Vše o financích a online půjčkách | SOScredit.cz
22.01.2018

Půjčte si pět tisícovek, v bance je totiž budete mít během krátké chvilky

Mikroúvěr není nic složitého, spíše naopak. Zadáte několik osobních dat do příslušných kolonek a polovina celé akce je za vámi. Pak už stačí jen počkat na vyjádření poskytovatele půjčky. Čekání ale nebude trvat dlouhé hodiny, protože v době, kdy je každému dostupné připojení k internetu, půjde spíše řádově o minuty.


Jednoduše a zcela bez rizika, malý úvěr do výplaty nebo na novou lednici


Nesejde na tom, z jakého důvodu si chcete půjčit peníze. Může jich být klidně i několik, zpovídat vás z nich rozhodně nikdo nebude. Stejně tak není podstatné, jaké máte domácí zvíře nebo automobil, jímž jezdíte každý den do práce nebo na nákupy. Informací bude zapotřebí skutečně minimum, k dobru totiž dáte jen…

  • Jméno. Bez něj to nepůjde. Současně je také nutné dát k dobru adresu trvalého bydliště.
  • Číslo občanského průkazu. Díky němu se totiž definitivně potvrdí totožnost žadatele.
  • Potvrzení o trvalém příjmu. Aneb nezaměstnaným se podle současné legislativy půjčit nedá.

Samozřejmě musí být ještě přiloženo i číslo bankovního účtu, na nějž chcete peníze zaslat. U něj je nutné dodržet dva předpoklady. Mělo by jít o českou banku a samotný žadatel musí být uveden jako držitel účtu. V opačném případě (např. životní partner, který má dispoziční právo k účtu) nebude žádosti o úvěr vyhověno, české zákony jsou totiž neúprosné.


Diskrétnost je pro nás na prvním místě, nehodláme ze svých standardů slevit


My v SOS Credit máme jasno, vaše soukromí je pro nás přímo posvátné! Proto neposkytneme osobní údaje klientů žádné třetí straně, právě naopak – veškerá data jsou pečlivě šifrována na našich serverech, čímž je chráníme i před případným útokem ze strany hackerů. Půjčka 5000 ihned na účet je proto k dispozici všem, kteří chtějí zachovat potřebné soukromí a vyřešit osobní problém s financemi. Kromě absolutní mlčenlivosti nabízíme ale ještě více, například možnost odkladu splátek, pokud zrovna vaše ekonomická situace nedovoluje splatit veškerý dluh včas v původním termínu.


Bez nekonečných smluv, jejichž celkové vyznění je vlastně dosti nejasné


Podepisovat smlouvu na osm stránek, kde je spoustu různých náležitostí a musíte vyplňovat řadu kolonek s opravdu osobními daty? Nic takového, čekat na vás bude poněkud jiné řešení, chtělo by se říci, že prakticky do puntíku opačné. Půjčka je v zásadě dostupná všem starším osmnácti let, kteří mají trvalý pobyt hlášený v rámci České republiky a disponují pravidelným příjmem. Bez ohledu na to, jestli jsou podnikateli nebo zaměstnanci, penzisty nebo lidmi v produktivním věku. Například z tohoto hlediska je jednoznačným omezením pouze plnoletost. Ze zákona totiž nelze půjčit touto cestou peníze například šestnáctiletým – a přiznejme si – není to ani příliš doporučeníhodné.


Mobilní telefon a internet, to je nejnutnější základ postačující ke sjednání mikroúvěru


Nemusíte podstupovat cestu na kamennou pobočku a už vůbec vytáčet nějakou horkou linku, dnes už celá záležitost s mikroúvěrem funguje naprosto jinak. Půjčka 5000 ihned na účet je k dispozici všem, kteří mají v ruce mobilní telefon s připojením k internetu (bez ohledu na to, jestli je to Wi-Fi nebo „jen“ data). Jednoduché vyplnění několika kolonek, které jsou pro přiklepnutí půjčky nutností a všechna administrativa je vlastně dokončena. Minimum náležitostí, jež vyžaduje půjčka právě u nás, je důkazem férovosti, vlastnosti pro nás důležitou a zásadní. Klienty není radno odradit, raději jim dát najevo, že vyřízení půjčky je někdy otázkou pár minut, takže není třeba strachovat se nad prosezeným odpoledne u počítače nebo mobilu.
ZDE VYPLŇTE ŽÁDOSTDalší podobné články

   Zpět