doložení trvalého pobytu u cizinců.
  • Věk. Mladším osmnácti let zkrátka a dobře půjčit nejde, to je jasně uvedeno v zákonech.
  • Trvalý příjem. Stačí tedy výpis z účtu nebo, pokud jste OSVČ, poslední daňové přiznání.

Samozřejmostí jsou pak také kontaktní údaje, alespoň ty základní – bez mobilu, emailu nebo čísla bankovního konta se zde zkrátka neobejdeme. Půjčka ještě dnes je tu pro všechny, kteří si požádají. Minimum podmínek a velmi vysoké procento schválených žádostí. Dalo by se tak trochu říci, že je to spíš formalita, že? Pokud máte drobný finanční problém, nebojte se ho hned uhasit s půjčkou, co je férová a rychlá!ZDE VYPLŇTE ŽÁDOST

Další podobné články

   Zpět