Vše o financích a online půjčkách | SOScredit.cz
12.06.2019

Půjčka ihned na účtu s příjmem žádostí nonstop

Nemusíte na nic čekat, neohlížejte se na běžnou pracovní dobu. Počítač vyhodnotí půjčku kdykoliv!

Stačí se ozvat a vše se začne okamžitě řešit. Nevadí, jestli vám dosloužila pračka pozdě večer nebo jste zjistili, že zapomenutá složenka má splatnost už zítra. I kdyby byla sobota, státní svátek či zrovna odbíjela půlnoc všedního dne, malá nebankovní půjčka je vám v každém z podobných případů plně k dispozici. Pokud potřebujete okamžitou finanční injekci, určitě není co řešit! Když máte zrovna v rodinné kase jen pár drobných mincí, určitě se vyplatí, když budete mít nadosah pomocnou ruku, která je dostupná naprosto kdykoliv!


Jednoduchá a rychlá, právě v tom je její kouzlo…

Když se řekne peníze ihned, nemusíte čekat dalších několik dnů. Prostě dostanete na účet potřebnou sumu prakticky obratem, čekání bude maximálně otázkou minut aneb samotné schválení půjčky a zadání platby v bance. Žádné zbytečné vrásky a rozčilování, protože v dnešní době, kdy máme všichni k dispozici internet, jde každá záležitost vyřídit mnohem snáz než v epoše razítek nebo papírových dokumentů v kartotékách. Schválení je prakticky jen formalitou, takže se nemusíte nikam chystat osobně, abyste potvrdili totožnost, protože takovou věc lze také zařídit velmi jednoduše online.


Naprosto na cokoliv si vzpomenete, bez ptaní a vysvětlování

Velká výhoda, kterou musí každý žadatel určitě docenit. Až patnáct tisíc korun naprosto na cokoliv, to je skutečně vynikající! Bez dokazování a posílání faktur nebo účtenek z obchodů, trapných dotazů, které mají za cíl zjistit, co si vlastně pořídíte za tu relativně malou částku. Naopak, v dnešní době se podobný trend rozhodně opouští, pokud byl v minulosti někdy aktuální, nyní se s ním prakticky nesetkáte. Pokud nejde o půjčku v řádu statisíců nebo milionů, proč se ptát, k čemu bude určená? S největší pravděpodobností přeci jde o provozní náklady domácnosti, do nichž vlastně nikomu ani nic není. Nebankovní půjčky mají řadu předností, mimo jiné je to třeba…

  • Diskrétnost. Nikdo přece nemusí tušit, že si půjčujete. Nálepka dlužníka je společensky dost neatraktivní a jen těžko se slepuje. Přitom vůbec nemusí přijít ke slovu, nikdo se nic nedozví!
  • Jednoduchost. Tři kroky a je hotovo, nemusíte nikam volat, není nutné kamkoliv docházet a potvrzovat svou totožnost. Přes internet se zařídí všechno pěkně od A do Z a ušetříte tím čas!
  • Transparentnost. Co se jednou dohodlo, také musí platit. Čísla ve smlouvách jsou platná po celou dobu splácení, nebudou se měnit. A kdybyste nestíhali splácet, lze se hned domluvit!

Jeden až patnáct tisíc korun na dobu jednoho až čtyř kalendářních týdnů. Je právě tohle nabídka, na kterou tak dlouho čekáte a co vám na nynějším úvěrovém trhu tak trochu chybí? Pak se neváhejte ozvat, řešení je blízko a vše bude hotové už během pár minutZDE VYPLŇTE ŽÁDOST

 

FAQ – často kladené otázky k půjčkám:

Jak získat první půjčku zdarma?

Využijte slevový kód „faq“ nebo klikněte na tento odkaz k získání půjčky zdarma.
 

Kolik si mohu půjčit?

Maximální částka, kterou Vám můžeme půjčit je 30 000 Kč se splatností max. 35 dní.
 

Jaké podmínky musím splňovat pro získání půjčky?

  • být občanem ČR nebo mít v ČR povolení k trvalému pobytu
  • být svéprávný a starší 18 let
  • mít vlastní bankovní účet nebo prokázat dispoziční právo k bankovnímu účtu zletilé třetí osoby
  • mít pravidelný měsíčný příjem
     

Jak probíhá registrace a žádost o půjčku nového klienta?

1. vyplnit jednoduchý formulář
2. potvrdit přečtení a odsouhlasit Smlouvu o úvěru
3. během 15 minut Vás budeme informovat, zda jsme Váši půjčku schválili, případně zamítli
 

Jak se dozvím že, půjčka byla schválena?

Během několika minut Vám zašleme odpověď formou SMS zprávy na Vámi uvedené číslo mobilního telefonu o poskytnutí či neposkytnutí půjčky.

Další podobné články

   Zpět

Kolik si chcete půjčit?
1000 Kč
15000 Kč
Na jak dlouho?
7 dní
28 dní
Částka
-
Celkem
Poplatek:
2211 Kč -
Splatnost:
-
RPSN:
-
RÚS:
0%