Vše o financích a online půjčkách | SOScredit.cz
08.06.2023

Půjčka rychle a snadno: Finanční řešení na dosah ruky.

Potřebujete si sjednat krátkodobý úvěr? Můžete tak učinit ještě dnes, bude to naprosto jednoduché!

Nebankovní úvěry jsou velmi populární. A důvodů, proč tomu tak je, bychom našli opravdu velké množství. Vysoké procento schválených žádostí je jedním z těch hlavních, protože kdo byl odmítnut v bance, nemusí ještě hledat jiné řešení, než je právě půjčka. Je to velmi snadné, stačí, když se obrátí na nebankovního poskytovatele a zjistí, jaké jsou jeho možnosti. Jak si ověřit, jestli dostanete úvěr? Jednoduše, vyplníte krátký formulář a budete čekat na odpověď. Přijde opravdu brzy, v tomto segmentu finančního trhu jde všechno velmi plynule!

Vyberte si částku podle svého uvážení

Nepotřebujete ručitele, nemusíte posílat žádnou platbu dopředu. A sdílíte jen naprosté minimum osobních údajů. Půjčka rychle a snadno se neptá, na co ji potřebujete. To by bylo proti společenským pravidlům! Jak zjistit, jestli dostanu půjčku? Stačí vyplnit krátký formulář, v němž se představíte a předložíte trvalý příjem. O nic jiného opravdu nejde, takže reakce tu bude ještě dnes. Pokud splníte základní parametry, které jsou kladeny na žadatele, je nad slunce jasné, že úvěr opravdu získáte. Kolik si tedy můžete půjčit? A na jak dlouhou dobu to může být? Především je nutné dodat, že nemusíte nikam spěchat. Vyplnit formulář lze 24/7, bez ohledu na to, jaké je datum v kalendáři nebo kolik ukazuje časomíra.

 • 1 tisíc korun je minimální částka pro úvěr. Zaplatit s ní můžete cokoliv, co uznáte za vhodné.

 • 30 tisíc korun je naopak nejvyšší možná suma. A pravidla jsou jasná, účel půjčky je na vás!

 • Jeden, dva, tři, ale také čtyři týdny. Výběr splátkového kalendáře je vždycky na klientovi.

Jak doložit svou úvěruschopnost?

Zaujala vás půjčka rychle a snadno? Je s ní spojena jen minimální porce administrativy, nikdo tedy nebude dlouho čekat na odpověď. Vyberte si částku, lhůtu splatnosti, vyplňte veškeré údaje, které požaduje nynější legislativa a vše může být na dobré cestě. Bude ještě nutné, abyste prokázali trvalý příjem, tedy jinak řečeno, svou bonitu. Půjčka na 3 výplatní pásky si vyžádá kromě ověření totožnosti ještě doklad o příjmu v podobě čtvrtletního výpisu z bankovního účtu. Tím se prokáže jediné, splátky neznamenají potíže, máte z čeho je hradit a nedostanete se kvůli nim do zbytečných problémů.

Úvěr si sjednejte s rozvahou

A závěrem dovolte malou radu. Úvěr je vždy závazkem, něčím, co budete muset dodržet a k čemu se zavazujete. Jinak řečeno, vždy ho budete muset nakonec doplatit, jiná cesta neexistuje. Je to proto velká zodpovědnost, před kterou nesmíte uhnout. Vždy si dobře rozmyslete, jestli je úvěr vhodným řešením situace. Půjčka jako taková by měla být hlavně dobrým partnerem do finanční nepohody.

ZDE VYPLŇTE ŽÁDOST


FAQ – často kladené otázky k půjčkám:

Jak získat první půjčku zdarma?

Využijte slevový kód „faq“ nebo klikněte na tento odkaz k získání půjčky zdarma.

Kolik si mohu půjčit?

Maximální částka, kterou Vám můžeme půjčit je 30 000 Kč se splatností max. 28 dní.

Jaké podmínky musím splňovat pro získání půjčky?

 •     
 • být občanem ČR nebo mít v ČR povolení k trvalému pobytu
 •     
 • být svéprávný a starší 18 let
 •     
 • mít vlastní bankovní účet nebo prokázat dispoziční právo k bankovnímu účtu zletilé třetí osoby
 •     
 • mít pravidelný měsíčný příjem

Další podobné články

   Zpět

Kolik si chcete půjčit?
1000 Kč
15000 Kč
Na jak dlouho?
7 dní
28 dní
Částka
-
Celkem
Poplatek:
2211 Kč -
Splatnost:
-
RPSN:
-
RÚS:
0%