Vše o financích a online půjčkách | SOScredit.cz
12.12.2018

Půjčka na tu nejbáječnější dovolenou v zimě i v létě

Dovolená, kdykoliv si jen vzpomenete. A to bez kompromisů, půjčili jste si jednoduše na nízký úrok.

V dnešní době se ne vždycky podaří našetřit na zimní dovolenou nebo alespoň krátkou letní rekreaci. A bohužel, pokud jste nikde už pár let nebyli, začne vám cizina trochu chybět. Můžete přitom vyjet na eurovíkend nebo kamkoliv jinam, protože s půjčkou až do výše patnácti tisíc se už dá leccos zorganizovat. Pár dní v Krkonoších, Alpské svahy nebo dovolená v Itálii, to už necháme na vaší rodinné dohodě a samozřejmě i fantazii, ta je při rozmýšlení kam vyrazit také potřebná!


Bezpečně, diskrétně, žádné zbytečné otázky

Na celé věci není složité nebo těžké vůbec nic. Není to zkrátka jako jednání v bance, kde se vás zeptají na hodně otázek, včetně těch, které nemusí mít zásadní smysl pro rozhodování o udělení nebo neudělení půjčky. Nebankovní svět však pochopitelně uvažuje zcela jinak, už jen proto, že v tom tkví zásadní konkurenční výhoda. Bezpečná půjčka totiž není nějaké klišé, znamená to i skutečnost, že v oběhu bude jen minimum osobních dat. Soukromí klientů je klíčové, chráníme je každou hodinu a každý den. Nikdo by neměl vědět víc, než skutečně musí – a to je i zásada nebankovního sektoru. Takže, co na sebe bude potřeba prozradit, ještě, než bude smlouva definitivně uzavřená?

  • Doklad o příjmech. Tedy jinak řešeno, tři poslední měsíční výpisy z konta (tj. jen černá čísla).
  • Jméno a příjmení. Samozřejmě i adresu trvalého bydliště. Musí být umístěno někde v ČR.
  • Potvrzení čísla bankovního konta. Všechny výplaty peněz u nás probíhají bezhotovostně.

Samozřejmě, pak je tu ještě požadavek na dva doklady totožnosti, respektive jejich oboustranné kopie. Díky nim dojde ke kompletní identifikaci žadatele, nezáleží na tom, jestli jste OSVČ, penzista nebo klasický zaměstnanec. Pokud máte trvalý příjem, bankovní konto a jste plnoletí, nic už by schválení celé žádosti ani nemělo bránit!


Až patnáct tisíc během krátké chvilky

Když se řekne půjčka na cokoliv, vybaví se nám v první řadě naprostá svoboda v rozhodování, které se k podobné nabídce váže. Můžete ji totiž využít na nákup potravin, zařízení bytu, složenky nebo lyžařský kurz dětí. Prostě cokoliv, co je aktuálně zapotřebí zaplatit a v rodinném rozpočtu se zrovna nedostává prostředků, případně nemáte dokonce vůbec žádné rezervy. S pomocnou rukou v podobě půjčky od SOS Credit ale budete mít vždy plnou kapsu na to, co zrovna potřebujete. Až patnáct tisíc korun na čtyři týdny, to už je zajímavá suma, s níž se dá vyřešit celá řada menších i větších problémů. Tudíž, když přijde určitá finanční tíseň, jistě není proč váhat…
ZDE VYPLŇTE ŽÁDOST

Další podobné články

   Zpět