Vše o financích a online půjčkách | SOScredit.cz
03.07.2019

Z prověřené nebankovní půjčky nemusíte mít obavy

Když dáte svou důvěru těm, kteří už jsou na trhu dlouho a mají dobré reference, neděláte chybu!

Rychlá akce, při které si přijdete až na patnáct tisíc korun. Jen několik kliknutí, skenování dokladů, potvrzení totožnosti a celá věc je vyřízená – diskrétně, z pohodlí domova, online a bez dalších velkých formalit.  Velmi krátká smlouva, žádný ručitel nebo platby dopředu, odklad termínu splatnosti za poplatek až o další čtyři týdny, pokud nemáte zatím stále ještě dost peněz na splátku. A to není vše, protože požádat o podobnou půjčku můžete kdykoliv – čtyřiadvacet hodin denně, sedm dnů v týdnu!


Tři jednoduché kroky – a půjčka je vaše!

Nemusíte jednat s nikým osobně, nebude třeba chodit na pobočku. Zkrátka nic, co by znamenalo časovou ztrátu, jednání začne jedním kliknutím a může být uzavřeno poměrně rychle. V mnoha případech postačí jen několik málo minut, cílem je totiž jen dohodnout konkrétní znění půjčky, tedy jak velký obnos a na jak dlouho si chcete půjčit – a také ověřit totožnost. Nic víc už není třeba, další otázky nečekejte. Rozhodně ne takové, které směřují k účelu využití půjčky, která může být sjednána až v patnáctitisícové výši. Nebankovní půjčky dnešní doby totiž mohou být velmi různorodé, což je skvělá zpráva nejen pro ty, kteří potřebují malou výpomoc, ale i pro žadatele, jimž tisíc korun nestačí.


Požádejte klidně bez ohledu na aktuální denní dobu

Rozhodnete se pro půjčku večer, o půlnoci, během svátečního dopoledne? Nic z toho určitě není problémem, žádost totiž lze odeslat kdykoliv si jen vzpomenete! Nemusíte kvůli ní volat na nějakou infolinku, protože vše podstatné se odehraje v online prostoru. Půjčka 10000 je velmi jednoduchá, postačí se jen registrovat na oficiálním webu poskytovatele, tedy jinak řečeno, vyplnit formální žádost. Co v ní určitě nesmí chybět?

  • Potvrzení identity. Jednoduše, sken občanského průkazu, popř. u cizinců doklad totožnosti.
  • Trvalý příjem – jak si vyděláváte na živobytí? Žadatel může být v penzi, zaměstnaný, OSVČ…
  • Základní osobní údaje. Věk, rodné číslo nebo místo, na němž máte nahlášeno trvalé bydliště.

O bezpečnost osobních údajů nemusíte mít obavy, protože budou na příslušném serveru velmi pečlivě zašifrované. Tím je zaručeno, že se nedostanou do nepovolaných rukou, databáze kontaktů je tak skryta očím veřejnosti. Půjčka tedy bude naprosto diskrétní, sousedé nebo známí nebudou mít ani potuchy o tom, že si sjednáváte malý úvěr. Nebudete platit ani registrační poplatky, peníze předem nejsou nutností – naopak – uhradíte jen jistinu úvěru a předem dohodnuté úroky, nic více a nic méně!ZDE VYPLŇTE ŽÁDOST

Další podobné články

   Zpět