Vše o financích a online půjčkách | SOScredit.cz
13.04.2018

Půjčka pro cizince

Nebankovní cestou si dnes mohou často půjčit i cizinci, stačí totiž povolení k trvalému pobytu.

Půjčit si peníze nebankovně je rozhodně snadnější než kdy dříve. Dnes k tomu už tolik není u mnoha nebankovních institucí zapotřebí ani české státní občanství, nové možnosti se pak otevírají zejména pro cizince. Ti často o občanství sice usilují, zatím ale mají pouze povolení k trvalému pobytu a celý administrativní proces není snadný. Peníze navíc občas potřebuje každá domácnost, naštěstí se nabízí vhodné řešení.


Nezáleží na tom, odkud vlastně jste


Nebankovní půjčka je tu pro všechny, kteří splní pár základních kritérií. Například u nás potřebujete vlastně jen málo, samozřejmostí by měl být například vlastní účet v některé z českých bank, jinak se transakce nemůže provést. Možností je nejen takzvaná půjčka na ruku, ale také bezhotovostní transakce, záleží, co dotyčný žadatel vlastně preferuje. A co je ještě zapotřebí splnit, abyste si mohli požádat o nebankovní úvěr právě u nás?


  • Věk nad 18 let. Nebankovní společnost má plné právo si tuto věkovou hranici určit podle sebe, zákon upravuje jen spodní hranici – což je plnoletost, tedy osmnáct let věku.
  • České státní občanství nebo povolení k trvalému pobytu v ČR. Nezáleží tedy, zda jste rodilý Čech nebo pocházíte odkudkoliv z ciziny. Žádost bude vždy posouzena zcela individuálně.
  • Trvalý příjem, který je možné doložit. Jako cizinci si samozřejmě můžete půjčit u nás až celých patnáct tisíc korun, je ale nutné, abyste dali najevo, z čeho je chcete posléze splácet.


Další podmínkou je pak bezdlužnost vůči společnosti, kde si chcete půjčovat, ale také emailová adresa a mobilní telefon, které jsou nutné ke komunikaci s nebankovním poskytovatelem. Nakonec, kdo by je neměl, že? Pokud toto vše splňujete, je úplně jedno, kde jste se narodili nebo prožili většinu života. Kalkulačka půjčky online vám pak okamžitě ukáže, jak by celá půjčka vypadala – všechna čísla pěkně přehledně, na jediné obrazovce. I to je důležité, protože každý snad přeci chce vědět podrobnosti, bez nich se nedá posoudit, jestli je půjčka výhodná nebo bude lepší se porozhlédnout raději ještě někde jinde…


Jednoduchá administrativa tu hraje prim

Nikdo nebude zjišťovat, jestli žijete v pronájmu v malé garsoniéře nebo vlastníte rozlehlý rodinný domek. Stejně tak poskytovatele nebankovních půjček vůbec nezajímá fakt, jestli máte doma kočku, psa nebo třeba fretku a želvu. Jsou zkrátka věci podstatné a věci spíše podružné, když si berete malou půjčku, je nutné, abyste doložili, z čeho ji budete splácet. A pak poskytovatel sám posoudí, jestli by to pro vás byl problém nebo je vše v pořádku a doložení trvalého příjmu byla spíše taková malá formalita. Čas je drahý, což víme všichni – zde ale rozhodně nijak dlouho čekat nebudete!


Schválení půjčky je otázka pouhé čtvrthodinky

Na nic také nebudete čekat, ať už jste novým klientem a týká se vás proto první půjčka zdarma, nebo se naopak vracíte po pár týdnech s další žádostí. V každém případě máte dveře otevřené, stačí jen splnit základní náležitosti, které jsou na každého žadatele bez výjimky kladeny. Půjčka bude schválena online, není třeba, abyste se uvolňovali z práce a šli dopoledne někam osobně jednat. Vše se dozvíte skrze emailovou zprávu nebo SMS, řešení krátkodobé finanční krize je tedy doslova na dosah ruky. Stačí nastínit svou představu a nebankovní poskytovatel se bude vším neprodleně zabývat. Žádné několikadenní čekání jako v bance tu rozhodně nehrozí, nebudete muset poskytovat ani řadu osobních informací, o kterých se zdráháte říci i svým důvěrnějším blízkým a známým.
ZDE VYPLŇTE ŽÁDOST

 

FAQ – často kladené otázky k půjčkám:

Jak získat první půjčku zdarma?

Využijte slevový kód „faq“ nebo klikněte na tento odkaz k získání půjčky zdarma.
 

Kolik si mohu půjčit?

Maximální částka, kterou Vám můžeme půjčit je 30 000 Kč se splatností max. 35 dní.
 

Jaké podmínky musím splňovat pro získání půjčky?

  • být občanem ČR nebo mít v ČR povolení k trvalému pobytu
  • být svéprávný a starší 18 let
  • mít vlastní bankovní účet nebo prokázat dispoziční právo k bankovnímu účtu zletilé třetí osoby
  • mít pravidelný měsíčný příjem
     

Jak probíhá registrace a žádost o půjčku nového klienta?

1. vyplnit jednoduchý formulář
2. potvrdit přečtení a odsouhlasit Smlouvu o úvěru
3. během 15 minut Vás budeme informovat, zda jsme Váši půjčku schválili, případně zamítli
 

Jak se dozvím že, půjčka byla schválena?

Během několika minut Vám zašleme odpověď formou SMS zprávy na Vámi uvedené číslo mobilního telefonu o poskytnutí či neposkytnutí půjčky.

Další podobné články

   Zpět

Nejnovější články

Archiv

Kategorie

Kolik si chcete půjčit?
1000 Kč
15000 Kč
Na jak dlouho?
7 dní
28 dní
Částka
-
Celkem
Poplatek:
2211 Kč -
Splatnost:
-
RPSN:
-
RÚS:
0%